Saint John Paul II Academy

Американська школа-пансіон у штаті Флорида.

 

 • Заснована 1980 році

 • м. Бока Ратон, Флорида, США

 

Цікаві факти:

 • Навчається 425 студентів

 • У школі навчається 80% американських студентів та 20% з різних країн світу

 • Всім учням видається iPad для навчання

 • 13:1 співвідношення студентів до викладачів

 

   

Опис школи:

Saint John Paul II Academy - це школа-пансіон, яка розташована у місті Бока Ратон, штат Флорида. Навчальний заклад входить в категорію “А” рейтингу Niche. Головна ціль школи є підготовка кожного учня до вступу у провідні університети країни. Після закінчення школи кожен студент отримує умовне зарахування в університети-партнери, які входять до об’єднання Amerigo University Network.

 

Крім академічних предметів школа пропонує 39 курсів поглибленої підготовки, технологічно оснащені інженерні та наукові лабораторії, 14 видів спорту, факультативи для розвитку навичок лідерства, медіа-центр з телевізійною студією, наукове відділення з аудиторіями, лабораторіями та залами для практичних робіт.

 

Розташування:

 

  Saint John Paul II Academy знаходиться у місті Бока Ратон, що у Флориді, США.

   

  Школа займає 30 гектарів у безпечному, схожому на парк, кампусі у самому центрі Атлантичного узбережжя Флориди. Школа знаходиться у 1,5 годинах від найбільшого міста у Флориді - Маямі.

   

Проживання:

Міжнародні студенти проживають на кампусі в резиденціях. Всі резиденції відповідають світовим стандартам безпеки і комфорту. Студенти проживають в зручних світлих апартаментах, розрахованих на двох людей. 

Вільний час студенти можуть проводити в затишних загальних вітальнях, класних кімнатах, спортивному залі або в ігровій зоні. Доступ до гуртожитку строго обмежений і доступний тільки студентам та персоналу школи.

Харчування - повний пансіон (3 рази на день) входить у ціну.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.