Widener University

Widener University є приватним навчальним закладом, головний корпус якого розташований в місті Честер, штат Пенсильванія. На сьогодні там навчається близько 6,500 студентів. Це інноваційний університет, що пропонує інтенсивне навчання, індивідуальний підхід до кожного студента, і, також, експериментальні практики. Решта три кампуси знаходяться в Вілмінгтоні, Харрісбурзі і Екстоні. Головний кампус охоплює 97 будівель, в яких є все необхідне для комфортного життя.

 

 • Честер, штат Пенсильванія, США.

 • Заснований у 1821 році.

 

Цікаві факти:

 • #194 в рейтингу National Universities (US News & World Report Rankings 2019)

 • #117 в рейтингу Best Undergraduate Engineering Program (US News & World Report Rankings 2019)

 • 89% випускників працевлаштовуються або продовжують навчання в аспірантурі впродовж 6 місяців.

 • Понад 1300 випускників обіймають посади керівників, президентів чи віце-президентів різних організацій.

 • Завдяки маленьким групам і оптимальному співвідношенню студентів до викладачів (12:1) в університеті проходить динамічне навчання з індивідуальним підходом.

 

   

Опис університету:

 

 

 

  Widener University - це приватний національний університет, який був заснований в 1821 році. Він входить в топ 5% університетів і коледжів в Америці.

  Університет пропонує понад 150 освітніх програм бакалаврату, магістратури, аспірантури в різних областях - від технічних до гуманітарних. ВНЗ складається з коледжу мистецтв і наук, і декількох шкіл: бізнес, освітня, інженерна справа, юридична.
  Для іноземних студентів передбачені підготовчі програми до бакалаврату, які сприяють підвищенню мовного рівня і швидкій адаптації до нової країни та освітньої системи.

  В університеті є студентський центр University Center, в якому є картинна галерея, книжковий магазин, банківське відділення, офіс з житлових питань, їдальня, поштове відділення, кафе, офіс для надання допомоги студентам. Територією університету кожні 15 хвилин курсують автобуси.

  Університет може похвалитися своєю дивовижною бібліотекою Wolfgram Memorial Library зі значною колекцією підручників, аудіовізуальних та мультимедійних матеріалів. Також на території кампусу є галерея мистецтв, музей і обсерваторія з 12-ти і 16-ти дюймовими електронними телескопами, в яких можна спостерігати за зірками.

  В університеті діє понад 80 клубів і гуртків за інтересами, де студенти можуть активно проводити вільний від навчання час.


   

Розташування:

Мальовничий кампус університету Widener займає 110 акрів і розташований в 20 хвилинах від Філадельфії, в Честері, з легким доступом до Нью-Йорка і Вашингтона.

Студенти отримують всі переваги навчання в «між столичному» регіоні: між Нью-Йорком на півночі і Вашингтоном на півдні. На сьогодні в Честері є 5 історичних місць національного значення: 1724 Chester Courthouse, Chester Waterside Station of the Philadelphia Electric Company, Delaware County National Bank, Old Main and Chemistry Building, Second Street Bridge, William Penn Landing Sit. Університет має в своєму розпорядженні 4 кампуси: головний - в Честері, штат Пенсільванія; Вілмінгтон, штат Делавер; Харрисбург, штат Пенсильванія; і Екстон, штат Пенсильванія.


 

Проживання:

  Студентам пропонується проживання в одній з 11 студентських резиденцій, 4 будинків з апартаментами або житловому комплексі класу люкс. Як правило, новоспечені студенти проживають виключно на території кампуса для швидкої адаптації до університетського життя.
  Кімнати і квартири повністю оснащені всіма необхідними меблями, Інтернетом, ванною і кухнею, а також супутниковим телебаченням.

  Університет надає активну підтримку в організації дозвілля студентів. Всього пропонується 3 варіанти проведення вільного часу: на кампусі, у Філадельфії та в поїздках по США. На кампусі студенти можуть відвідувати клуби за інтересами, ігрові майданчики і поля, а також розважальні програми. Університетом організовуються екскурсійні поїздки по США.


   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.