Justin-Siena High School

Американська школа-пансіон, яка готує учнів стати успішними та різносторонньо розвиненими особистостями й вдало вступити в омріяний ВНЗ.

 

 • Заснована у 1966 році

 • м. Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США

Цікаві факти:

 • 575 учнів

 • Входить в категорію “А+” рейтингу Niche, що є найвищою оцінкою якості середньої освіти

 • #99 в рейтингу “Найкращі підготовчі школи Каліфорнії” за версією Niche 2019

 • #20 в рейтингу “Найкращі школи-пансіони Каліфорнії” за версією Niche 2019

 • Має одну з найкращих технічних програм Project Lead the Way

 • 1:12 співвідношення викладачів і студентів

 • Кампус площею 40 акрів

 • 45 спортивних команд

 • Сильна програма з інженерії

 • Чотирирічна консультативна програма

 

   

Опис школи:

Justin-Siena High School - це школа-пансіон, яка знаходиться в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Школа пропонує 29 курсів поглибленого вивчення, програму робототехніки та спеціальну програму для підготовки майбутніх технічних спеціалістів Project Lead the Way. Також школа має багато клубів за інтересами, наприклад, з вивчення медіа спеціальностей та творчості. Спортивні команди мають свої приміщення та зали для тренувань та змагань.

 

Ресурси школи включають науковий та академічний дослідні центри, спортивний стадіон, центр сценічного мистецтва. Заняття проходять в різноманітних приміщеннях під керівництвом чуйних вчителів: учням Justin-Siena надаються широкі можливості, що допомагає досягти успіху як в академічних програмах, так і в різноманітних додаткових заняттях.

 

Розташування:

Justin-Siena High School займає площу у 40 акрів і розташована недалеко від затоки Сан-Франциско в прекрасній долині Напа. Саме місто Напа Веллі знаходиться за 76 кілометрів від Сан-Франциско. Місто відоме своїми мальовничими видами. На вихідних учням організовують поїздки в Сан-Франциско, в місцеві кінотеатри, ресторани та магазини.

 

 

   

  Майбутні студенти відвідують найбільш престижні університети округу, включаючи Стенфордський університет (№7), Каліфорнійський університет в Берклі та Каліфорнійський університет в Девісі (№38).

  Учні беруть участь у двох щорічних поїздках у різні місця США. Востаннє студенти відвідали Всесвітній центр відпочинку Волта Діснея і Лос-Анджелес.

   

Проживання:

Студенти проживають в резиденції на території кампуса. Студенти можуть обирати між дво- та одномісними кімнатами. Учням надаються кімнати спільного користування для спілкування, обіду, відпочинку та навчання. На території кампуса є внутрішній басейн та сад. Також студенти без перешкод можуть користуватися Інтернетом.

 

Адміністрація школи забезпечує постійний високий рівень безпеки по всій території школи. Неподалік від резиденції знаходяться ресторани, магазини й музеї.

Харчування - повний пансіон (тричі на день). Їжу для учнів готують професійні кухарі.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.