University of Tulsa

Престижний приватний ВНЗ в США. Компактне розташування в зеленій зоні, прекрасне технічне оснащення, кваліфіковані викладачі і багатонаціональна студентське братство - відмінні риси цього університету.

 

 • Талса, штат Оклахома, США

 • Заснований у 1894 році

Цікаві факти:

 • #121 in National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #57 in Best Value Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #170 in Best Undergraduate Engineering Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • University of Tulsa входить в топ 20 серед університетів світу з кількістю студентів менш як 5000 студентів

 • Виш відомий своїми програмами з нафтової інженерії, які викладаються на факультеті вартістю $16,000,000. Для отримання практичних навичків у розпорядженні студентів знаходиться симулятор з буріння

 • Університет співпрацює з інститутом дослідження мозку і дає студентам можливість брати участь в проектах, присвячених вивченню хвороби Альцгеймера, тривожності, психічних розладів

 

   

Опис університету:

 

Сьогодні навчальний заклад акредитовано The Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools, також університет входить до Oak Ridge Associated Universities (ORAU) і є активним членом Sport affiliations and memberships: National Collegiate Athletic Association (NCAA).

 

  University of Tulsa (Талса, штат Оклахома) - один з відомих і престижних приватних американських університетів. Виш був заснований ще в 1894 як Пресвітеріанська школа для дівчаток, яка дуже скоро була перейменована в Коледж Генрі Кендалла. Коледж в 1907 році був перенесений в Талсу, на місце нинішнього кампуса (буквально через 2 місяці Оклахома була визнана окремим штатом), а в 1920 році відбулося злиття з молодим коледжем Макфарліна і був створений Університет Талса.

   

  Сьогодні структура ВНЗ представлена ​​наступними відділеннями:

  • Коледж бізнесу Коллінза

  • Відділ безперервної освіти

  • Юридичний коледж

  • Медичний коледж

  • Коледж мистецтв і наук Генрі Кендалл

  • Коледж технічних і природничих наук

  • Відділення для аспірантів

   

  Дослідницький центр при університеті активно залучає молодих студентів до проведення досліджень і роботи в лабораторіях. Дослідження проводяться для різних напрямків, наприклад: психологія, кібернетика, нафтогазова справа, енергетика та ін.

Розташування:

Місто Талса розташоване на північному сході Оклахоми, через нього проходить знаменита траса 66, відома як «Головна дорога Америки». Завдяки виявленим в районі запасам нафти, в минулому Талса мала звання «Нафтової столиці світу», в теперішній же час тут створена економічна база в областях енергетики, фінансів, авіації, телекомунікаційних та технологічних секторах.

 

Кампус Університету займає територію у 200 акрів і містить безліч будівель і споруд, покликаних найкращим чином забезпечити студентам і викладачам комфортний та захопливий навчальний процес. Тут є навчальні корпуси, оснащені комп'ютерними, лінгвістичними та експериментальними лабораторіями, велика оновлена ​​бібліотека, власний театр з музичними студіями і картинна галерея.

 

   

Проживання:

Студенти проживають в резиденціях на території університету та можуть вибрати один з шести варіантів. Номери варіюються від одномісних затишних кімнат до люксових апартаментів. Кімнати укомплектовані всім необхідним для життя і навчання. Крім того, на території резиденцій є обладнання для відпочинку та спортивних занять, а також столики та мангали для барбекю і майданчики для проведення дозвілля на природі.

 

Харчуватися студенти можуть в одній з десяти їдалень, в меню яких різноманітні страви: від простих сендвічів до повноцінних гарячих страв і салатів. На території кампусу також розташовані кав'ярні, кафе і спортивний бар.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.