University of Maryland, Baltimore County

University of Maryland, Baltimore County (UMBC) - державний університет Балтімора, який відомий своїм динамічним розвитком, рейтинговістю та інноваційністю.

 • Катонсвіль, штат Меріленд, США

 • Заснований у 1966 році

 

Цікаві факти:

 • University of Maryland, Baltimore County (UMBC), заснований у 1966 році як частина University System of Maryland, став першим державним університетом  Меріленду, який приймав студентів усіх рас.

 • У національному рейтингу U.S. News Graduate School за 2021 рік, UMBC увійшов у ТОП-100 університетів країни завдяки програмі “Зв’язки з громадськістю” та кільком галузям інженерії. Інженерні програми оцінювали також професіонали, які працюють з випускниками або наймають їх на роботу. 

 • Магістерська онлайн програма з інформаційних систем у UMBC стала однією з найкращих у США згідно з даними U.S. News  2021. 

 • UMBC входить у ТОП-500 університетів світу за версією QS World University Rankings.

 • U.S. News & World Report у рейтингу найкращих коледжів 2021 назвав UMBC провідним університетом США, а також помістив його на 9-те місце серед найінноваційніших університетів та 11-те місце серед ТОП-університетів країни завдяки викладацькій діяльності на бакалавраті.

 • Times Higher Education визнав UMBC одним з ТОП-університетів США та світу, а також лідером за показниками економічного та соціального впливу на світову спільноту. 

 • Princeton Review, Kiplinger’s Personal Finance, Forbes, Money і Fiske Guide to Colleges назвали UMBC університетом з найкращими цінностями. 

 • UMBC - це університет номер 1 в країні, що випускає  з бакалаврату велику кількість студентів-афроамериканців, які продовжують навчання в магістратурі і докторантурі, а також 2-гий в країні університет,  що підготував велику кількість афроамериканців-бакалаврів, які здобули опісля докторський ступінь у галузі природничих наук або інженерії.

 

Опис університету:

Необхідність створення університету University of Maryland, Baltimore County обговорювалася ще з 1950-тих років. Причиною цьому стала епоха післявоєнного бебі-буму, а отже - відсутність достатньої кількості місць в університетах та коледжах для здобуття вищої освіти. На той момент, University of Maryland, College Park був єдиним вищим освітнім закладом у регіоні, тому розглядався варіант його розширення шляхом побудови кампусу десь неподалік, в околицях Балтімора. Архітектурний проєкт та планування будівлі нового кампусу доручили професіоналам University of Maryland, College Park.

 

У 1966 році у стінах нового освітнього закладу, який складався з 3 будівель для 750 перших студентів, розпочалося навчання. У 60-тих роках розпочалася нова хвиля соціальних змін, спричинена рухом за громадянські права та війною у В’єтнамі, але у той період UMBC продемонстрував нову, відмінну від інших університетів, мирну атмосферу та відкритість під час протестів на кампусі. 

 

У 1990 набір студентів на бакалаврат сягнув 10 000 людей. Наступного року планувалося злиття університетів UMBC та UMB (University of Maryland, Baltimore), але цього так і не сталося через відхилення цього рішення Сенатом. 

 

Сьогодні UMBC - це динамічний державний дослідницький університет, який надає жителям Меріленда та інших регіонів світу прекрасні умови для навчання, роботи і досліджень. Оскільки цей університет пропонує поглиблені освітні програми Honors, його талановиті та успішні студенти отримують сильну бакалаврську підготовку, в основі якої лежать вільні мистецтва та гуманітарні предмети. Така підготовка дозволяє випускникам університету з легкістю вступати на програми здобуття вищих наукових ступенів чи професійних кваліфікацій, а також демонструвати лідерські навички. 

 

UMBC надає особливої уваги природничим наукам, інженерії, інформаційним технологіям,  соціальним службам та політиці на різних ступеневих рівнях. До того ж, університет має неабиякий вплив на економічний розвиток регіону через підприємницькі ініціативи, професійні тренінги, партнерства, комерціалізацію технологій у співпраці з державними структурами та корпоративні комунікації. Щобільше, UMBC підтримує культурне та етнічне різноманіття, соціальну відповідальність та освіту протягом усього життя.

 

В університеті, крім звичних бакалаврських та магістерських дипломів, можна здобути ще й такі кваліфікації: Post-Baccalaureate Certificate, Upper Division Certificate, Certificate Maryland approved CAEP program, Post Master's Certificate, Master of Fine Arts, Master of Professional Studies. Усі ці програми діють у межах тематичних галузей, які доступні у коледжах та школах при університеті: мистецтво, гуманітарні та соціальні науки, інженерія та інформаційні технології, природничі та математичні науки, 

 

Студентське життя у UMBC не обмежується лише парами. Позакласне життя також вирує завдяки студентським гурткам, клубам та організаціям, які діють при університеті і стосуються найрізноманітніших сфер життя: академічні гуртки, клуби мистецтв та медіа, кар’єрні та професійні організації, культурно-етнічні зібрання, самоврядування, клуби за інтересами та хобі, спортивні, політичні, релігійні, волонтерські - на будь-який смак; тут знайдеться позакласна діяльність для кожного.

 

UMBC всіляко заохочує своїх студентів до збалансованого та активного способу життя, тому пропонує безліч спортивних опцій. 17 спортивних відділів для дівчат та хлопців тренуються не лише для власного здоров’я, а й задля перемог у спортивних змаганнях різного рівня. Для цього університет має усе необхідне обладнання. 

А для тих, хто хоче розслабитися і відновити сили - при університеті діє рекреаційний центр, де охочі займаються йогою, знімають напругу після спортивних занять або ж займаються фітнесом. 

 

UMBC належить до найбільш швидко зростаючих дослідницьких університетів США та входить у ТОП- 6% найкращих. UMBC отримує фінансування наукової діяльності від NASA, а також федеральне фінансування на дослідження у галузі соціальних наук, геонаук, наук про атмосферу і океанології.

 

Розташування:

UMBC був створений для того, аби знизити потік студентів, які прагнули вступити  до University of Maryland, College Park. Тому кампус UMBC був збудований за 3 милі від Балтімора, у Катонсвіллі, хоча має офіційний дозвіл від уряду називати своєю адресою місто Балтімор. 

 

 

  Кампус UMBC займає територію розміром 500 акрів і знаходиться за 15 хвилин від внутрішньої гавані Балтімора та за 60 хвилин їзди від Вашингтона. Аеропорт Балтімор-Вашингтон, як і залізнична станція - всього за 5 хвилин їзди від університету. 

  Між усіма найважливішими локаціями курсують студентські автобуси.

   

  Університет знаходиться за півтори милі від центрального бізнес-району Катонсвілля, у його південній частині. 

   

  Катонсвіль - невеличке містечко зі студентською атмосферою. Тут проживає близько 42 000 населення. Безліч ресторанів, барів, фестивалів та ярмарок роблять проживання у місті комфортним та цікавим. Крім того, тут є концертні майданчики, театр, арт-центр, 3 музеї і численні парки у місті й навколо.

   

Проживання:

Більшість студентів UMBC обирають проживання на кампусі у традиційних гуртожитках університету або у резиденціях з блоковою системою: Chesapeake, Susquehanna, Patapsco, Potomac, Erickson, і Harbor. Ці резиденції оснащені індивідуальним опаленням та кондиціонуванням, а також необхідними меблями: ліжком, шафою, столом та стільчиком. Жителі цих резиденцій мають доступ до кухонь, лаунж-зон та пральних кімнат цілодобово. 

 

Також є можливість оселитися в апартаментах університету - Hillside, Terrace, Walker Avenue та West Hill. Університетські апартаменти обладнані кухнями та 4-ма одномісними кімнатами, мешканці яких поділяють між собою вітальню та ванну кімнату. Опалення та кондиціонування тут також індивідуальне, а окрім найбільш необхідних меблів, тут ще є крісла, дивани, стіл та стільці не лише для навчання, а й для перекусів.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.