Мовні курси для дорослих у Stafford House, США

Stafford House International - це відома та авторитетна мережа шкіл для вивчення англійської мови з центрами у Британії, США та Канаді. Школа пропонує великий вибір програм для загальних, академічних та професійних цілей.

Головна місія школи полягає в тому, щоб навчати, надихати та допомагати студентам насолоджуватися красою іноземних міст, надаючи їм впевненості реалізовувати свій потенціал.

 


 

Розташування

Stafford House у США запрошує вас до своїх центрів у Сан-Франциско, Чикаго, Бостоні та Сан-Дієго.

 

Ультрасучасна школа у Бостоні розрахована на 250 тисяч студентів зі всього світу.  Будівля оточена зеленими парками і великими магазинами.

Школа англійської мови у Чикаго знаходиться в самісінькому центрі міста, тому до вашої уваги - музеї, концерт-холи, театри, спортивні гуртки, хороша їжа та чудова інфраструктура на випадок, якщо ви не знайшли поруч те, що шукали.

Сан-Дієго - прекрасне місто для прихильників активного стилю життя. А тамтешня мовна школа пропонує своїм студентам найсучасніше обладнання та оновлені приміщення для навчання та відпочинку.

У Сан-Франциско легко вивчати англійську, адже населення міста - унікально різноманітне. Школа розташована в бізнес-районі, з якого легко потрапити у будь-які інші частини міста.

 

Кожне з перерахованих вище місць зачарує вас з першого погляду і ви на власному досвіду відчуєте атмосферу перебування у американській спільноті.


Основна інформація

Проживання: приймальна сім’я / резиденція. Проживання у кімнатах на одну або дві особи, з усіма вигодами.

Харчування: обирається студентом індивідуально (повний пансіон/сніданок/напівпансіон/самостійне харчування)

Дати та тривалість - в залежності від обраної програми

 

 

Навантаження

Stafford House пропонує кожному студенту індивідуально обрати тижневе навантаження занять з англійської.

 

Стандарт - 20 занять

Інтенсив - 25 занять

Супер-Інтенсив - 30 занять

 

Уроки тривають по 45 хвилин.

Максимальна кількість учнів в групі - 15 (в середньому 11 студентів) різних національностей.


 

Програми

 

General English (Вік - 16+) - курси для початківців, які допоможуть опанувати англійську кожному.

 

Professional Certificates (Вік - 18+) - чудова можливість для тих, хто володіє англійською на рівні вище середнього, пройти професійну сертифікацію з маркетингу, проектного менеджменту та бізнес менеджменту або створити індивідуальний програмний пакет.

 

Business English -  програма, яка допоможе вдосконалити англійську для бізнесу.

 

One-to-One English (Вік - 16+) - програма для початківців, які бажають займатися індивідуально.

 

TOEFL Preparation - підготовка  у мовному середовищі до здачі міжнародного тесту на знання англійської мови TOEFL.

 

Cambridge Exam Preparation - курс для успішного підтвердження ваших знань англійської мови на рівні B2 (FCE) та С1 (CAE).

 

 

Вартість програм станом на 2020 рік

Вартість - залежить від обраного міста, курсу, інтенсивності та тривалості, а також типу проживання та харчування.

До прикладу -  загальний курс зі стандартною інтенсивністю, з проживанням у спільній кімнаті без харчування, з трансфером з та до аеропорту у Бостоні коштує 1230 доларів за 1 тиждень, а якщо обрати проживання в сім’ї (1-місна кімната) та 2-разове харчування - 1360 доларів за тиждень.
У Сан-Франциско за відповідних умов - 1430 доларів за спільну кімнату без харчування та 1360 доларів - в одномісній кімнаті в сім’ї з 2-разовим харчуванням.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.