University of the Pacific

Один з найстаріших приватних університетів у Каліфорнії. Виш посідає високі рейтинги та пишається своїми програмами з права, інженерії та фармакології.

 

 • Стоктон, штат Каліфорнія, США

 • Заснований в 1851 році.

 

Цікаві факти:

 • #106 в рейтингу National Universities (US News & World Report Rankings 2019)

 • #45 в рейтингу Best Undergraduate Engineering Program (US News & World Report Rankings 2019)

 • #45 Best Value Schools (US News & World Report Rankings 2019)

 • #118 Physical Therapy (Best Graduate School, US News & World Report Rankings 2019)

 • #60 Pharmacy (Best Graduate School, US News & World Report Rankings 2019)

 • #20 International Law (Best Graduate School, US News & World Report Rankings 2019)

 • #15 Trial Advocacy (Best Graduate School, US News & World Report Rankings 2019)

 

   

Опис університету:

 

  Приватний вищий навчальний заклад University of the Pacific є одним з найстаріших в Каліфорнії. Університет має у своєму розпорядженні три кампуси, які знаходяться в Стоктоні (основний), Сакраменто й Сан-Франциско. Університет пишається великою етнічною різноманітністю серед своїх студентів.

   

  На території університету розташовано декілька дослідних інститутів, центрів і клінік, які здійснюють наукову діяльність в найрізноманітніших областях: від бізнесу до лінгвістики, від стоматології до історії джазу.

  Крім академічної освіти, перед студентами відкриваються широкі можливості для розвитку своїх талантів: у ВНЗ працюють 199 клубів і товариств. Студенти можуть спробувати себе в графічному дизайні, стрільбі з лука, скелелазінні, кінематографі, ораторській майстерності та інших заняттях.

   

Розташування:

Головний кампус UOP знаходиться у невеликому місті Стоктон з населенням у 290 000 чоловік з них 6.500 є студентами університету. Кілька національних рейтингів назвали університетське містечко одним з 10 найкрасивіших в США.

Від Стоктона можна зручно дістатися до знаменитих природних об'єктів, таких як Національний парк Йосеміті і озеро Тахо. У 45 хвилинах їзди від університету знаходиться станція швидкісних поїздів BART. Від неї можна швидко доїхати до Сан-Франциско, відомого своїми пам'ятками: міст «Золоті Ворота», острів Алькатрас, система канатних трамваїв, і найстарішого і найбільшого китайського кварталу Північної Америки.

На кампусі в Стоктоні є власний музей, кінотеатр, фітнес-центр, концертний зал, театр і навіть невеликий нічний клуб, в якому проходять музичні та комедійні вечори.

Для любителів активного способу життя виш пропонує прекрасні умови для занять спортом: стадіони, майданчики, корти, басейн. Студенти виступають на змаганнях в складі збірних команд університету.


 

   

Проживання:

  Проживання на кампусі - відмінна можливість повністю влитися в студентське життя. Учні UOP живуть в резиденціях на території ВНЗ і можуть вибрати з чотирьох варіантів проживання: одномісні або двомісні кімнати, із загальною або особистою ванною і різним оснащенням. У всіх кімнатах є доступ до Wi-Fi та кабельного телебачення.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.