Літня програма при Stanford University, США

Світ як ніколи потребує впливових бізнес-лідерів, які б мали змогу і хист вирішувати найбільш складні світові проблем. Наша літня програма соціального підприємництва при Стенфорді для учнів середньої школи надасть майбутнім бізнесменам нові міждисциплінарні навички, необхідні для ефективного вирішення соціальних проблем з допомогою бізнесу.

Ця унікальна літня програма Стенфорда занурює студентів у інноваційну стартап-культуру в районі Бей, спільноти, яка постійно розробляє та вдосконалює рішення для найскладніших світових проблем. Будьте натхнені мислити творчо та відкривати нові можливості  у світі соціального підприємництва.


 

Основа інформація про літню програму

Дати заїзду: 28 червня - 18 липня

Вік учасників: 14-17

Проживання: студентські кампуси

Харчування: повний пансіон

 

Життя на кампусі

Житло

Вашим домом на нашій літній програмі в Стенфорді буде будинок Xanadu, один із традиційних будиночків з найкращим розташуванням у центрі кампусу. У приміщенні Ксанаду наявні одномісні, двомісні та тримісні номери  із санвузлами загального користування. Ваш сусід по кімнаті буде ретельно підібраний на основі анкети та з урахуванням вашого віку та географічного різноманіття. На першому поверсі резиденції ви знайдете широкі спільні простори, пральні та повноцінну кухню.

 

Їдальня

Ви будете насолоджуватися сніданком, обідом та вечерею в ресторані Arrillaga, де ваша картка їжі надасть вам доступ до повноцінних обідніх страв. Arrillaga пропонує широкий спектр варіантів прийому їжі, щоб забезпечити майже всі дієтичні обмеження та уподобання. Ви також можете завітати до сусідніх кав’ярень, які полюбляють студенти Стенфорда.

 

Прокат велосипедів

Більшість студентів літньої програми Стенфорда орендують велосипеди, щоб скористатися прекрасним кампусом площею 8000 акрів. Прокат велосипедів забезпечить вас замками та шоломами для безпеки. Поруч із нашою резиденцією є майданчики для пляжного волейболу, баскетбольні майданчики та безліч трав’янистих полів як для спортивних ігор, так і для проведення вільного часу. Також є численні траси для бігу та їзди на велосипеді.

 

Бізнес-прграма у Стенфорді влітку

Створення соціально-відповідального підприємства

 

На  літній програмі при університеті Stanford ви отримаєте унікальну можливість створити повноцінне соціальне підприємство, зосередившись на питанні, яким ви захоплені. Досвідчені та віддані викладачі Summerfuel крок за кроком проведуть вас у всьому процесі. Ви проаналізуєте деякі найактуальніші світові проблеми та дізнаєтесь, як підприємці з усього світу взяли на себе ініціативу щодо їх вирішення. Потім ви створите власне соціальне підприємство та опануєте центральні концепції соціально-відповідального підприємництва.

 

Венчурний проєкт

На програмі студенти будуть розділені на групи (по три-чотири студенти на команду), щоб за допомогою мозкового штурму створити нове, життєздатне соціальне підприємство. Кожній команді пропонується обрати проблему громади - місцеву чи глобальну, та розробити рішення, яке є екологічним, соціально позитивним та фінансовим.

 

Кульмінацією тритижневої навчальної програми є змагання з ризикованого кроку, в яких беруть участь програмне співтовариство, а також запрошені судді місцевої підприємницької спільноти. Щоб досягти успіху, команди повинні представити продуманий бізнес-план, а також використовувати свої презентаційні вміння та навички публічних виступів, здобуті на програму.

 

Міждисциплінарні курси ведуть викладачі, серед яких - успішні підприємці, громадські організатори та академічні лідери. Фахівці своєї галузі, що мають великий досвід викладання, співпрацюють зі студентами, допомагаючи у виконанні проєктів. Невеликі класи сприяють інтелектуальній діяльності, дослідженням, динамічній дискусії та дебатам, а професор стає справжнім ментором та наставником. 

 

Кожного літа ми також запрошуємо місцевих соціальних підприємців виступати в якості консультантів та наставників для студентських колективів. Ці люди також відвідують фінальний конкурс з виїзного заходу, щоб надати остаточний відгук про презентації та плани, продемонстровані студентами.

 

   Навчальна програма у Stanford фокусується на таких ділових та лідерських навичках:

  Дослідження та відкриття

  Дізнайтеся, як використовувати найкращі дослідницькі практики для виявлення та вивчення актуальних сучасних соціальних проблем, а також компаній та організацій, які вживають заходів щодо їх вирішення. Що вже виконується  і чи ефективно це? Як ви та ваше підприємство можете зробити більший вплив?

   

  Операції та логістика

  Що вам знадобиться для реалізації цільового проекту? Розвивайте навички критичного мислення та вирішення проблем, коли ви стикаєтесь з оперативними проблемами. Ігри та вправи покращать ваше творче мислення перед початком роботи над проєктом на кампусі.

   

  Маркетинг

  Послухайте запрошених спікерів, які розкажуть свої історії побудови бренду та його впізнаваності.  Дізнайтеся, як ефективно доносити свій посил, використовуючи соціальні медіа та інші інструменти маркетингу та реклами.

   

  Фінанси

  Створюйте реалістичні фінансові моделі та отримуйте ефективні стратегії збору коштів. Разом зі своїми товаришами по команді створіть та презентуйте бюджети для вашого венчурного проєкту у формі  рольових інтерв'ю, а також продемонструйте варіанти розсилки потенційним інвесторам та/або донорам.

   

  Стійкість та масштабованість

  Обговоріть шляхи побудови стійких та масштабних бізнес-моделей. Вивчайте та порівнюйте успішні та зростаючі підприємства. Застосуйте ці уроки до власного плану підприємств.

Вечірні розваги та екскурсії

Талант-шоу

Баскетбол

Вечори кіно

Футбол

Олімпійські ігри

Караоке

Фрізбі

Вечори ігор

Водні батли

Йога

Клуб бігунів

Туристичні прогулянки

Плавання

Тай-дай

Тату хноєю


 

  Екскурсії

   

  • Дослідження міста Сан-Франциско
  • Тематичний парк розваг Great America 
  • Півмісячна затока - день на пляжі
  • Half Moon Bay

   

Вартість станом на 2020 рік:

 7295 USD

 

У вартість входить:

 

Навчання

Проживання

Харчування

Розваги

Екскурсії


 

  Додаткові витрати:

   

  Авіапереліт

  Трансфер з та до аеропорту

  Кишенькові витрати


   

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.