CATS College Boston

Американська інтернаціональна школа-пансіонат, що стала домівкою для міжнародних студентів, які планують вступати в рейтингові американські університети.

 

 • Заснована в 1952 році

 • м. Бостон, штат Массачусетс, США

Цікаві факти:

 • Кампуси в 4-ьох містах та двох країнах: Лондон, Кембридж, Кентербері та Бостон

 • Понад 150 університетів відвідує CATS Academy Boston щороку

 • Бостон - студентське місто: тут навчається 250 000 студентів з усього світу

 • 5:1 - співвідношення учнів та викладачів

 • 12 - середній розмір класу

 • Студенти з понад 30 країн світу

 

Опис школи:

CATS Academy Boston - престижна американська школа-пансіонат, що готує міжнародних студентів до вступу в найкращі університети США та світу.

CATS College пропонує високоякісні освітні програми в чотирьох центрах: Бостоні, Кембриджі, Кентербері та Лондоні. Завдання школи - максимально розкрити потенціал студентів, розвинути особистісні якості та почуття незалежності, щоб підготувати їх до життя у сучасному світі. З моменту заснування в 1952 році до сьогодні школа стала одним із найбільш інноваційних та успішних незалежних освітніх центрів у Великої Британії та США.

 

CATS Academy Boston пропонує навчальні програми для школярів від 14 років: High School Diploma, CATS Extra, Semester/Year Abroad, High School Preparation Program. Академія CATS в Бостоні поєднує в собі досвід та цінності традиційної американської школи-пансіонату з інноваційним підходом до викладання. Школа підтримує доброзичливу інтернаціональну атмосферу і приділяє увагу кожному студенту індивідуально.

 

Легка атлетика в Академії CATS допомагає студентам підтримувати активний та здоровий спосіб життя, розвиваючи лідерські якості та вміння працювати в команді. CATS має власні гімнастичні та фітнес-центри на території кампуса, які служать основними засобами для занять, включаючи баскетбол, гандбол, футзал та черлідінг. Також CATS Academy має поле на кампусі, яке використовується для гри в футбол, фрісбі та інших змагань з легкої атлетики протягом усього навчального року. Як асоційований член NEPSAC (New England Private School Athletic Commission), CATS Academy Boston дає можливість своїм студентам брати участь у змаганнях проти місцевих шкіл з футболу, баскетболу та волейболу.

 

Академічні клуби при школі кидають виклик інтелектуалам і дають можливість взяти участь у Моделі ООН і виступати на національних змаганнях в рамках DECA або Math Club.Творчі клуби Академії CATS дозволяють стати частиною справжньої творчої спільноти: кожен студент може стати частиною мюзиклу; продюсувати створення шедеврів; проектувати та виготовляти власний одяг; писати статті для шкільної газети; виготовляти відео для студентського каналу Youtube або бути частиною клубу соціальних медіа.

 

Розташування:

 

 

 

 

  Бостон - одне з найбільш динамічних міст США, відоме у всьому світі як міжнародний центр вищої освіти та прекрасне місце для життя. Як провідний бізнес-центр, Бостон став домівкою для міжнародних компаній, які працюють у сфері фінансів, біотехнологій та виробництва. Бостон вже багато років приймає як сотні туристів, так і міжнародних студентів.

   

  Кампус CATS Academy Boston знаходиться в декількох хвилинах їзди від центру Бостона, неподалік від таких престижних університетів, як Гарвард, MIT та Бостонський університет - це дозволяє студентам насолоджуватися усім найкращим, що Бостон може запропонувати. Саме тому студенти CATS Academy Boston можуть взяти участь у широкому спектрі академічних, спортивних та соціальних заходів, що відбуваються місті та його навчальних закладах. На вихідних з Академії CATS в Бостон курсують безкоштовні студентські автобуси до місцевої станції "Т" у Брейнтрі, а також до місцевого торгового центру South Shore Plaza, що надає безліч можливостей вивчити місцевість та американську культуру.

   

  Кампус займає понад 20 гектарів і містить 43 аудиторії, в тому числі 6 мовних лабораторій, 6 "мокрих" (реальні експерименти з використанням речовин) і 3 "сухих" (обчислювальні чи прикладні математичні аналізи проводяться на комп'ютерно створеній моделі) наукових лабораторії, 7 музичних кімнат, 3 арт-студії, експериментальний театральний простір, великий навчальний простір, бізнес-лабораторія та фешн-лабораторія.

   

Проживання:

Всі пансіонати CATS Academy Boston розміщені на території кампусу. Студенти можуть обрати спільну кімнату для проживання або ж особисту спальню та ванну кімнату. Є 5 резиденцій, у яких розміщені 449 одномісних та спільних кімнат. Кожна резиденція має кімнати для відпочинку та соціалізації, аби зібратися з друзями та відпочити. Школа інвестувала понад 1 мільйон доларів в безпеку кампусу, щоб студенти відчували себе в безпеці й проживали в комфортному середовищі.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.