St. Pius X High School

Престижна сучасна американська школа-пансіон з сильною інженерною школою та ґрунтовною підготовкою до вступу в університет.

 

 • Заснована у 1956 році

 • м. Х'юстон, штат Техас, США

Цікаві факти:

 • 575 учнів

 • Входить в категорію “А” рейтингу Niche, що є високою оцінкою якості середньої освіти

 • #10 в рейтингу “Найкращі підготовчі школи Техасу” за версією Niche 2019

 • 1:11 співвідношення викладачів і студентів

 • Кампус площею 25 акрів

 • Понад 100 курсів за програмами поглибленої підготовки, академічних курсів і курсів підготовки до вступу в коледж

 • Понад 20 спортивних команд

 • Великий вибір клубів в студентському містечку

 • Спільна інженерна програма в співпраці з Техаським університетом

 • Сучасний науковий центр і медіацентр

 • 100% випускників школи St. Pius X High School вступають в коледжі та університети

 

   

Опис школи:

St. Pius X High School - це школа-пансіон, яка знаходиться місті Х'юстон, штат Техас. Школа дає можливість отримати якісну освіту, розвивати свої навички та інтереси на базі високотехнологічної інфраструктури.

 

St. Pius X High School також пропонує безліч додаткових занять, включаючи клуби, якими керують самі учні, відділ образотворчого мистецтва і спортивні команди, які постійно перемагають в різноманітних змаганнях.

 

Учні, які цікавляться інженерними науками, можуть взяти участь в інноваційній інженерній програмі школи, створеній в партнерстві з Інженерною школою Кокрелла Техаського університету і за участю NASA. Це одна з найкращих інженерних програм в США. Курс складається з двох частин, він дозволяє учням вивчати інженерні науки на високому рівні. Учні працюють над практичними проєктами, включаючи створення робота і дрона з нуля і вивчення мови програмування Python.

 

У школі St. Pius X High School є найсучасніший науковий центр і медіацентр. Учні можуть скористатися прекрасно оснащеними кабінетами фізики та хімії, ультрасучасним центром технічних засобів навчання, 3D-принтером, кімнатами індивідуального навчання, оснащеними телевізором з плоским екраном, і медіа залами. Також в школі діє програма «Принеси свій пристрій» (Bring Your Own Device), що дозволяє використовувати технології під час щоденного навчання.

 

Розташування:

 

  Школа St. Pius X High School знаходиться в чудовому кампусі в центрі Х'юстона, жвавому бізнес-центрі. За версією Forbes Х'юстон був названий одним з найкращих великих міст для відвідування.

   

  На вихідних для учнів влаштовують поїздки, наприклад, в космічний центр в Х'юстоні, місцеві кінотеатри, ресторани та торгові центри. Також майбутні студенти регулярно відвідують екскурсії найкращих коледжів та університетів регіону, включаючи Університет Райса (№16), Техаський університет (№49) і Техаський університет A&M (№14 в рейтингу інженерних програм). Учні беруть участь у двох щорічних поїздках у різні місця США. Востаннє студенти відвідали Всесвітній центр відпочинку Уолта Діснея і Вашингтон.

   

Проживання:

Учні живуть спільно в розкішному багатоквартирному будинку, розташованому поруч зі студентським містечком школи St. Pius X High School, у двомісних кімнатах.

Вільний час студенти можуть проводити у вітальні або кімнаті для відпочинку. Неподалік резиденції розташовані ресторани, магазини та музеї.

 

Доступ до гуртожитку строго обмежений: увійти можуть лише студенти й персонал. Вся резиденція обладнана відеоспостереженням.

Харчування — повний пансіон (тричі на день). Щодня учням подають обід приготований професійними кухарями, який поставляють з місцевих ресторанів.

Інструктори програми з вивчення англійської мови працюють з учнями як у школі, так і в гуртожитку.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.