Western Washington University

Western Washington University (WWU або Western) - державний університет в США, розташований в місті Беллінгхем, штат Вашингтон. Третій за величиною університет в штаті Вашингтон, після університету штату Вашингтона і після Вашингтонського університету.

 

 • Беллінгхем, штат Вашингтон, США.

 • Заснований у 1893 році.

 

Цікаві факти:

 • Університет стабільно входить в 5% топових навчальних закладів США.

 • Згідно з даними US News & World Report 2019, університет займає 2 позицію в рейтингу Top Public School Regional Universities West, 19 - в рейтингу Regional Universities West і 11 - в рейтингу Best Colleges for Veterans.

 • Найсильніші спеціальності: інженерія та екологія.

 

   

Опис університету:

Western Washington University - середній за кількістю студентів ВНЗ, в якому здобувають освіту не більше 20 тис. студентів. Учні ВНЗ можуть брати участь в програмах по обміну студентів.

Університет розділений на 7 коледжів, які пропонують 160 спеціалізацій: коледж бізнесу та економіки, коледж Феірхевен, коледж образотворчих мистецтв, коледж гуманітарних і суспільних наук, коледж наук про навколишнє середовище Хакслі, коледж наук і технологій, коледж педагогіки Вудрінг і школа вищої освіти.

Студентам університету також доступна університетська бібліотека. ВНЗ входить до складу престижної групи American Association of State Colleges and Universities (AASCU), Sport affiliations and memberships: National Collegiate Athletic Association (NCAA).

Університет відомий як один з перших екологічних навчальних закладів США. Щороку студенти голосують за продовження програми з перероблення відновлюваних джерел енергії на кампусі.


 

   

Розташування:

  Головний корпус навчального закладу розташований в Беллінгхемі на території кампусу міського типу.

  У безпечному і чистому місті Беллінгхем з населенням у 85000 ви відчуєте себе як вдома і до того ж зможете насолодитися чудовими краєвидами. Місто розташоване між містами світового класу Ванкувером (Британська Колумбія) і Сіетлом (штат Вашингтон).

  Студентський кампус Беллінгхема становить 215 акрів і має вдосталь зелених майданчиків зі скульптурами.


   

Проживання:

На величезній території кампусу розташувується велика кількість резиденцій. Всі будівлі обладнані Wi-Fi, цифровим телебаченням, пральнями, кухнями і комп'ютерними кімнатами. Також у всіх будівлях студенти можуть звернутися за допомогою до кураторів або ж технічного персоналу. Всі кімнати просторі, світлі, мебльовані для різної кількості мешканців.

Студентське життя в стінах Western Washington University не обмежується тільки навчанням, що підтверджує величезна кількість центрів, що функціонують на території кампусу, число яких досягло 230. Студенти можуть також удосконалювати навички в спортивних іграх: хокей, пінг-понг, футбол, гольф і багато інших. Більш того, на університетському кампусі постійно проводяться концерти, майстер-класи, цікаві лекції, театралізовані вистави і т.д.


 

   

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.