University of Vermont

Університет Вермонта - це елітний університет, який є провідним університетом штату Вермонт.

Це державний класичний американський університет, на який орієнтуються інші університети. Завдяки цьому випускники найпрестижніших факультетів медицини, бізнесу і юриспруденції легко знаходять роботу за фахом. Університет знаменитий тим, що першим в США визнав свободу віросповідання невіднятним правом своїх студентів.

 

 • Берлінгтон, штат Вермонт, США.

 • Заснований у 1791 році.

 

Цікаві факти:

 • #96 в рейтингу National Universities (US News & World Report Rankings 2019)

 • #132 в рейтингу Best Undergraduate Engineering Program (US News & World Report Rankings 2019)

 • Світовий рейтинг: 351-400-е місце (The Times World University Ranking 2019)

 • Має широкий вибір навчальних програм і дисциплін.

 • Для іноземних студентів проводиться інтенсивна адаптаційна програма.

 • Обладнаний новітнім устаткуванням.

 • Займає високі рейтинги серед світових ВНЗ.

 • Диплом визнається в усьому світі.

 

   

Опис університету:

 

  З 1791 року Університет Вермонт працює над рухом людства вперед. Сьогодні  University of Vermont - це один зі 100 кращих науково-дослідних університетів ідеального розміру, достатньо великий, щоб запропонувати широкий спектр ідей, ресурсів та можливостей, але достатньо малий, щоб забезпечити близьке наставництво студентам на всіх рівнях навчання, від бакалаврських до докторських програм. Тут навчальний досвід та діяльність студентів збагачуються чудовим місцем розташування - від енергії та інновацій Берлінгтона до лісів, ферм та незалежного духу Вермонту. UVM надає учням нескінченні способи вивчення світу, вирішення ідей та найактуальніших питань нашого часу.

  Студенти університету цілком і повністю зайняті навчальним процесом і найменше переймаються інфраструктурою, адже в їх розпорядженні знаходяться hi-tech студії, лабораторії, оснащені за першим словом техніки, релаксаційні кімнати, лаунж зони, бібліотеки з новітніми посібниками, величезні спортзали і стадіони, а також багато іншого.

  Вільний від навчання час студенти можуть провести на гірськолижних курортах США і Канади, яка знаходиться зовсім поруч.


   

Розташування:

Університет розташований в місті Берлінгтон (визнане одним з найцікавіших невеликих міст США) штату Вермонт. Це дуже компактний і тихий штат, історія якого почалася ще у XVI столітті. Зараз штат відомий завдяки Зеленим горам з численними гірськолижними курортами і масштабному виробництву відомого на весь світ кленового сиропу.

Резиденція університету Вермонта знаходиться на березі озера Шамплейн, між гірських хребтів, краєвид на які захоплюють гостей і жителів.


 

   

Проживання

  Штат Вермонт по праву вважається одним з найбільш комфортних місць в США для проживання. Їдальня і житло для першокурсників перебувають в східній частині кампусу. Студенти живуть в просторих і світлих кімнатах по 2 людини, з окремим санвузлом і душем, з усією побутовою технікою та доступом в Інтернет. До інших частин кампусу швидко можна дістатися за допомогою короткої прогулянки, велосипеда, або поїздки на маршрутці.

  У Центральному кампусі розташовані бібліотеки, студентський центр, обчислювальний центр, безліч розважальних закладів. Більш ніж 170 культурно-масових і спортивних клубів доступні для студентів, на просторах яких вони зможуть повною мірою реалізуватися і постійно підтримувати себе в тонусі.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.