Washington State University

Американський державний університет штату Вашингтон, що зосередив свою діяльність на високоякісній освіті та вихованні незалежних студентів, а також на активній науково-дослідній діяльності.

 

 • м. Пуллман, штат Вашингтон, США

 • Заснований у 1890 році

Цікаві факти:

 

 • #166 в National Universities (U.S. News & World Report 2020)

 • #176 в Top Performers on Social Mobility (U.S. News & World Report 2020)

 • #79 в Top Public Schools (U.S. News & World Report 2020)

 • #75 в Best Undergraduate Engineering Programs (U.S. News & World Report 2020) 

 • Топ–400 у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • $ 360,5 млн - розмір витрат на дослідження та розробки (Національний науковий фонд)

 • 11 викладачів університету є членами Національної академії

 • 15:1 - співвідношення студентів та навчального-методичного складу університету

 • WSU надав 380 мільйонів доларів фінансової допомоги та стипендій студентам бакалаврату (2017)

 • Понад 500 можливостей навчальних програм за кордоном у понад 48 країнах світу

 • Студенти та випускники з 50 штатів та 150 країн світу

 

   

   

Опис університету:

Washington State University - державний науково-дослідний університет штату Вашингтон у місті Пуллман. Навчальний заклад був заснований у 1890 році та є одним із найстаріших університетів Заходу Америки. Університет також пропонує навчання в інших кампусах штату, а саме: WSU Spokane, WSU Tri-Cities та WSU Vancouver - усі вони були засновані в 1989 році. У 2012 році WSU запустив програму «Global Campus», яка передбачає онлайн-освіту для студентів, у яких немає можливості прибути на стаціонарне навчання. У 2015 році WSU додав ще одне навчальне містечко, відоме як WSU Everett.

 

 

 

 

У своїх кампусах університет приймає понад 20 000 студентів з різних штатів та країн світу і пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратури та докторантури у своїх 10 коледжах:

 

 • Сільськогосподарські, людські та природні ресурси (College of Agricultural, Human, and Natural Resource Sciences)

 • Мистецтво та науки (College of Arts and Sciences)

 • Бізнес (Carson College of Business)

 • Комунікації (Edward R. Murrow College of Communication)

 • Освіта (College of Education)

 • Інженерія та будівництво (Voiland College of Engineering and Architecture)

 • Медицина (Elson S. Floyd College of Medicine)

 • Медсестринство (College of Nursing)

 • Фармація (College of Pharmacy)

 • Ветеринарна медицина (College of Veterinary Medicine)

 

Викладачі університету — висококваліфіковані фахівці та науковці у відповідній сфері, які прищеплюють студентам пристрасть до навчання, бажання детально досліджувати свою сферу вчення та критично осмислювати різноманітні твердження. Викладачі підтримують та заохочують творчий підхід до розв'язання завдань, мотивують студентів діяти відповідно до сучасних потреб та вимог суспільства.

 

   

  Університет значну увагу приділяє науково-дослідній діяльності й вкладає туди чималі кошти ($360,5 млн - розмір витрат на дослідження та розробки). Здоров'я, відновлювана енергетика, продовольча проблема, економічні можливості, безпека — сфери, досліджені вченими університету, що мають світове значення і підвищують якість життя в усьому світі. Як відомо, 11 викладачів університету є членами Національної Академії, що вважається дуже почесним званням. WSU також активно заохочує до дослідницької діяльності своїх студентів, забезпечуючи їх при тому широкою фінансовою підтримкою.

   

  Спільнота студентів університету — це мультикультурне, соціально активне середовище, що зосереджує свою увагу не лише на академічних успіхах та дослідницькій діяльності, але й на потребах громади, приділяючи достатньо часу волонтерській діяльності, розвитку організацій та клубів, організації різноманітних заходів та підтримці новоприбулих студентів.

   

   

  Атлетичні команди WSU називаються пантерами, а кольорами університету є малиновий та сірий. Шість чоловічих та дев'ять жіночих команд беруть участь у змаганнях дивізіону NCAA I на конференції Pac-12.

   

  Система бібліотек WSU - одна з найбільших на Північному Заході тихоокеанського узбережжя, що містить величезну кількість книг, а також друкованих та електронних матеріалів, якими у будь-який зручний час можуть скористатись студенти.

 

Розташування:

Washington State University розташований у місті Пуллман, штат Вашингтон. Це невелике містечко, більша частина життя якого зосереджена на університеті Вашингтона. Пуллман — чудове місце для проживання з помірним континентальним кліматом, чистими вуличками й безпечним середовищем. Для юних студентів, які вперше відправляються за кордон самостійно, такий варіант містечка стане прекрасним вибором.

 

 

  Кампус університету займає площу розміром 620 акрів, що вміщує не лише навчальні кампуси, але простори для соціальних заходів, харчування та проживання студентів. Студенти, які тільки прибувають до WSU, потрапляють у творче, дружнє та соціально активне середовище, яке завжди готове підтримати та допомогти. Щороку тисячі студентів Університету Вашингтона пробують себе у ролі волонтерів та лідерів студентських організацій. За період 2018-2019 навчального року було зафіксовано 9 970 активних учасників — це означає, що була залучена майже половина студентів університету.

   

  Незалежно від інтересів студента, з-поміж понад 400 клубів та організацій кожен зможе знайти щось цікаве саме для себе. А різноманітні розваги, заходи, спортивні, культурні та мистецькі події на кампусі забезпечують повноцінний різносторонній досвід кожного студента.

   


   

Проживання:

Університет забезпечує студентів якісним та комфортним житлом. Кожен студент може обрати той варіант проживання, який йому більше до вподоби:

 

 • Residence halls

Студентські резиденції призначені для студентів бакалаврату та магістратури (окремі тихі приміщення), що зручно розташовані неподалік навчальних корпусів, що є чудовим варіантом для юних першокурсників. Також перевагою для першокурсників є допомога зі сторони старших студентів. Резиденції передбачають всі необхідні зручності, зокрема кімнати відпочинку, безкоштовний Wi-Fi, пральні та прилеглі центри харчування. Студенти можуть обрати одну із 19 резиденції залежно від розташування, розміщення у кімнатах, вартості та інших пріоритетних для них питань.

 

 • Greek houses

Будиночки для студентів бакалаврату будь-якого курсу, окрім першокурсників, які можуть проживати лише у братствах або у громадах, що офіційно визнані університетом. Головними перевагами такого розміщення є можливість тісної взаємодії між студентами, налагодження міцних дружніх зв'язків за спільними інтересами та цінностями, де студенти позитивно ставляться до волонтерства та громадської діяльності.

 

 • Apartments

Апартаменти передбачені для студентів старше 18 років (не для першокурсників або для першокурсників старше 30 років) і містять 4 комплекси. А також для студентів магістратури й студентів, у яких вже є сім'я - 5 комплексів. Основними перевагами такого проживання є розташування на кампусі, зручна онлайн-оплата житла та можливість приєднатись до подій, що відбуваються на кампусі. Орендодавцем у цьому випадку виступає сам університет.

 

Washington State University дбає і про забезпечення харчування — студентські центри харчування на кампусі:

 • Southside cafe

 • Northside cafe

 • Hillside cafe

 

Їдальні при університеті пропонують широкий спектр улюблених студентських страв, правильне харчування, міжнародну кухню, вегетаріанське та веганське меню, тому студенти Університету Вашингтона завжди залишаються ситими.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.