Carmel Catholic High School

Престижна американська школа-пансіон, що готує студентів до успішного вступу в рейтингові ВНЗ та допомагає розвивати не лише академічні навички, але внутрішній потенціал студента.

 

 • Заснована у 1962 році

 • м. Манделей, штат Іллінойс, США

Цікаві факти:

 • Входить в категорію “А+” рейтингу Niche, що є найвищою оцінкою якості середньої освіти

 • Лауреат чотирьох премій “The Blue Ribbon School of Excellence”

 • #21 місце в рейтингу “Найкращі підготовчі школи Іллінойсу” за версією Niche 2019

 • 1:15 співвідношення викладачів і студентів

 • Кампус площею 50 акрів

 • Понад 200 курсів за програмами поглибленої підготовки, академічних курсів і курсів підготовки до вступу в коледж

 • 48 спортивних команд

 • Понад 40 клубів в студентському містечку

 • Команда з робототехніки, яка займає 1-е місце у світі

 • Сильна інженерна програма

 • Новий центр образотворчого і сценічного мистецтва

 • 99% випускників Carmel Catholic вступають в коледжі або університети

 

Опис школи:

Carmel Catholic High School - це школа-пансіон, яка знаходиться в місті Манделей, Іллінойс. Одна з десяти шкіл в країні, що отримала престижну нагороду "National Blue Ribbon" чотири рази і допомагає учням реалізувати весь потенціал як в класах, так і в позакласній діяльності. Школа пропонує серйозну академічну програму. У Carmel Catholic понад 200 курсів поглибленої підготовки, академічних курсів і курсів підготовки до вступу в коледж. Теми сильно варіюються, від розробки мобільних додатків до астрономії, яку проводить представник компанії NASA. Учні також займаються за унікальною програмою з образотворчого мистецтва і сценічної діяльності, інженерній програмі Project Lead the Way й унікальними програмами Business INCubator і Accelerator, де отримують практичний досвід управлінської діяльності, вчаться залучати інвесторів і розвивати бізнес. Для студентів, які захоплюються спортом є 48 команд з атлетики.

 

Навчання проходить на комп'ютерній програмі 1:1 з доступом до Mac lab. Учні можуть користуватися повноцінною радіомовною студією, пристроями для широкоформатного друку, сучасними комп'ютерними та науковими ресурсами.

 

Розташування:

Carmel Catholic High School розташована в мальовничому кампусі, що займає площу у 50 акрів та знаходиться біля красивого узбережжя в штаті Іллінойс.

 

Місто Манделей розташувалось неподалік від одного з головних мегаполісів в США - Чикаго. На вихідних для учнів організовують різноманітні поїздки, зокрема на баскетбольну гру Chicago Bulls, в Чиказький інститут мистецтв (один з 5 найкращих музеїв світу), кінотеатри та ресторани.

 

Також майбутні студенти регулярно відвідують найкращі коледжі та університети регіону, включаючи Чиказький університет (№3), Північно-західний університет (№10) і Університет Нотр-Дам (№18). Учні беруть участь у двох щорічних поїздках у різні місця США. Востаннє студенти відвідали Всесвітній центр відпочинку Уолта Діснея, Вашингтон і Нешвілл.

 

Проживання:

Студенти проживають на території кампусу, поряд з яким розташовані ресторани, кінотеатри й торговий центр.

Сучасні резиденції облаштовані всім необхідним для комфортного життя.

Студенти проживають в одномісних кімнатах. На території всього кампусу є безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

Адміністрація школи забезпечує постійний високий рівень безпеки на всій території школи.

Харчування — повний пансіон (тричі на день). Щодня учням подають вечерю приготовану професійними кухарями, яку поставляють з локальних ресторанів.

Інструктори програми з вивчення англійської мови працюють з учнями як у школі, так і в гуртожитку.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.