University of Hartford

Приватний американський університет, що допомагає студентам розкрити свої найкращі якості та розвивати критичне та аналітичне мислення.

 • м. Хартфорд, Вест Хартфорд та Блумфілд, штат Коннектикут, США

 • Заснований у 1957 році

Цікаві факти:

 • #211 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #52 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • 120+ студентських клубів та заходів

 • 100+ академічних програм

 • 9:1 співвідношення студентів та викладачів

 • Понад 6500 студентів

 • Студенти з 46 країн світу

 

   

Опис університету:

University of Hartford - американський приватний університет, заснований у 1957 році у місті Хартфорд, штат Коннектикут.

UHart допомагає студентам крокувати до своєї мрії, розвивати свої найкращі якості та перетворювати захоплення на професію. Окрім того, університет дбає про успіх своїх студентів після закінчення навчальної програми й допомагає з працевлаштуванням. Завдяки різноманітності поглядів і здатності тверезо оцінювати ситуацію, студенти освоюють навички критичного мислення та здатність адаптовуватися до змін.

 

Університет складається із семи шкіл:

 • Наука та Мистецтво (College of Arts and Sciences)
 • Бізнес (Barney School of Business)
 • Освіта та Здоров'я (College of Education, Nursing and Health Professions)
 • Технології та Архітектура (College of Engineering, Technology, and Architecture)
 • Виконавче Мистецтво (The Hartt School)
 • Коледж Хіллера (Hillyer College)

 

Серед викладачів університету ви зустрінете: художників, новаторських дослідників, опублікованих авторів та геніальних науковців, що на даний момент практикують свою діяльність. Завдяки співвідношенню студентів та викладачів 9:1, студенти мають можливість особисто спілкуватися з професіоналами своєї справи у різноманітних галузя

 

Розташування:

Оточений зеленими насадженнями та лісистими стежками, 350-акровий кампус розташований на перехресті трьох міст: Хартфорд, Західний Хартфорд та Блумфілд. Окрім того, що університет знаходиться недалеко від столиці, звідси також можна дістатися Бостона та Нью-Йорка всього за дві години. Така локація розкриває безліч можливостей для вивчення яскравої культури Нової Англії, міст, пляжів та гір. Це також має значення для майбутньої кар'єри студента, оскільки завдяки вигідній локації, університет отримав можливість налагодили зв'язки з різноманітними компаніями та організаціями, зробивши стажування та інші професійні варіанти розвитку студентів легкодоступними.

 

Проживання:

Університет допомагає студентам відчувати себе як дома. Пропонується широкий вибір житла відповідно до індивідуального способу життя та вподобань.

Студенти першого курсу проживають у двомісних кімнатах, мають доступ до навчальних залів та пралень.

Життя в кампусі є важливою частиною навчального досвіду, це дає студентам широкі можливості для інтелектуального та соціального розвитку.

Після другого року студенти можуть продовжувати жити в одній з університетських резиденцій або квартир на кампусі або обрати квартиру поза межами кампусу. Аспіранти можуть подати заявку на житло в сучасному обмебльованому комплексі townhouse.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.