North Broward School

Американська престижна приватна школа-пансіон спільного навчання, що може пишатись не лише прекрасними випускниками, які вступають в найкращі університети Америки та світу, але й сучасним підходом до навчання, що допомагає розкрити потенціал кожного студента.

 

 • м. Коконат-Крік, штат Флорида, США

 • Заснована в 1957 році

Цікаві факти:

 • Середня кількість осіб в класі складає 18 учнів

 • 1:10 співвідношення викладачів та учнів

 • Можливість навчатись за програмою міжнародного бакалаврату IB (International Baccalaureate)

 • 100% випускників North Broward вступають в університети США та усього світі щороку

 • Школа акредитована Florida Council of Independent Schools та Florida Kindergarten Council

 • Відомі випускники: Леонід Блаватнік (мільярдер українського походження, навчався в Колумбійському університеті та в Гарварді), Аріана Гранде (американська співачка, автор текстів та акторка), Деніел Зіфф (мільярдер, випускник Колумбійського університету), Дірк Едвар Зіфф (мільярдер, випускник Колумбійського університету та в Гарварду), Роберт Д. Зіфф (мільярдер, випускник Колумбійського та Корнелльського університету), Брендон Дауті (колишній захисник Національної футбольної ліги в США)

 

   

Опис школи:

North Broward Preparatory School - престижна приватна американська школа-пансіон, заснована у 1957 році у місті Коконат-Крік у штаті Флорида, США. Школа готує учнів до вступу до вищих навчальних закладів і займається всебічним розвитком впевнених у собі особистостей. Насичена і серйозна навчальна програма включає вивчення предметів на підвищеному рівні складності (AP); старшокласники можуть навчатися за програмою міжнародного бакалаврату IB (International Baccalaureate).

 

Школа забезпечує успішність вступу не лише за допомогою сильної академічної підготовки, але й завдяки спеціальним консультаціям кожного студента відповідно до його особистого запиту і кар'єрних цілей. Випускники школи навчаються у таких відомих університетах, як: Принстон, Гарвард, Університет Вашингтона в Сент-Луїсі, Університет Флориди, Нотр-Дам, Університет Дюка, Колумбійський університет, університет Брауна, Університет Корнелла, UCLA, Стенфордський університет, MIT та Державний Університет Флориди. Сто відсотків випускників North Broward вступають в університети щороку, а їх бали значно перевищують середні показники у країні.

 

Викладачі, натхненні власним предметом, прищеплюють студентам любов і пристрасть до навчання та саморозвитку. Учням приділяють стільки уваги, скільки вони потребують при вивченні тієї чи іншої теми — це розвиває відчуття впевненості та самостійності серед студентів. Школа стала динамічним середовище для академічного розвитку та всебічної підтримки.

 

Школа зосереджена на розвитку навичок критичного мислення, розв'язання проблем сучасності, розвитку лідерських якостей в учнів і вмінні працювати в команді. Саме на ці якості звертає увагу приймальна комісія університету при проходженні інтерв'ю — саме це може стати вашим шансом отримати стипендію на навчання. 

 

North Broward Preparatory School сприяє різносторонньому розвитку і допомагає усім учням розкрити свої унікальні таланти та особливі нахили. Позакласне життя школи пропонує різні спортивні активності, творчі заняття, численні клуби за інтересами, пізнавальні поїздки та екскурсії.

 

Розташування:

 

 

 

 

 

  North Broward Preparatory School знаходиться в курортному місті Коконат-Крік, який є частиною підагломерації Miami-Fort Lauderdale-West Palm Beach. Тут цілий рік панує чудова погода, а місце, де розташована школа, називають «Американською Венецією». Поруч зі школою знаходяться прекрасні пляжі, а найближчий аеропорт, Fort Lauderdale Hollywood International Airport, знаходиться в місті.

   

  Територія школи займає 32 гектари: тут розташовані навчальні кампуси, резиденції, спортивні споруди, бібліотека, студії для позакласних занять, наукові лабораторії.

   

  Школа забезпечує студентів найкращим обладнанням і простором для різноманітних спортивних, творчих та інших занять:

  • три басейни

  • оздоровчий центр

  • атлетичні центри та фітнес-студії

  • спеціальний навчальний простір

  • десять студій для занять музики

  • кілька репетиційних залів для музичних ансамблів

  • дві музичні студії з фортепіано

  • три танцювальні студії

  • чотири студії образотворчого мистецтва

  • три лабораторії медіа-мистецтв

  • багатофункціональне поле для американського та звичайного футболу та лакросу

  • поля для бейсболу та софтболу

  • два просторих зали для гри у баскетбол та волейбол

  • iPad для всіх учнів

  • простір і обладнання для занять з робототехніки, трудового навчання та дизайну

   

Проживання:

Студенти проживають на території школи в студентській резиденції International Village по двоє у кімнаті. Кожна зона гуртожитку обладнана власною кухнею, загальною зоною, зоною навчання, Wi-Fi та іншими зручностями.

 

Школа забезпечує студентів здоровим триразовим харчуванням, план якого створений професійними кухарями та сертифікованими дієтологами. Віддана та досвідчена команда Residence Life піклується про повсякденне життя студентів і прагне створити безпечне доброзичливе середовище та забезпечити студентів усім необхідним для досягнення успіху в академічній та соціальній сфері.

Також школа використовує професійні системи безпеки, тому студенти 24/7 перебувають під наглядом.

 

Також учні мають доступ до медичної клініки на місці, зареєстрованих медсестер, шкільних радників та лікарів поза межами школи для розв'язання будь-яких проблем зі здоров’ям. Крім того, батьки у будь-який час можуть звертатися до шкільного персоналу, аби отримати інформації щодо своєї дитини.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.