Red Bank Catholic High School

Престижна американська школа-пансіон, що виконує дві головні місії: ґрунтовна підготовка учнів до вступу в університет і пошук додаткових занять, які будуть по душі кожному студенту.

 

 • Заснована у 1880 році

 • м. Ред-Банк, штат Нью-Джерсі, США

Цікаві факти:

 • 709 учнів

 • Входить у категорію “А” рейтингу Niche, що є найвищою оцінкою якості середньої освіти

 • #32 у списку “Найкращих шкіл Нью-Джерсі” за версією Niche 2019

 • Студентське містечко на кшталт університетського

 • 1:8 співвідношення викладачів і учнів

 • Понад 100 курсів за програмами поглибленої підготовки, академічних курсів і курсів підготовки до вступу в коледж

 • 48 спортивних команд

 • Понад 50 різноманітних клубів в студентському містечку

 • Інженерна програма і програма автоматизованого проєктування

 • Унікальні програми розвитку лідерства

 • Сучасний центр для учнів

 • 100% випускників школи Red Bank Catholic вступають в коледжі або університети

 

   

Опис школи:

Red Bank Catholic High School - це школа-пансіон, яка знаходиться у місті Ред-Банк, штат Нью-Джерсі. Школа є приватним навчальним закладом, що пропонує для студентів комфортне навчальне середовище, в якому вони можуть навчатися, розвиватися і розкрити свій потенціал. Студенти мають доступ до широкого спектра академічних предметів.

 

Школа готує учнів до університету і дозволяє розвивати різноманітні таланти. Учні можуть отримати залік в коледж, займаючись на курсах паралельного навчання, і обирати різні факультативні курси. Також студенти отримують досвід командної роботи завдяки унікальній програмі лідерства та виробничій практиці. В школі діє програма образотворчого та сценічного мистецтва, що вже здобула чимало нагород.

 

Навчальний заклад має чимало лабораторій з цифровими мікроскопами, 3D принтери та багато матеріалів для вивчення STEM дисциплін. Також студенти можуть користуватися віртуальним сервісом навчання Global Consortium, де можна отримати доступ до понад 300 додаткових курсів і можливість освоювати безліч професій та обрати спеціалізацію в коледжі.

 

На території школи є новий студентський центр з фітнес-залом, спортзалом та басейном.

 

Розташування:

 

 

  Територія школи займає 58 акрів, а сама навчальна будівля нагадує університетський кампус.

   

  Нью-Джерсі є центром бізнесу, технологій та культури. Завдяки тому, що школа знаходиться в годині від Нью-Йорка та Філадельфії студенти часто їздять на екскурсії в сусідні міста.

   

  На вихідних для учнів організовують поїздки в Нью-Йорк, на пляжі Нью-Джерсі, до місцевих кінотеатрів, ресторанів і торгових центрів. Також майбутні студенти регулярно відвідують найпрестижніші коледжі та університети регіону, зокрема Принстонський університет (№1), Рутгерський університет (№56) і Університет Сетон-Холл (№119). Учні беруть участь у двох щорічних поїздках у різні місця США. Востаннє студенти відвідали Всесвітній центр відпочинку Волта Діснея і Вашингтон.

   

Проживання:

Студенти проживають на території кампусу. Сучасні резиденції облаштовані всім необхідним для комфортного життя.

Студенти проживають у двомісних кімнатах. На території всього кампусу є безкоштовний доступ до мережі Інтернет. Учням надаються кімнати спільного користування для спілкування, обіду, відпочинку та навчання.

 

Студентське містечко розташоване недалеко від ресторанів, магазинів і музеїв, а також всього в годині їзди до Нью-Йорка.

Адміністрація школи забезпечує постійний високий рівень безпеки на всій території школи.

 

Харчування - повний пансіон (тричі на день). Щодня учні отримують вечерю приготовану професійними кухарями, яку поставляють з місцевих ресторанів.

Інструктори програми з вивчення англійської мови працюють з учнями як у школі, так і в гуртожитку.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.