Windermere Preparatory School

Приватна американська школа-пансіон, що пропонує навчання на програмі International Baccalaureate, де студентів заохочують розвивати власні амбіції, працювати над собою і розвиватись у різних напрямках.

 

 • м. Віндермір, штат Флорида, США

 • Заснована у 2000 році

Цікаві факти:

 • Понад 1500 учнів

 • 18:1 співвідношення кількості учнів до кількості викладачів

 • Найкраща приватна школа Флориди (Orlando Business Journal, 2014 року)

 • Школа акредитована Southern Association of Colleges and Schools, Southern Association of Independent Schools, Florida Council of Independent Schools, International Baccalaureate World School

 

   

Опис школи:

Windermere Preparatory School - престижна сучасна американська приватна школа-пансіон, що є однією із найкращих у штаті Флорида і може пишатись високими результатами своїх випускників на іспитах IB і SAT. Створена у 2000 році й розташована поблизу міста Віндермір, школа акредитована Південною асоціацією коледжів і шкіл, Південною асоціацією незалежних шкіл, Радою незалежних шкіл Флориди і є частиною освітньої мережі Nord Anglia.

 

Зараз Windermere Preparatory School - це мультикультурний навчальний заклад, що приймає найкращих учнів зі всього світу, аби продовжити їх інтенсивне навчання та саморозвиток.

 

Навчальні програми, які пропонує школа:

 • Early Childhood - дитячий садок (3-4 роки)

 • Lower School - молодша школа (1-5 класи)

 • Middle School – середня школа (6-8 класи)

 • Upper School – старша школа (9-12 класи)

 • Boarding Program - пансіонат (9-12 класи)

 

Академічний підхід школи Windermere побудований на комплексному розв'язанні проблем та критичному мисленні, що зосереджений на інтелектуальному, особистісному, емоційному та соціальному рості студентів, що дає можливість не лише успішно завершити програму International Baccalaureate (IB) і вступити в хороший університет, але полегшує подальше навчання у ВНЗ, працевлаштування та кар'єрний ріст. Випускники школи вступають у провідні ВНЗ США, в тому числі, в університети Ліги Плюща.

 

Учні, що розпочинають навчання на програмі IB в Windermere Preparatory School, обирають інтенсивну навчальну програму з широким спектром можливостей для додаткових занять. Школа кидає виклик студентам, заохочує їх і пропонує розвинути власні амбіції. Викладачі, захоплені власною справою, надихають студентів на плідну роботу, вони допомагають їм підійти до навчання з особливою уважністю і спробувати різні методи вивчення, обробки та засвоєння інформації. Важливо розвивати у дітях індивідуальність і давати можливість розвиватись у різноманітних напрямках на основі власних інтересів і можливостей. Викладачі навчають студентів ставити перед собою цілі, будувати план дій і впевнено крокувати до власної мети. Амбіції — один з важливих елементів навчання у школі Windermere.

 

У Windermere Preparatory School значна увага зосереджується додатковим заняттям, участі у різноманітних клубах та організаціях — задля всебічного та повноцінного розвитку кожного студента. Школа пропонує заняття такими видами спорту: черлідинг, крос-кантрі, футбол, гольф, плавання, волейбол, баскетбол, футбол, стрільба з лука, бейсбол, лакрос, софтбол, теніс, біг, важка атлетика. WPS також має команду з робототехніки, що бере участь у різноманітних змаганнях та конкурсах.


Творчість є важливим елементом життя в Windermere Preparatory School, школа пропонує заняття з образотворчого, театрального та медіа-мистецтва, музики та танцю. У школі дотримуються думки, що творчі заняття не лише дають додаткові знання і вміння, але й навчають студентів різнопланово підходити до  розв'язання різноманітних завдань.

 

Розташування:

 

  Школа розташована неподалік від Орландо (одне з найпопулярніших місць для сімейного відпочинку в США) за декілька хвилин їзди від розважального парку Disney World. Кампус знаходиться на озері Сайпресс і займає мальовничу територію площею майже 20 га. Кампус також містить велику кількість зелених насаджень.

   

  Школа добре обладнана: аудиторії з технікою Apple, сучасний спортивний центр, численні поля і майданчики для спорту, просторий басейн для плавання.

   

  Міжнародний аеропорт Орландо знаходиться 26 кілометрів від Windermere Preparatory School.

   

Проживання:

Школярі живуть в десяти резиденціях за декілька хвилин ходьби від кампуса, здебільшого, по 2-4 людини в кімнаті. Будинки обладнані всім необхідним: тут є телевізори, пральня, кухня, зони для відпочинку. У кожній резиденції проживають вихователі, які доглядають за дітьми та допомагають їм з розв'язанням побутових питань. В школу і зі школи дітей возить автобус.


Школа займається організацією студентського часу, що передбачає розваги, різноманітні заходи, участь в клубах та організаціях, виїзні екскурсії на вихідних та багато іншого. Серед місць, які відвідують студенти, варто виділити: Світ Уолта Діснея, Морський світ, Сади Буш, студії Universal, аквапарки, Космічний центр Кеннеді, Dayton International Speedway, місцеві пляжі, баскетбольні матчі Orlando Magic, Центр мистецтв Орландо та багато іншого.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.