University of Mississippi

Видатний міжнародний державний науково-дослідний університет з багатовіковою історією.

 

 • м. Оксфорд, штат Міссісіпі, США

 • Заснований 1848 році

Цікаві факти:

 • #162 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #76 in Top Public Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #153 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • входить до складу елітної групи R-1: Doctoral Universities - Highest Research Activity by the Carnegie Classification

 • "The Daily Mississippian" студентська газета, створена ще в 1911 році

 • майже 4,43 мільйона томів книг і журналів знаходиться в бібліотеці університету

 • понад 24 000 студентів

 

   

Опис університету:

 

 

  Університет Міссісіпі заснований в 1848 році та є головним університетом штату. Ole Miss, так його називають, входить до числа американських ВНЗ, що найбільш швидко зростають. А його 15 академічних підрозділів включають велику медичну школу, національно визнані школи бухгалтерського обліку, права та фармації та Коледж відзнаки Саллі МакДоннелл Барксдейл.

   

  The University of Mississippi входить до складу елітної групи R-1: Doctoral Universities - Highest Research Activity by the Carnegie Classification, що має багатовікову репутацію випуску лідерів у сфері державної служби, наукових працівників та фахівців бізнес-сфери.

   

  Бібліотеки університету Міссісіпі, до складу яких входять основна бібліотека Дж. Д. Вільямса та Наукова бібліотека, містять майже 4,43 мільйона томів книг і журналів.

  Вони також забезпечують студентам доступ до більш ніж 214 електронних баз даних, 135 210 електронних журналів та 814,143 електронних книг.

  Ole Miss, відомий як інноваційний ВНЗ штату Міссісіпі, своєю місією вбачає розвиток освітньої сфери та досліджень і уже понад 160 років досягає у цьому напрямку вагових результатів. Університет Міссісіпі забезпечує академічний досвід, який розвиває критичне мислення; сприяє науково-дослідним та творчим досягненням для розвитку суспільства; використовує свій досвід для залучення і розвитку різноманітних організацій; кидає виклик і надихає різноманітну спільноту студентів, аспірантів та професіоналів, а також розвиває почуття глобальної відповідальності.

   

Розташування:

Головний кампус університету Міссісіпі знаходиться в Оксфорді, США.

Місто Оксфорд розташоване в графстві Лафаєтт в північно-центральній частині Міссісіпі, приблизно на однаковій відстані між Сент-Луїсом, Міссурі та Новим Орлеаном. USA Today назвав Оксфорд одним із шести найкращих коледжевих містечок в країні. Також він включений до «Найкращих 100 маленьких міст Америки», а графство Лафаєтт стабільно лідирує в державному рейтингу за найнижчим рівнем безробіття на квартал.

Також є кампуси університету Міссісіпі є в Буунвіллі, ДеСото, Гренаді та Тупело. Більшість будівель Ole Miss були повністю відремонтовані або зведені знову. Головний оксфордський кампус сьогодні займає близько 1200 десятин землі. Також університету Міссісіпі належать поля для гольфу та аеропорт в Оксфорді.

 

   

Проживання:

Університет пропонує різні варіанти проживання і студенти самостійно обирають, який найкраще відповідає їхнім потребам, бажанням та бюджету.

Доступні чотири типи студентських резиденцій: традиційні резиденції, сучасні резиденції, житлові коледжі та квартири.

Для всіх мешканців передбачене комфортне перебування, яке включає: бездротовий Інтернет, студентську ID-карту, центральне опалення та кондиціювання, пральню та укомплектовані кімнати.

Веб-сервіси забезпечують миттєвий цілодобовий доступ до необхідної інформації, що дозволяє студентам подавати заявки на вступ, реєструватися на заняття, перевіряти оцінки, сплачувати рахунки та здавати домашні завдання в Інтернет-режимі. Студенти та викладачі мають доступ до мільйонів бібліотечних матеріалів через Інтернет.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.