Westcliff University

Приватний університет, що спеціалізується на бізнес та технічних програмах, надає студентам практичні та інноваційні навички задля досягнення їхнього професійного успіху.
 
 • Ірвайн, Каліфорнія, США
 • Заснований у 1993 році

Цікаві факти:

 • Кампуси університету знаходяться у Ірвайні, Лос-Анджелесі та Маямі
 • Можливість отримати стипендію за спортивні досягнення
 • Наявність STEM програм та курсів з вивчення англійської мови на програмі REAL
 • Ви можете розпочати онлайн-навчання і повернутися на кампус у США у будь-який зручний для Вас час
 • Для зарахування на навчання університет не вимагає складання GRE, GMAT або SAT

   

Опис університету:

Університет, що заснували у 1993 році, отримав акредитації від Bureau for Private Postsecondary Education, California BPPE, ACBSP, CHEA та WSCUC. Westcliff University пропонує не лише здобути вищу освіту, але й пройти курси підвищення кваліфікації у зручний для Вас час, не зважаючи на місце Вашого перебування, адже усі програми доступні у онлайн-форматі.
 
У Westcliff University є Program Advisory Council та Board of Trustees - організації, що складаються з представників сфер, які безпосередньо пов'язані з академічними програмами університету. Саме представники таких компаній, як Google, Hyundai, Kia, Asurion, Deloitte, Hewlett Packard, Hitachi Capital, Cox Communications та CATESOL надають рекомендації щодо актуальності викладання тих чи інших дисциплін та вимог ринку праці для здобуття студентами необхідних навичок, які допоможуть вирішити проблеми сьогодення.
 
В університеті навчаються студенти з 92 країн світу, для яких працюють такі організації, як Westcliff Entrepreneurship Center, Quality Education, Westcliff International Journal of Applied Research, Student Services, Housing Options, Career Services, Learning Resources та Student Clubs. До того ж університет відомий спортивними досягненнями своїх студентів - Westcliff Athletics пропонує студентам секції з 18 видів спорту, серед яких заняття з бейсболу, баскетболу, волейболу, футболу, тенісу, плавання, дайвінгу, лакросу, софтболу, академічного веслування, танців та інші.
 

Університет складається з:

 • College of Business
 • College of Technology & Engineering
 • College of Education
 • College of Law

 

Розташування:

 
Ще один кампус вишу знаходиться у Маямі - місті, що розташоване на узбережжі Атлантичного океану та славиться такими місцями, як Miami Beach, Art Deco Historic District, Ocean Drive, Vizcaya Museum and Gardens, Everglades National Park, Bayside Marketplace, Bayfront Park, Zoo Miami, Jungle Island. Тут Ви можете провести час на одному з найкращих пляжів Флориди - Key Biscayne та прогулятися у Crandon Park.
 

  Головний кампус університету знаходиться у бізнес-парку Intersect в Ірвайні, що знаходиться за 40 хвилин їзди від Лос-Анджелесу. У Ірвайні Ви зможете відвідати UCI Institute and Museum of California Art, The Irvine Museum, Irvine Spectrum Center, Tanaka Farms, San Joaquin Wildlife Sanctuary або прогулятися у Orange County Great Park або William R. Mason Regional Park.    
   
   
   
  Університет також має кампус у передмісті Серрітос неподалік від Лос-Анджелеса. Місто ангелів - друге за чисельністю населення місто у США відоме такими визначними місцями, як Hollywood, Walk of Fame, Universal Studios, Chinese Theatre, Kodak Theatre, Santa Monica Pier, Venice Beach, Pasadena. А насолодитися найкрасивішим краєвидом міста  можна з Runyon Canyon.
   
   

Проживання:

Університет не пропонує проживання на кампусі, але на його території діють організації, які допомагають студентам з пошуком житла. Наприклад, Ви можете проживати самостійно, орендувати житло з сусідом по кімнаті, доглядаючи спільно за майном, або ж проживати у сім'ї, яка готова прийняти іноземного студента. Зауважте, що умови проживання та сім'ї перевіряє комісія, а студент може сам обрати ту сім'ю, яка підходить йому найбільше. 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.