Lexington Catholic High School

Американська школа-пансіон у штаті Кентуккі.

 

  • Заснована у 1951 році

  • Лексінгтон, штат Кентуккі, США

 

Цікаві факти:

  • Навчається близько 845 студентів

  • Входить в категорію “А+” рейтингу Niche, що є найвищою оцінкою якості середньої освіти

  • #7 в рейтингу “Найкращі підготовчі школи Кентуккі” за версією Niche 2019

  • #5 в рейтингу “Найкращі школи Кентуккі” за версією Niche 2019

  • Має одну із найкращих Air та Space Academy

 

     

Опис школи:

Lexington Catholic High School - це школа-пансіон, яка знаходиться в місті Лексінгтон, штат Кентуккі. Школа займає високі позиції в рейтингах найкращих шкіл штату. І це не дивно, адже школа має одну з найкращих повітряних та космічних академій, які готують майбутніх пілотів та космонавтів. Також школа має професійний театр в якому грає майже половина всіх учнів, музичну групу та хор. 

Школа орієнтована на підготовку студентів до вступу в університет, на надання якісних і глибоких знань, а також на розвиток лідерських якостей та розкриття потенціалу кожного студента.

 

Розташування:

Кампус Lexington Catholic High School розташований на 17 акрах власної території в мальовничому районі Лексінгтона. Тут, далеко від метушні і шуму мегаполісів, учні отримують поглиблені академічні знання. Школа регулярно організовує екскурсії по відомим місцям Кентуккі.

 

Проживання:

Проживання учнів Lexington Catholic High School організовано на кампусі школи. Студенти живуть тут в безпечних і комфортних умовах. 

Студенти проживають по 2 людини однієї статі в кімнаті. Всі кімнати резиденції обставлені сучасними меблями та мають стильний інтер'єр. По всій території школи доступний безкоштовний доступ до інтернету. 

Студенти харчуються 3 рази в день, крім цього в загальному користуванні є затишні кухні, де учні можуть перекусити або випити чай.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.