Мовні курси Open Hearts Language Academy, США

Вже 8 років поспіль OHLA Miami отримує престижну нагороду "Найкраща мовна школа Маямі". Мовна Академія Open Hearts (OHLA) пропонує високоякісні програми з вивчення іноземних мов більше 15 років. Програми OHLA спеціально розроблені для іноземних студентів, які бажають поліпшити свої комунікативні навички, вдосконалити знання англійської мови і познайомитися з американською культурою.

 

- Маямі, Орландо (США)

Цікаві факти

- Вже 8 років поспіль OHLA Miami отримує престижну нагороду "Найкраща мовна школа Маямі".

 

 

Опис школи

Мовна Академія Open Hearts (OHLA) пропонує високоякісні програми з вивчення іноземних мов в Маямі і Орландо, США понад 15 років. Програми OHLA спеціально розроблені для іноземних студентів, які бажають поліпшити свої комунікативні навички, вдосконалити знання англійської мови і познайомитися з американською культурою.

 

OHLA розташована в самому серці міста Маямі, де студенти мають унікальну можливість поринути у вир культурного калейдоскопа, навчитися говорити англійською і водночас займатися спортом, туризмом і активним відпочинком.

 

Маямі - одне з найкрасивіших і найбагатших міст США. Тут круглий рік можна купатися в океані, насолоджуватися виставками мистецтва, концертами відомих міжнародних артистів, відвідувати чемпіонати США та світу з багатьох видів спорту. Маямі - це рай для сімейного та індивідуального відпочинку, шопінгу, це відмінне місце для вивчення англійської та іспанської мов.

 

Завдання Open Hearts Language Academy в Маямі - допомогти кожному студенту досягти бажаного результату і виправдати його сподівання.

Вчителі OHLA докладають всіх зусиль, щоб допомогти студентам в інтеграції в міжнародне середовище і сформувати мотивацію до вивчення іноземної мови. 

Висококваліфікований персонал мовної академії OHLA гарантує, що всі студенти будуть задоволені якістю освіти і їм буде комфортно в новому, інтернаціональному оточенні.

 

Офіс OHLA Miami знаходиться в центрі Маямі на 18 поверсі із краєвидом на пляж та океан. Кожний клас оснащений телевізором, комп'ютерами та доступом до інтернету. Кампус має близько 25 класів та 3 комп'ютерні лабораторії, так само як центр для підготовки TOEFL, IELTS екзаменів. 

Студенти мають доступ до басейну, джакузі та спортзалу безкоштовно. Віртуальний тур OHLA’s Main Campus

Проживання можливе в приймальній сім'ї та резиденції. 

 

OHLA Youth Summer Camp

Тритижнева програма розроблена для підлітків 15-18 років, які прагнуть вдосконалити свої навики англійської мови та дослідити Маямі, США. 

 

Співвідношення студентів до викладача - 10:1

Трансфер з Miami International Airport включений у вартість. 

 

Проживання:

Студенти проживатимуть в Brickell або Coral Gables Residence, у двоспальних студіях. У кожній судії власна ванна кімната, міні-кухня (плитка, мікрохвильовка, холодильник) та робоча зона. Швидкісний інтернет наявний. 

 

Харчування:

Повний пансіон:

- сніданок "Grab and Go" з 06:00 до 09:30

- обіди організовані у школі

- за винятком днів, коли заплановані цілоденні екскурсії та 2-денний візит до Орландо, студенти отримують щоденну $15 стипендію, яку ви можуть використати в одному із багатьох ресторанчиків у Mary Brickell Village, що знаходиться неподалік від студентської резиденції. Як альтернатива, студенти можуть самостійно готувати на власній кухні. 

 

Класи проходять з понеділка до п'ятниці з 09:00 до 12:45 на програмі international English Program. 

 

Вартість станом на 2019 рік:

 4475 USD 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.