Ross School

Ross School була заснована в 1991 році Кортні та Стівеном Дж. Россом, які вважали, що підготовка студентів до сучасних викликів вимагає інноваційних моделей безпосередньо у викладанні та освіті. Своєю місією засновники школи оголосили розвиток міждисциплінарного, інтегрованого мислення та інноваційного лідерства; навчання впродовж життя та впровадження інноваційних тенденцій, які відповідають майбутньому.

 

 

 • Іст-Хемптон, о.Лонг-Айленд, Нью-Йорк, США
 • Заснована у 1991 році

Опис школи:

Ross School - це приватна школа, розташована в Іст-Хемптоні, на острові Лонг-Айленд, що неподалік від Нью-Йорка. Школа була заснована у 1991 році як денна школа для власних дітей та дітей друзів засновниці школи Кортні Дж. Росс. Програма у школі базувалася на хронологічних періодах історії культури. Зараз ця школа стала міжнародною (налічує майже 370 школярів) та бординговою. У класах навчається не більше 16 дітей.

 

 

Оснащення та умови для розвитку

Верхній кампус, де розташувалася середня та старша школи, налічує 7 будівель серед яких навчальний корпус (класні кімнати, кілька лабораторій, бібліотека, мистецька студія, кіно-зона), медіа-павільйон (класи для репетицій, студії звукозапису, обладнання для зйомок та редагування для відео, скульптурна та керамічна студія), кампус для старшої школи з лекторіями та лабораторіями, центр здоров’я з кортами для волейболу, баскетболу, зали для важкої атлетики, простір для рухливих ігор та медитації, 3 поля, поле для бейсболу, баскетболу й таке інше.

 

Вартість за 2020-2021 рік - 80 830 USD (доступні знижки до 50%)

 

  Навчання

  Програма навчання у школі наслідує висхідну спіраль з історичних та культурних подій, що розташувалися у хронологічному порядку. Ross School використовує історію культури та еволюцію свідомості для дослідження інших дисциплін - математики, природничих наук, мов та літератури, візуального мистецтва, сценічного мистецтва, медіа та технологій, а також наук про здоров’я. Такий інтегрований, мультидисциплінарний підхід допомагає виховати критичне мислення та навички вирішення проблем. Проте, ця програма відповідає вимогам американської системи середньої освіти. До того ж є можливість взяти програму поглибленої підготовки до вступу (AP). 

   

  Учням старших класів пропонується понад 100 дисциплін на вибір. Але якщо учень має інтерес до певної дисципліни - викладачі готові надати  свої тьюторські послуги індивідуально. 

  Окрім цього, при школі діють позакласні академії - тенісна, авіаційна та STEAM (науки, інженерія, технології, мистецтво, математика) та позакласні гуртки: екологія, садівництво, модель об’єднаних націй, робототехніка, шкільне самоврядування й таке інше. 

   

  Перспективи вступу

  • Brown University

  • Columbia University

  • Cornell University

  • Dartmouth College

  • New York University

  • Princeton University

  • Boston University

  • University of Chicago

   

Розташування:

 

  Школа-пансіон знаходиться неподалік від мальовничого дубового підліска з парковими зонами для відпочинку в 11 км від Нью-Йорка. 

   

  Кампус школи - це освітнє середовище, яке розвиває відчуття гнучкості, допитливості та експериментальності у своїх студентів.

  Школа є домом для оригінальних творів мистецтва, відомих репродукції та артефактів з усього світу, а також передових технологій. Обідня зона з видом на верхівки дерев та добре обладнані та універсальні приміщення для сценічного мистецтва, науки, образотворчого мистецтва, засобів масової інформації та спорту розташовуються по всьому розлогому кампусу школи в Іст-Хемптон, штат Нью-Йорк.

   

Проживання:

Проживати на пансіоні у школі Ross - це захопливий досвід, який знайомить студентів з іншими культурами, готує молодих людей до незалежності та відповідальності та створює дружбу на все життя.

 

Студенти, що проживають на пансіоні завершують свій навчальний день легкою атлетикою та позакласними заходами, а потім вечерею з друзями, викладачами та працівниками школи в кафе Ross. Щовечора батьки будинку контролюють домашнє завдання та дозвілля у просторих та добре обладнаних пансіонатах. У вихідні дні студенти можуть насолоджуватися організованими заходами, навчитися або відпочивати. Вихідні пропозиції можуть включати розважальні спортивні турніри, похід по магазинах, кіно, парки розваг або поїздки до Нью-Йорка на шоу, в музеї чи просто прогулянку.

  Для своїх учнів Ross School пропонує два види проживання: 

  • повний пансіон

  • 5-ти денний пансіон

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.