University of Kansas

Найбільший державний дослідницький університет  у штаті Канзас. На території ВНЗ є один з найбільших центрів по дослідженню онкологічних захворювань в США.

 

 • Лоуренс, штат Канзас, США

 • Заснований в 1866 році

 

Цікаві факти:

 • #130 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • Більш як 24 000 студентів

 • Понад 2,000 іноземних студентів

 • #59 in Top Public School (U.S. News & World Report 2020)

 • #83 in Best Undergraduate Engineering Program (U.S. News & World Report 2020)

 • Університет відомий сильними програмами з фармакології та токсикології (#105 у світі згідно з U.S. News & World Report 2020), з вивчення серцевої та серцево-судинної системи (#158 у світі згідно з U.S. News & World Report 2020) та з онкології (#194 у світі згідно з U.S. News & World Report 2020)

 • 3 Нобелівських лауреати

 • 27 лауреатів стипендії Родса (міжнародна стипендія для навчання в Оксфордському університеті) - більше ніж у всіх вишах Канзасу разом узятих

 

   

Опис університету:

 

 

  Державний дослідницький університет The University of Kansas є найбільшим в штаті Канзас і має у своєму розпорядженні п'ять кампусів в чотирьох містах. Щорічно виш займає високі позиції в освітніх рейтингах.

  В університеті сильно розвинений лінгвістичний напрям: в стінах вишу викладають понад 40 мов. Крім популярних курсів іспанської та німецької, студенти можуть зайнятися вивченням китайської, японської, фарсі, хауса, сербської, санскриту, тибетської та інших мов.

   

  В University of Kansas працюють 12 наукових центрів, які займаються дослідженням тривалості життя, довкілля, логістики, біорізноманіття, крижаного покриву. Kansas Cancer Center на базі університету - єдиний в штаті Канзас Онкологічний центр.

   

  В університеті навчаються студенти з 50 штатів і 105 країн. Серед випускників ВНЗ три Нобелівських лауреати - з хімії, економіки і премії миру, а також 27 володарів стипендії Родса, яка присуджується за високі академічні здібності та спортивні досягнення.

   

  З відгуком про навчання на бакалаврській програмі The University of Kansas можна ознайомитися тут.

 

Розташування:

Головний кампус University of Kansas розташований в Лоуренсі, який видання Forbes назвало одним з п'яти кращих невеликих міст для бізнесу та кар'єри. У 40 хвилинах їзди знаходиться великий мегаполіс Канзас-Сіті, культурний і економічний центр штату. Також від міста можна за 40 хвилин дістатися до столиці Канзасу - Топіки.

Головний кампус університету визнаний одним з найкрасивіших в країні. Він займає велику територію в 404 га в історичній частині міста. Тут базуються 13 шкіл навчального закладу, дослідницькі центри та лабораторії.

 

На території університету розташовано декілька відомих музеїв, в тому числі Музей природної історії штату Канзас, Музей антропології та Музей мистецтв Спенсера. Тут працює наукова бібліотека Спенсера, яка отримала свою назву завдяки випускнику вишу, бізнесменові Кеннету Спенсеру.

 

На кампусі The University of Kansas постійно проходять спортивні змагання, тематичні вечори, театральні вистави, культурні та інші заходи.

 

   

Проживання:

 

  Студенти живуть в комфортабельних резиденціях на кампусі, які пропонують кілька варіантів розміщення: кімнати з різним оснащенням, розраховані на 2 або 4 особи. У всіх кімнатах є доступ до wi-fi.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.