Mater Dei Catholic High School

Американська приватна школа, що розташована на узбережжі Тихого океану і готує студентів до успішного вступу в рейтингові університети Америки та світу.

 

 • Заснована у 1960 році

 • м. Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США

Цікаві факти:

 • 940 учнів

 • Входить в категорію “А-” рейтингу Niche, що є високою оцінкою якості середньої освіти

 • #80 у списку “Найкращих шкіл Каліфорнії” за версією Niche 2019

 • 1:16 співвідношення викладачів і учнів

 • Нещодавно збудоване студентське містечко площею 48 акрів

 • Унікальна програма "Академія наук"

 • понад 100 програмам поглибленої підготовки, академічних курсів і курсів підготовки до вступу в коледжі та університети

 • Результативна програма STEAM

 • 26 спортивних команд

 • Сучасні приміщення для занять спортом та образотворчим мистецтвом

 • 100% випускників Mater Dei 2018 року вступили в коледж або університет

 

   

Опис школи:

Mater Dei Catholic High School - школа-пансіон, яка знаходиться в Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Mater Dei має багату історію і відома в Каліфорнії як престижна школа для підготовки до вступу в університет. Завдяки інтенсивним заняттям за програмою STEAM (наука, технології, інженерія, мистецтво та математика) учні школи Mater Dei здобувають освіту, що відповідає суворим вимогам 21 століття. Учні, які цікавляться математикою і наукою, можуть взяти участь в програмі «Академія Наук» (Academy of Science). Це унікальна програма з поглибленим вивченням методів роботи відповідно до майбутньої професії студента з можливістю брати участь у виробничій практиці. 

 

У школі також є чудові спортивні програми й програми з образотворчого мистецтва. Учні можуть розвинути свої таланти, знаходити нові інтереси та стати лідерами у різноманітних сферах діяльності. У школі діє професійний театр, 26 спортивних команд, клуб робототехніки й багато інших.

 

Сучасне студентське містечко, побудоване у 2007 році, обладнане за останнім словом техніки. Навчання проходить в сучасних приміщеннях, включаючи нові лабораторії, класи, зали для занять спортом і центр сценічного мистецтва.

 

Школа націлена на успіх: 100% випускників Mater Dei вступають в коледжі та університети. Майбутні студенти отримують персональні консультації щодо вступу в конкретні коледжі та університети й допомогу у підготовці до SAT і ACT.

 

Розташування:

Сан-Дієго - це місто у сонячній Каліфорнії, що наповнене мальовничою природою. Місто розташоване вздовж берегової лінії Тихого океану.

 

Mater Dei Catholic High School займає площу у 48 акрів. Оскільки школа знаходиться недалеко від Тихого океану, то студенти можуть насолоджуватися теплим кліматом та морським повітрям.

 

На вихідних для учнів організовують поїздки в музеї, на пляжі, в місцеві кінотеатри, ресторани та магазини.


 

   

  Майбутні студенти регулярно відвідують найпрестижніші університети округу, включаючи Університет Південної Кароліни (№22) Каліфорнійський університет в Сан-Дієго (№41) і Університет Сан-Дієго (№85).

   

  Учні беруть участь у двох щорічних поїздках у різні місця США. Востаннє студенти відвідали Всесвітній центр відпочинку Волта Діснея і Вашингтон.

   

Проживання:

Студенти проживають на території кампусу у двомісних кімнатах. Сучасні резиденції облаштовані всім необхідним для комфортного життя.

 

Учням надають кімнати спільного користування для спілкування, обіду, відпочинку та навчання. На території всього кампусу є безкоштовний доступ до мережі Інтернет. 

Студентське містечко розташоване недалеко від ресторанів, магазинів і музеїв, та за  декілька хвилин їзди від пляжу.

 

Адміністрація школи забезпечує постійний високий рівень безпеки на всій території школи.

 

Харчування - повний пансіон (тричі на день). Щодня учні отримують вечерю приготовану професійними кухарями, яку поставляють з місцевих ресторанів.

Інструктори програми з вивчення англійської мови працюють з учнями як у школі, так і в гуртожитку.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.