University of Nebraska-Lincoln

University of Nebraska–Lincoln - університет з високою інтенсивністю досліджень, який приділяє велику увагу бакалаврським освітнім програмам, а також науковій діяльності і позакласному життю студентів.

 • Лінкольн, Небраска, США

 • Заснований у 1869

 

Цікаві факти:

 • University of Nebraska–Lincoln - освітній заклад з міжнародною концепцією, адже він є членом  конференції Big Ten Conference і альянсу Big Ten Academic Alliance, а також має категорію “R1: Doctoral Universities – Highest Research Activity” за класифікацією Карнегі. 

 • Nebraska збудований на землі, яку йому надала держава безкоштовно,  а також є членом асоціації Association of Public and Land-grant Universities (APLU)

 • Університет має акредитацію від  Higher Learning Commission

 • Небраска-Лінкольн став одним з перших університетів на захід від річки Міссісіпі, який почав надавати своїм студентам докторський ступінь з 1896 року.

 • University of Nebraska став першим університетом у світі, в якому обладнали психологічну лабораторію. 

 • Тут зародилася наука екологія, а тому кампуси університету відображають цей зв’язок у вигляді ботанічних садів та дендраріїв. 

 • Давній інтерес університету до літератури та мистецтва проявляється сьогодні у виданні Prairie Schooner для  University of Nebraska Press, та у музеї мистецтв Sheldon Museum of Art, де зібрана одна з найважливіших колекцій американського мистецтва 20-го століття.

 

   

Опис університету:

Створений у 1869 році за актом передачі землі державою в користування інституту, University of Nebraska ще з того часу був відданий Джеферсонівським ідеалам і послуговувався девізом “всезагальне розповсюдження знань”. З позаминулого століття цей освітній заклад приймав до своїх лав людей будь-якого віку, статі, кольору та національності. Так триває  і до сьогодні. 

 

 

У 1869 перший університетський кампус займав розмір близько 4 міських кварталів, а його перша будівля була змайстрована з дерева та цегли, висушеної на сонці у франко-італійському стилі. На той час ця  будівля справді вражала молодь, яка прибувала з сусідніх міст у столицю штату на навчання. Університет поступово розростався, але у 90-х роках 20 століття тут розпочалася масштабна реконструкція і розбудова, яка частково триває і досі. 

 

 

Університет вже відсвяткував своє 150-річчя, але до сьогодні незмінно слідує своїй місії. З того часу тут навчалися студенти з усіх американських штатів, а також представники більше сотні національностей. Цей заклад має суттєвий національний та міжнародний вплив на суспільство, особливо завдяки своїм передовим дослідженням у сфері гуманітарних та природничих наук. 

 

 

University of Nebraska–Lincoln - це університет, який екстенсивно здійснює дослідження, тримаючи також фокус на бакалаврській освіті. Студенти бакалаврату у Лінкольні мають змогу навчатися у професіоналів, у провідних науковців та відкривачів,  які творять знання, але водночас турбуються про успіх своїх студентів. 

 

  У University of Nebraska–Lincoln можна опанувати спеціальності за такими напрямками: агронауки та природні ресурси, архітектура, мистецтво та науки, бізнес, освіта та науки про людину, інженерія, сценічне мистецтво, журналістика та масові комунікації, правознавство.  Усі ці напрямки відповідають спрямованості коледжів, які діють при університеті. Крім того, свої програми пропонують також коледжі  College of Public Affairs and Community Service (UNO), та Dentistry and Nursing (UNMC).

   

   

   

   

  Студентське життя в університеті насичене не лише академічними подіями та рутинним навчанням. У позакласний час студенти мають змогу долучатися до понад 500 організацій та клубів різного спрямування. Серед такої кількості гуртків точно можна знайти те, що тобі до вподоби. Лідерські ініціативи, організація подій, допомога молодшим студентам, започаткування власного клубу, спортивні гуртки - тут розкриваються ваші здібності, таланти та пристрасті. 

   

   

   

   

  University of Nebraska–Lincoln - це інтелектуальний центр освіти та досліджень штату Небраска, тому жителі цього штату мають змогу отримувати вигоду від наукової діяльності, яку здійснює університет. Це у своєму роді віддача університету за безкоштовне користування територією громади. Вартість університетських досліджень університету за 2018 рік склала близько $308 мільйонів. Цю суму університет отримав частково від Національної наукової фундації, Департаменту сільського господарства США, Національного інституту здоров’я та від Департаменту оборони. 

   

Розташування:

The University of Nebraska–Lincoln знаходиться у місту Лінкольн, штат Небраска. Це місто з населенням близько 300 000 людей, яке має безліч культурних та розважальних переваг для комфортного життя у центрально-західному привітному середовищі. 

 

 

Міський кампус університету знаходиться у центрі міста ще від самого свого заснування. 

 

Лінкольн  - одна з найзеленіших столиць серед американських штатів. Гарно оформлений Pioneers Park, старий та могутній Wilderness Park, відкриті галявини Nine-Mile Prairie  - всього за 10 хвилин від кампуса. 

 

  Це місто дотримується ергономічних та екологічних принципів існування, тому тут є близько 20 пунктів приймання вторсировини, у супермаркетах можна знайти продукти локального виробництва та вирощування, а система громадського транспорту та велодоріжок  - чудово розвинена, аби замінити використання персональних авто.

   

   

  Місто Лінкольн чудово підходить для проживання ще й тому, що тут є можливості для культурного розвитку місцевих жителів: етнічно-культурні спільноти, центр сценічних мистецтв, театр, а також кілька музичних фестивалів, музеї та галерея.

   

Проживання:

Життя на кампусі - один з досить важливих компонентів для всебічного становлення студентів. Проживати неподалік від основних будівель університету в оточенні однодумців дарує суттєву економію часу і набуття енергії від спільноти. 

 

Університет пропонує своїм студентам кілька опцій для проживання - від традиційних гуртожитків до більш самостійних варіантів проживання у апартаментах.

Всього у доступі є 14 резиденцій, 12 з який у міському кампусі, а 2 - у східному кампусі університету. Усі вони залишаються відкритими на період канікул. 

 

Якщо ви зацікавлені у великій кількості нових знайомств, традиційні гуртожитки - одне з найкращих для цього місць. Тут студенти проживають у 2-місних кімнатах, ванна та туалет спільного користування - знаходяться на поверсі. У кімнатах є холодильники, індивідуальне опалення та кондиціонування.

 

Ще один з типів проживання - гуртожитки з блоковою системою. В одному блоці проживає 4 студентів (по 2 в кімнаті або по одній людині на старших курсах). Окрім особистих кімнат, тут є територія для приготування перекусів, холодильник, мікрохвильовка і ванна кімната. 

 

Для тих, хто готовий до більш самостійного життя (переважно це стосується старшокурсників або тих, кому більш як 20 років) доступні також одномісні апартаменти Courtyards, Massengale Residential Center і The Village.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.