West Virginia University

West Virginia University - престижний державний університет в США, в якому здобувають освіту понад 34 000 студентів. WVU приймає місцевих та іноземних студентів, а також активно бере участь в міжнародних програмах обміну студентами і викладачами. Навчальний заклад West Virginia University посідає 112-е місце в рейтингу державних університетів США згідно US News & World Report 2019.

 

 • Моргантаун, Західна Вірджинія, США.

 • Заснований у 1867 році.

 

Цікаві факти:

 • #205 в рейтингу National Universities (US News & World Report Rankings 2019)

 • #116 в рейтингу Best Undergraduate Engineering Program (US News & World Report Rankings 2019)

 • #112 в рейтингу Top Public Schools (US News & World Report Rankings 2019)

 • Має програми, акредитовані ABET, такі як програма по інженерії з розробки родовищ нафти і природного газу, програма з криміналістики, програма по кримінології, програма по біомедичній інженерії, програма по внутрішньому дизайну і програма з інформатики.

 • Коледж інженерії та мінеральних ресурсів Стетлера входить в 10% всіх інженерних навчальних закладів, що пропонують краще співвідношення ціни і якості для бакалаврських програм.

 • Кількість студентів 34626, з яких 2263 з більш ніж 100 країн світу.

 • Кампус в цілому нараховує 245 будівель.

 • Понад 460 студентських організацій і клубів.

 • Кампуси розташовані в шести різних містах штату.

 

   

Опис університету:

 

  Університет Західної Вірджинії є державною установою. Розташований вздовж річки Мононгахела в маленькому місті Моргантаун в північній частині штату. WVU пропонує близько 200 бакалаврських, магістерських, докторських і професійних програм в 15 коледжах.

  West Virginia University є одним з трьох університетів США, що мають ABET акредитацію і пропонують навчання за фахом Petroleum and Natural Gas Engineering (Інженерія в нафтогазовій сфері).

  Практика є важливою частиною навчання в університеті West Virginia University. Центр кар'єри та працевлаштування студентів допомагає підібрати стажування, пройти співбесіду, підготувати резюме. Щорічно проводяться ярмарки кар'єри. Студенти університету регулярно відвідують професійні ярмарки дуже відомих у всьому світі роботодавців, таких як Amazon, NASA, Facebook, Apple, і National Geographic.


   

Розташування:

Основний корпус West Virginia University розташовується в місті Моргантаун (Західна Вірджинія), чисельність населення якого не перевищує 29,000 чоловік. Попри тихий і розмірений спосіб життя, притаманний усім невеликих містечках, що знаходяться в безпосередній близькості до гір Аппалачі, Моргантаун є досить жвавим місцем, з якого однаково швидко можна дістатися до Пітсбурга, Вашингтон і Балтимор.

Іншими кампусами є Університет Західної Вірджинії в Беклі та Державний коледж Університету Західної Вірджинії в Кейзер; клінічний кампус для медичних і стоматологічних шкіл розташований в Медичному центрі в Чарлстоні.


 

Проживання:

Іноземні студенти проживають в 12 резиденціях на території кампуса. Життя на території кампуса дозволяє швидше адаптуватися до навчального процесу, знайти друзів, підтримувати та допомагати один одному протягом всього періоду навчання. Кожна резиденція має зони спільного користування, де студенти можуть зустрічатися з іншими студентами для спільних занять, відпочинку або спілкування. На всій території є доступ до Wi-Fi, а в багатьох резиденціях є місця, де можна перекусити. Студенти розміщуються в повністю мебльованих кімнатах, які оснащені всім необхідним для комфортного проживання та навчання.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.