University of South Carolina

Найбільший державний університет у  штаті Південна Кароліна. Університет є національно визнаним лідером в області дослідницьких програм і вже 19 років поспіль займає перше місце в рейтингу американських вишів по програмі Міжнародний бізнес.

 

 • Колумбія, штат Південна Кароліна, США

 •  Заснований в 1801 році

 

Цікаві факти:

 • #104 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #1 in International Business (на протязі 19 років!) (U.S. News & World Report 2020)

 • Близько 27,000 студентів на бакалаврських програмах

 • Розмір кампусу 444 акри

 • #44 in Top Public Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #108 in Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020)

 • #3 in First-Year Experience (U.S. News & World Report 2020)

 

   

Опис університету:

University of South Carolina - найбільший державний університет штату Південна Кароліна. Є національно визнаним лідером в області дослідницьких програм і займає високі позиції в освітніх рейтингах країни. Університетська школа бізнесу Darla Moore Business School - провідна бізнес-школа в США; її програма «Міжнародний бізнес» в рейтингу обігнала аналогічні програми в університетах Ліги Плюща.

 

University of South Carolina входить в 1% університетів світу за кількістю зареєстрованих патентів.

У виші навчається досить невелика кількість іноземних студентів (близько 1,500), інші учні - американці. Це дозволяє студентам, для яких англійська не є рідною, повністю зануритися в нову культурну і мовну середу.

 

ВНЗ знаходиться в самому серці штату Південна Кароліна. Місто Колумбія вважається столицею південної гостинності; президент університету нерідко запрошує студентів на звані обіди, які проводить у себе вдома.

 

 

   

Розташування:

 

 

  University of South Carolina знаходиться в невеликому місті Колумбія (130,000 осіб) на півдні США. Місто славиться своїм насиченим культурним життям (тут розташовані театри та кінотеатри, фермерські ринки, ботанічні сади, галереї та музеї, проводяться концерти та open-air фестивалі) і займає 1 місце в країні з працевлаштування в області міжнародних інвестицій. У Колумбії розташовані офіси понад 1200 великих міжнародних компаній, де можуть стажуватися або працювати студенти: Citibank. Michelin, BMW, Boeing, Volvo та інші. 

   

  У регіоні панує приємний клімат: в середньому, 217 сонячних днів щорічно. Колумбія також вважається одним з кращих студентських міст.

  Любителі активних видів спорту можуть займатися каякінгом, риболовлею або кататися на каное по одній з трьох річок, що протікають в місті, а також гуляти пішки або кататися на велосипеді по парках міста.

   

  Кампус університету займає мальовничу територію з історичними будівлями. Фітнес-центр кампусу вважається одним з кращих студентських фітнес-центрів в США. Пішки від університету можна дістатися до місця, де знаходяться чудові ресторани, наприклад, Groucho's or Yesterday's, а також нічні клуби, магазини та бутіки.

  У 20 хвилинах їзди від кампуса знаходиться аеропорт Columbia Metropolitan Airport.

   

Проживання:

  Університет надає комфортне проживання в нещодавно відремонтованих історичних будівлях. Проживання в резиденції на кампусі.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.