Bishop Montgomery High School

Приватна американська школа-пансіон у Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

 

  • Заснована у 1957 році

  • м. Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США

 

Цікаві факти:

  • Входить в категорію “А+” рейтингу Niche, що є найвищою оцінкою якості середньої освіти

  • #3 місце в рейтингу “Найкращих приватних шкіл в Каліфорнії” за версією Niche 2019

  • #16 місце в списку “Найкращих шкіл Каліфорнії” за версією Niche 2019

  • 1:17 співвідношення викладачів до студентів

  • Школа має одну з найкращих STEM програм у США

 

Опис школи:

Bishop Montgomery High School -  це школа-пансіон, яка знаходиться в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Своїм учням школа пропонує

удосконалені програми високого рівня, спортивну програму для переможців (включаючи відому по всій країні баскетбольну команду), а також безліч гуртків і клубів. Також можна отримати практичний досвід з допомогою інноваційної програми вивчення точних наук STEAM. Ті, що навчаються за програмою STEAM беруть участь в практичних дослідах в лабораторії, відвідують курси з підготовки технічних фахівців Project Lead the Way і отримують можливість вивчити методи роботи в сферах архітектури, інженерної справи і спортивної медицини. 

Для творчих студентів школа пропонує 21 курс по образотворчому та театральному мистецтвах. 

У школі розвинено понад 40 видів спорту.

 

Розташування:

Bishop Montgomery High School займає площу у 24 акри. Знаходиться в кілометрі від Тихого океану та 30 хвилинах від центру Лос-Анджелесу. Оскільки школа знаходиться неподалік від Тихого океану, студенти можуть насолоджуватися теплим кліматом та морським повітрям.

 

Проживання:

Школа пропонує люксове проживання з басейном на території. Студенти проживають в добре облаштованих кімнатах по двоє. В резиденції є комфортні кімнати для відпочинку. На всій території школи доступний безкоштовний вихід в Iнтернет.

Адміністрація школи забезпечує постійний високий рівень безпеки як на території школи, так і в резиденціях.

Харчування - повний пансіон (тричі на день).

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.