Науково-технічний табір при MIT, США

Програма, розроблена у тісній колаборації зі студією Nu Vu (New View), яка зрощує твій дух та інноваційність, а також дозволяє зануритися у світ розробок, інженерії, інновацій, технологій, науки та мистецтва. Інноваційна програма створена для школярів старшого шкільного віку, які досліджуватимуть науково-технічні світові та локальні проблеми, а також шукатимуть креативні шляхи їх вирішення з допомогою найсучасніших методів та технологій. Дослідження, концептуалізація, інноваційність, розробка та створення власних проектів - усе це в лабораторіях MIT Nu Vu.
 


 

Студентське життя на кампусі

Житло

Студенти живуть у Гарлестон-Холі університету Тафтс у нижній частині кампусу. Спальні з кондиціонером - це в основному двомісні кімнати з кількома ліжками, письмовим столом, стільцями та вбудованою шафою. Кімнати розподілятимуться на основі анкети на житло, яку учні заповнюють до приїзду, а також з урахуванням віку та географічного різноманіття. Постільна білизна та банні рушники надаються та замінюються щотижня. Wi-Fi доступний у всьому кампусі.

 

Університетські приміщення

Студенти мають повний доступ до бібліотек, комп'ютерної лабораторії, студентського центру та фітнес-центру, де є корти для великого тенісу, басейн, обладнання для кардіо- та силових тренувань. Поблизу також доступні баскетбольні та тенісні корти.

 

Харчування

Сніданок і вечеря відбуватимуться у сусідньому кампусі, зручно розташованому в декількох хвилинах від студентського житла. Ми можемо врахувати більшість дієтичних обмежень та уподобань. Під час виїзних чи позакласних заходів студенти будуть забезпечені обідом. Будь ласка, проконсультуйте Summerfuel щодо дієтичних потреб під час подання заявки.

 

Літня програма "Підводна “м’яка” робототехніка"

Уявіть, що роботи більше схожі на гусениць і губок, а не на гігантську роботизовану зброю! Світ м'яких роботів змінює вплив робототехніки в багатьох галузях. Завдяки м'яким матеріалам, що легко деформуються, ці надзвичайно гнучкі, легкі системи можуть виконувати такі завдання, які і не снилися їхнім жорсткими колегами. По всьому світу дизайнери використовують м'яку робототехніку для створення чутливого одягу, розумних аксесуарів та допоміжних пристроїв для покращення повсякденного життя людей. Чи готові ви розробити новий продукт, використовуючи м'яку робототехніку?

У цій студії ми працюватимемо над робототехнікою нового покоління! Використовуючи інноваційний текстиль, матеріали та технології, ви навчитеся проектувати "м'які" технологічні вироби, які покращать життя нашого майбутнього. Студенти будуть проектувати, будувати та програмувати технічні продукти з нуля, тестуватимуть та аналізуватимуть їх. Тому на заняттях студенти вивчать основи електроніки, мікроконтролерів та комп’ютерного програмування. Вони дізнаються, як інтегрувати зовнішні датчики (від простих перемикачів та кнопок до датчиків, що реагують на тепло/температуру, світло, газ, дотик) та внутрішні механізми (такі як двигуни, світильники, динаміки, соленоїди, клапани, вентилятори) у свої конструкції для створення чуйних продуктів. Студенти також здобудуть навички в інженерії, 3D-моделюванні, робототехніці та програмуванні, щоб наблизити своє бачення до реальності!


 

Літній курс "Світ віртуальної реальності"

Ви одержимі фільмами у жанрі наукової фантастики, де зображені міжгалактичні світи або підводні глибини? Ви мрієте про те, як може виглядати майбутнє без автомобілів? Уявляєте наслідки  змін клімату чи однакового доступу до ресурсів усіма живими істотами? Ви також зацікавлені у віртуальній реальності та використанні технології для зміни сприйняття? Тоді ця студія для вас! Якщо ви зможете уявити собі майбутнє, що відрізняється від сьогодення, то у цій студії, ви зможете його створити! Уявіть, що ви розробляєте VR гру: ви пролітаєте через Всесвіт на самостійно змодельованому хуверборді, повз вас проносяться обличчя ваших вигаданих або справжніх, але тепер комп’ютерних, віртуальних друзів. 

Використовуючи потужність VR, ви зможете створити повну модель вашого світу. Ви дізнаєтесь основи віртуальної реальності завдяки інструментам для створення мультимедіа - Unity3D. Ви створюватимете уявні проекти, використовуючи ескізи, фізичне моделювання та відтворення, щоб придумати майбутні світи у 3D-моделі ваших фантазій.

 

Літній табір "Архітектура для життя"

Архітектура утворює полотно наших міст з будівлями, які є не просто безпечними просторами для життя, роботи, навчання та розваг, вони створюють міський характер. Крім появи сталевих конструкцій, за останні кілька сотень років архітектура не зазнала значних змін: у більшості будівель є бетонні або кам'яні фундаменти, суцільні конструкції з дерева, сталі або залізобетону, скляні вікна, які відкриваються або герметизуються, різноманітні покриття та підлоги, які пристосовані і для людей, і для машин. Але є дві величезні проблеми: будівельна індустрія виробляє великий відсоток викидів СО2 у всьому світі за рахунок виробництва цементу, а ремонтні та будівельні відходи займають великі частини сміттєзвалищ. Яким чином можна радикально переосмислити ці матеріали та саму архітектуру?

У цій студії студенти працюватимуть із експертами “живої” та “чуйної” архітектури, відвідуватимуть лабораторії в MIT, які активно працюють над дослідженнями різних матеріалів. Студенти шукатимуть способи виходу зі скрутного становища, створюватимуть нові адаптивні та стійкі архітектурні елементи. Також, ми досліджуватимемо таких  дизайнерів, як Філіп Біслі, який створює «живі» скульптури, що дихають і реагують на навколишнє середовище, розглянемо і Прерійський дім в Іллінойсі, який використовує таку технологію облицювання, що змінює колір - темніє чи світлішає у відповідь на зовнішню температуру. Ця студія розтлумачить, що для означає бути “живою конструкцією”, мати сенсорні входи та реакції.

 

Літня програма "Технології в моді"

Якою ви уявляєте моду майбутнього? Як вам частково металеві сукні, сорочки, штани, спідниці, які обіймають тіло? А уявляєте “чуйний” одяг? З огляду на прогрес у галузі матеріалознавства та технологій, яким може бути майбутнє одягу та як можна змінити хід модної індустрії до 2050 року? Минулого року модні бренди орієнтувалися на екологічність та стійкість одягу. Такі бренди, як Nike та Fjallraven, тільки починають досліджувати цей напрямок. Популярності набули колекції дизайнерів, які виготовлені із відходів та залишків.

Чи можуть за 30 років бренди створити не просто спекулятивний погляд на речі, а  взятися за активне вирішення проблем, які нас хвилюють? Уявіть, що у вас немає сезонного гардеробу, але у є одяг, що адаптується до сезонів. Якби сукні Іріс Ван Герпен прояснили та очистили повітря навколо нас? А якщо б Off White підібрав сміття після того, як ми підмели тротуар? Чи могли б миготливі вії Жанель Моне з "Мет Гала" відслідковувати антисоціальну поведінку? У цій студії студенти зможуть дослідити екологічну чи соціальну проблему, яка їх хвилює, а також попрацювати над модою, яка сприятиме вирішенню цього питання. У цій студії ваші модні вироби зможуть не просто класно виглядати, вони будуть ще й не менш високотехнологічними, щоб  допомогти їхньому власнику виділятися і відстоювати свою активну соціальну позицію!

 

Вартість станом на 2020 рік:

5695 USD (2 тижні)

 

У вартість входить:

 

Навчання

Проживання

Харчування

Розваги

Екскурсії


 

    Додаткові витрати:

     

    Авіапереліт

    Трансфер з та до аеропорту

    Кишенькові витрати

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.