Marian Catholic High School

Американська школа-пансіон в Чикаго, штат Іллінойс.

 

 • Заснована у 1958 році 

 • м. Чикаго, штат Іллінойс, США

 

Цікаві факти:

 

 

 • Школа має дві нагороди Blue Ribbon Award
 • Входить в категорію “А” рейтингу Niche

 • Учні школи 30 раз перемагали у конкурсі з Ораторської майстерності

 • Навчаються студенти із 70 країн світу

 • Школа має одну із найкращих STEM програм

 

   

Опис школи:

Marian Catholic High School - це сучасна католицька школа-пансіон з усталеними традиціями і цінностями. Тут студенти мають можливість навчатися в сучасних аудиторіях, користуватися новітніми досягненнями в галузі освіти і розкривати свої таланти в інноваційних лабораторіях і дослідницьких центрах.

Студенти також мають доступ до величезної бібліотеки, 2 спортивних залів, кількох тенісних кортів, 25 спортивних секцій та багато іншого.

 

Розташування:

 

   

  Кампус Marian Catholic High School розташувався в безпосередній близькості від центру Чикаго. Затишна упорядкована територія школи має площу 86 акрів, на якій розташовані навчальні корпуси і резиденції.

Проживання:

Студенти  проживають в резиденції, яка знаходиться в декількох хвилинах від кампуса. В резиденції цілодобово знаходиться персонал, який доглядає за студентами та допомагає їм. Також на території кампусу та резиденції знаходиться медичний персонал. 

У студентів є можливість вибрати між одно- та двомісною кімнатами, які обладнані всім необхідним. В резиденції є комфортні кімнати для відпочинку.

Студенти харчуються тричі на день. 

Адміністрація школи забезпечує постійний високий рівень безпеки як на території школи, так і в резиденціях.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.