Cretin-Derham Hall High School

Американська приватна школа, що пропонує для учнів сильну академічну підготовку, різноманітні додаткові заняття та курси паралельної освіти.

 

 • Заснована в 1871 році

 • м. Міннеаполіс і м. Сент-Пол, штат Міннесота, США

Цікаві факти:

 • 1030 учнів

 • Входить в категорію “А+” рейтингу Niche, що є найвищою оцінкою якості середньої освіти

 • #9 у списку “Найкращих шкіл Міннесоти” за версією Niche 2019

 • #13 в рейтингу “Найкращі підготовчі школи Міннесоти” за версією Niche 2019

 • Нагорода Blue Ribbon School of Excellence

 • Кампус площею 22 акри

 • 32 середній бал тесту ACT у студентів школи

 • Понад 170 курсів за програмами поглибленої підготовки, академічних курсів і курсів підготовки до вступу в університет

 • 28 спортивних команд

 • 1:1 програма з використанням iPad

 • Театральний відділ, що отримав безліч нагород

 • Курси паралельної освіти

 

   

Опис школи:

Cretin-Derham Hall - це школа-пансіон, яка знаходиться в містах Міннеаполіс та Сент-Пол, штат Міннесота, США. Це старовинна школа, що має сучасне обладнання для захопливого навчання: школа видає кожному студенту Ipad.

 

У школі панує комфортна доброзичлива атмосфера, що допомагає учням розвивати свої академічні навички, готуватись до успішного вступу в університет та освоювати різноманітні додаткові вміння. Учні можуть обрати програму образотворчого мистецтва, що вже отримала безліч нагород, чудову спортивну програму, різноманітні додаткові заняття, що охоплюють широке коло інтересів, або ж програму з поглибленим вивченням точних наук. Унікальні міждисциплінарні курси дозволяють отримати ґрунтовні знання в різних предметних сферах. Також учні можуть обрати ускладнені курси для отримання зарахування в університет. 

 

Академія Лідерства школи допомагає освоїти базові поняття управління, роботи в команді, розвитку лідерських якостей та успішного їх застосування на практиці. Також в навчальному закладі є 28 спортивних команд та 5 музичних гуртів.

Cretin-Derham Hall прекрасно обладнана: лабораторії з цифровими мікроскопами, 3D-принтери та багато матеріалів для вивчення STEM-дисциплін.

 

Розташування:

Школа знаходиться в центрі Міннеаполіса і Сент-Пола. Сент-Пол є найбільшим муніципальним районом в штаті Міннесота. Студенти можуть познайомитися з американською кухнею, історією та культурою в цьому місті й також скористатися різними можливостями проведення дозвілля на цій «землі 10 000 озер». На вихідних для учнів організовують поїздки в цікаві місця, наприклад, торговий центр Mall of America, музеї, кінотеатри та ресторани.

 

 

   

  Також майбутні студенти час від часу відвідують найкращі коледжі та університети регіону, включаючи Карлтон-коледж (№5 в рейтингу коледжів країни з гуманітарних наук), Університет Міннесоти (№76) і Коледж Макалестер.

  Учні беруть участь у двох щорічних поїздках у різні місця США. Востаннє студенти відвідали Всесвітній центр відпочинку Волта Діснея і Вашингтон.


   

Проживання:

Учні живуть спільно в розкішному багатоквартирному комплексі недалеко від школи Cretin-Derham Hall. Всі студенти проживають по двоє в кімнаті. Вільний час учні можуть проводити у вітальні або кімнаті для відпочинку.

 

Зручності також включають басейн, спортивний зал і обладнану прибудинкову територію. Неподалік резиденції знаходяться ресторани, магазини та музеї.

Доступ до гуртожитку строго обмежений і доступний тільки студентам і персоналу. Вся резиденція обладнана відеоспостереженням.

 

Харчування - повний пансіон (тричі на день). Щодня учні отримують вечерю приготовану професійними кухарями, яку поставляють з місцевих ресторанів.

Інструктори програми з вивчення англійської мови працюють з учнями як у школі, так і в резиденції.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.