Webster University

Webster University -  міжнародний, приватний мультикампусний вищий навчальний заклад, заснований у 1915 році у місті Сент-Луїс, штат Міссурі, США.

 

 • Сент-Луїс, штат Міссурі, США.

 • Заснований у 1915 році

 

Цікаві факти:

 • #17 - Regional Universities Midwest (US Ranking, The Times World University Ranking 2020)

 • #56 Best Values Schools (US Ranking, The Times World University Ranking 2020)

 • Усі навчальні програми акредитовані Комітетом з вищої освіти північної та центральної частин США

 • Бізнес програми мають акредитацію ACBSP

 • У 2018 році, за версією журналу Forbes, Webster University увійшов у рейтинг Кращих Американських Коледжів

 • Webster University є членом EFMD (Європейський Фонд Розвитку Менеджменту)  та CIS (Рада Міжнародних Шкіл)

 • Мультикампусний університет. Кампуси також знаходяться у Швейцарії, Нідерландах, Австрії, Греції, Гані, Китаї та Таїланді

 

   

Опис університету:

Webster University -  міжнародний, приватний вищий навчальний заклад, заснований у 1915 році у місті Сент-Луїс, штат Міссурі, США.

Університет прагне забезпечити своїх студентів якісним навчанням аби зробити їх професіоналами у своїй сфері та конкурентно спроможними на ринку праці. Усі навчальні програми відповідають сучасним вимогам.

Щороку у головному кампусі ВНЗ проходять різні тематичні заходи, один з яких є Global Citizenship Program Collaboratory. На цей захід збираються  професори з усіх кампусів Webster University, аби обговорити глобальні питання у різних сферах.

 

Університет Вебстера - університет середнього заходу з міжнародною присутністю. Хоча навчальний заклад базується в Сент-Луїсі, його кампуси також можна знайти в інших штатах США та за кордоном, включаючи Швейцарію, Нідерланди, Австрію, Грецію, Гану, Китай та Таїланд. Для студентів це означає безліч варіантів навчання за кордоном, а також ступінь бакалавра з міжнародним акцентом, наприклад, глобальна журналістика та менеджмент з міжнародною діловою спрямованістю.

 

Розташування:

Головний кампус Webster University розташований у Вебстер Грувс,  передмісті Сент-Луїса, штат Міссурі.

Для студентів місто надає широкий спектр можливостей не тільки для навчання, відпочинку, а й дозвілля. Тут є багато бібліотек, розкішних парків, музеїв та галереї.

Сам кампус розташований на власній території площею 47 акрів. На території ВНЗ студент може знайти усе необхідне для навчання й дозвілля, тут знаходяться, творчі студії, зони для відпочинку, театри, спортивні майданчики та кафе.

 

Проживання:

Webster University пропонує своїм студентам 3 варіанти проживання під час навчання. Перший варіант, це проживання на території кампусу, адже університет має власні гуртожитки. Другий варіант — у сім'ї, що допоможе студентам швидко адаптуватися до місцевої культури й традицій, й останній варіант — оренда апартаментів. ВНЗ допомагає студентам із пошуком й орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.