Leman Manhattan Preparatory School

Престижна приватна американська школа-пансіон спільного навчання, що знаходиться в самому серці фінансового центру Нью-Йорка і пропонує високоякісні навчальні програми у невеликих класах за програмою міжнародного бакалаврату.

 

 • м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США

 • Заснована у 2005 році

Цікаві факти:

 • Навчання у невеликих класах (близько 12 учнів)
 • 1:6 - співвідношення викладачів і учнів 

 • Навчання за програмою міжнародного бакалаврату (IB)

 • Широкий вибір факультативних занять: творчість, лідерство, спорт

 • Підготовка до вступу в найкращі університети США та світу

 • Сучасне навчальне обладнання, лабораторії та класи

   

Опис школи:

Leman Manhattan Preparatory School - престижна приватна школа-пансіонат, що знаходиться в самому серці фінансового центру Нью-Йорка, неподалік від Уолл-Стріт. Школа була відкрита у 2005 році, а у 2013 році вперше випустила студентів. З 2014 році в школі розпочали викладати програму International Baccalaureate, що зробило Leman Manhattan Preparatory School одним з небагатьох навчальних закладів в Нью-Йорку, що пропонує таку можливість.

Школа вважається центром інноваційної освіти з сучасним підходом до викладання й атмосферою мультикультурного студентського середовища. Протягом свого існування школі вдалось створити дружню, академічно успішну студентську спільноту.

 

Головною метою Leman Manhattan Preparatory School та її викладачів є створення навчальної атмосфери, що запалює в учнях бажання навчатись, розвиватись, ставити високі цілі й досягати їх, саморозвиватись і самовдосконалюватись. Навчання відбувається у невеликих класах з використанням різних освітніх підходів до навчального процесу та засвоєння інформації, з індивідуалізацією для кожного учня. Викладачі цінують старанність, зацікавленість у навчанні й допомагають студентам розвивати свої сильні сторони та спрямовувати зусилля у сфери, які цікавлять саме їх.

 

Програма міжнародного бакалаврату IB в школі Leman Manhattan готує студентів стати незалежними, впевненими в собі особистостями, що здатні впоратись з непростими академічними навантаженнями, вміють розподіляти власний час та відповідально ставляться до виконання покладених на них завдань. Студенти Leman Manhattan Preparatory School після програми IB отримують високі шанси вступити в найпрестижніші університети США, включаючи Гарвард, Єль, Принстон, Колумбійський університет, Дюк і Стенфорд.

 

Окрім широких можливостей академічного росту, Léman пропонує різноманітні позакласні заняття у галузі мистецтва, легкої атлетики, технологій та обслуговування. Школа розробила підхід, який дає можливість кожному учневі виявити та реалізувати свої приховані таланти, при цьому отримавши додаткові знання та вміння.

 

Легка атлетика включає спортивні програми, метою яких є зміцнення здоров'я та покращення самопочуття учнів, що також допомагає розвивати впевненість у собі, лідерські якості та вміння працювати в команді. У школі функціонує 45 різних команд, тож учні можуть обрати той варіант, який буде ідеальним саме для вас.

 

Léman пропонує яскраві творчі програми в галузі музичного, театрального та образотворчого мистецтва. Школа дотримується думки, що саме творчі заняття розвивають креативність і винахідливість, які допомагають студентам відкривати свої нові сторони та можливості, розкривати для себе нові методи у навчанні й стати багатогранною особистістю.

 

Головне призначення шкільної бібліотеки полягає у тому, щоб учні навчались ефективно опрацьовувати й використовувати інформацію. Завдяки величезній колекції друкованих та зацифрованих матеріалів, студенти можуть критично та аналітично досліджувати інформаційні ресурси, збагачувати свої знання та готуватись до самостійного студентського життя в університеті. Бібліотека Leman Manhattan Preparatory School - це культурний та інтелектуальний центр школи, де проходять книжкові дискусії, клуби творчої писемності, покази художніх робіт учнів та візити відомих авторів протягом року.

 

Розташування:

 

  Школа знаходиться в найбільшому місті США і найважливішому світовому фінансовому, політичному, економічному і культурному центрі. Кампус розташований в престижному районі недалеко від Нью-Йоркської фондової біржі. Тут розташовані обидва кампуси Leman Manhattan Prep School. Найближчий аеропорт до школи - John F. Kennedy International Airport.

   

  Leman Manhattan Prep School вважається однією з найкраще обладнаних шкіл Манхеттена. Кампус старшої школи містить понад 30 аудиторних класів, 6 наукових лабораторій, 5 комп'ютерних і 2 лінгвістичні лабораторії, театр на 400 місць, класи для творчих занять. Всі аудиторії школи обладнані інтерактивними дошками.

   

Проживання:

Студенти живуть в оновленому приміщенні, в затишних кімнатах для 2-4 осіб. У кожній кімнаті є своя кухня, ванна кімната, місце для зберігання речей, бездротовий інтернет, високотехнологічна система охорони.

 

Також для студентів доступні загальні кімнати для відпочинку.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.