University of Delaware

Один з найстаріших університетів у США, що був заснований у 1743 році. Цей найбільший університет у штаті Делавер щорічно входить у рейтинг найкращих університетів США та світу.

- Ньюарк, Делавер, CША

- Заснований у 1743 році

Цікаві факти:

 • #93 in National Universities (U.S. News and World Report 2022)
 • Світовий рейтинг: #301-350 (The Times World University Ranking 2022)
 • Програма навчання "4+1" дозволяє студентам здобути ступінь бакалавра та магістра лише за 5 років навчання;
 • Якщо у Вас немає достатнього рівня володіння англійською мовою для вступу в університет або ж Ви хочете покращити Ваші знання англійської мови, то можете пройти додаткові курси вивчення англійської мови у UD’s English Language Institute. 

 

   

Опис університету:

У 1743 році Френсіс Елісон відкрив школу у Нью-Лондоні. Історія школи та її учнів безпосередньо пов'язана з майбутнім США, адже її випускники Томас Маккін, Джордж Рід та Джеймс Сміт підписали Декларацію незалежності США. До того ж саме Джордж Рід підписав Конституцію США. З 1765 року школа переїхала у Ньюарк, а у 1834 році отримала статус коледжу. У 1914 та 1921 роках відкрилися ще два коледжі для дівчат. Після цього коледжі вирішили об'єднати і створити університет - University of Delaware - з гаслом "Knowledge is the light of mind".
 
У 2009 році університет придбав земельну ділянку площею 272 акри біля кампуса Ньюарка. Сьогодні на цій території знаходиться центр науки, технологій та досліджень - STAR.
 
В університеті навчаються 24000 студентів, з яких 9.3% - це міжнародні студенти. Університет має одні з найвищих показників оцінювання якості освіти у США - близько 82% студентів отримують найвищі бали. На кампусі працюють більш ніж 400 організацій, які допомагають студентам під час навчання. Після завершення навчання 95% студентів успішно влаштовуються на роботу у такі компанії, як JPMorgan Chase, Google, Amazon, NASA, Apple, Adobe, Siemens, Boeing, DuPont, Gore, GSK, AstraZeneca, Bank of America, Capital One, Morgan Stanley, Citi, KPMG, Marriott, Hilton, World of Hyatt, The Walt Disney Company, American Airlines, L'Oréal, Nestlé, NBCUniversal.
 
Університет Делаверу, окрім високого рівня викладання освітніх програм, відомий, також, спортивними досягненнями своїх студентів. University of Delaware Blue Hens - підрозділ університету, що пропонує студентам величезну кількість спортивних секцій. Для студентів пропонують заняття з бейсболу, баскетболу, футболу, гольфу, тенісу, плавання, дайвінгу, лакросу, а для студенток - заняття з баскетболу, крос-кантрі, хокею на траві, гольфу, лакросу, тенісу, волейболу, легкої атлетики, плавання, дайвінгу, софтболу, сокеру та академічного веслування.
 

Університет складається з:

 

 • Alfred Lerner College of Business & Economics;
 • College of Agriculture & Natural Resources;
 • College of Arts & Sciences;
 • College of Earth, Ocean & Environment;
 • College of Education & Human Development;
 • College of Engineering;
 • College of Health Sciences;
 • Joseph R. Biden, Jr. School of Public Policy & Administration;
 • University Studies Program.
 

Розташування:

 

 

 

 

  Ньюарк - невеличке мальовниче місто, розташоване у штаті Делавер. Цей штат знаходиться на атлантичному узбережжі США, між штатами Пенсільванія, Меріленд та Нью-Джерсі. Маленький штат Делавер насправді має дуже велику історію. Саме тут у 1787 році була вперше ратифікована Конституція США, тому його ще називають "Першим Штатом". 
   
  Серед визначних місць Ньюарку є торговий центр Christiana Mall, парк White Clay Creek, Carpenter State Park, Glasgow Park, що вважаються ідеальними місцями для прогулянок, пробіжок та гри в гольф. Також візитівкою міста є водосховище, біля якого можна прогулятися увечері і насолодитися краєвидами міста.
   
  Від кампуса університету студенти зможуть скористатися міським транспортом та дістатись до таких визначних місць, як The White House, Тhe Liberty Bell, Wall Street, Тhe Metropolitan Museum of Art і Тhe National Mall.
   

Проживання:

Університет пропонує для проживання студентські резиденції, які допоможуть стати частиною спільноти, багатої історією та традиціями. 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.