Vanguard College Preparatory School

Заснована в 1973 році, Vanguard College Preparatory School є приватною, незалежною, навчальною, підготовчою денною школою для учнів 7-12 класів, що розташована в Вейко, штат Техас, США.

 

  • м. Вейко, штат Техас, США.
  • Заснована в 1973 році

 

Цікаві факти:

  • №23 у рейтингу найкращих приватних шкіл Техасу за версією Niche

  • № 1 серед приватних шкіл в Центральному Техасі за STEM та Diversity

  • №1 серед приватних шкіл у Вейко у 2018 році за версією Waco Trib and Wacoan

  • Видання Liquid Paper, літературний журнал Vanguard за 2014 та 2017 роки, отримали вищу оцінку від Національної ради вчителів англійської мови

 

     

Опис школи:

Vanguard College Preparatory School зосереджується на повній освіті, акцентуючи увагу на науці, мистецтві, легкій атлетиці, клубах та громадських послугах.

Студенти розвивають лідерські якості й вчаться працювати в команді, збалансувавши різного роду діяльності. Доволі вимогливі навчальні програми готують студентів до успіху.

Студентам пояснюють важливість самодисципліни, поваги, особистої відповідальності, працьовитості та співчуття.

Навчання проходить в невеликих класах, що дозволяє приділити увагу кожному студенту індивідуально і повноцінно контролювати навчальний процес.

Викладачі координують студентів і допомагають їм отримати необхідний досвід, академічні та соціальні навички. Оцінки SAT студентів Vanguard College на 27 відсотків перевищують середній показник в Техасі, а 75% випускників 2017/18 року отримали академічні стипендії.

 

Розташування:

Школа розташована у місті Вейко, штат Техас. Місто є центром округу Мак-Леннан і сучасним центром аграрної промисловості. Студенти проживають у приймальних сім'ях.

Школа орієнтована на комфортний навчальний процес для студентів, а сучасне обладнання і постійний доступ до комп'ютера/ноутбука планшета робить його значно легшим для дітей. Наприклад, 3D друк, мультимедіа, відео та трансляція шкільних подій та багато інших інновацій допомагають студентам крокувати у ногу з інформаційним суспільством.

 

Проживання:

Студенти навчаються на території, що займає 8,5 акрів (3,4 га), і школа розміщена в декількох будинках. Будівля науки й математики була збудована в 1984 році, дві гімназії були закінчені в 1980 році й розширені у 1992 році, а центр прикладних мистецтв було збудовано в 1987 році. Нова будівля для занять відкрилася восени 2000 року й у 2004 році відкрилася новий навчальний кампус та відеостудія образотворчих мистецтв. Адміністративні офіси були реконструйовані у 2005 році, а комплекс гімназії був відреставрований у 2006 році. У користуванні студентів є сучасні комп'ютерні лабораторії, а на території кампусу всюди доступний Wi-Fi. Мистецтво, драма, музика, публікації, сервісні організації, дискусії, майстер-класи, заняття з акторського мистецтва та легкої атлетики - серед їх позакласних варіантів.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.