Anglia Ruskin University

Британський державний університет, що готує студентів стати справжніми професіоналами на конкурентному ринку праці.

 

 • Заснований у 1858 році

 • м. Кембридж, Челмсфорд, Пітерборо, Лондон (Велика Британія)

Цікаві факти:

 • 99-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Building and town and country planning (9th), Anatomy & physiology (19th), Sports science (19th), Philosophy (27th), Social policy & administration (27th), Politics (27th), Economics (28th), Sociology (30th) - The Guardian 2020

 • Топ-350 найкращих університетів світу за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • Студенти з понад 185 країн світу

 • Срібна нагорода за досконале викладання в рамках Teaching Excellence Framework (TEF)

 

   

Опис університету:

Anglia Ruskin University (ARU) - державний університет у Східній Англії, заснований Вільямом Джоном Бемоном як Кембридзька школа мистецтв у 1858 році. Отримав статус університету у 1992 році й був перейменований на честь Джона Раскіна у 2005 році. Зараз університет пропонує сучасну, якісну та професійно орієнтовану освіту з широкими можливостями дослідницької діяльності. ВНЗ допомагає кожному студенту розвиватись як індивідуально, так і в колективній роботі: творчий підхід до осмислення та розвитку нових ідей.

 

Anglia Ruskin University був названий Підприємницьким університетом року у 2014 році на думку Times Higher Education Awards. Його підприємницька майстерність була визнана на національному рівні, коли виш отримав премію Герцога Йоркського за університетське підприємництво на Національній премії Lloyds Bank National Business Awards 2016. Щороку університет допомагає 2000 підприємствам розвиватись за допомогою молодих стажистів, навчальних, дослідницьких та інших спільних програм.

 

 

Розташування:

Anglia Ruskin University має кампуси у чотирьох містах Великої Британії: Кембридж, Челмсфорд, Пітерборо та Лондон.

 • Кембридзький кампус

Кембридж відомий як освітній центр з 13 століття - і Університет Англія Раскін тут з 1858 року, коли Кембридзька школа мистецтв вперше відкрила свої двері для студентів. Сьогодні дружній, метушливий кампус ARU - це частина історичного центру міста з його яскравим культурним та соціальним життям.

 

 • Кампус Челмсфорд

 Розташований на березі річки в одному з найновіших міст Англії, Челмсфорді, кампус ARU - це сучасні навчальні будівлі, з новітнім обладнанням для зручного навчання та перебування для студентів.

 

 • Кампус Пітерборо

Навчатись у кампусі Будинку Гільдій у Пітерборо означає бути частиною студентської спільноти, що вивчає охорону здоров’я, освіту та соціальне обслуговування. Студенти користуються чудовою лабораторією з сучасним обладнанням, бібліотекою та комфортними зонами для навчання і відпочинку.

Кампус розташований поруч з історичним центром міста, парком та багатьма магазинами.

 

 • Лондонський кампус

Розташований у самому центрі Лондона, ARU London пропонує для своїх студентів ряд програм бакалаврату та магістратури. Центральне розташування, зручне транспортне сполучення та налагоджені відносини по всьому світу дають можливість студентам здобувати диплом в одному з найкращих студентських міст у світі.

 

Проживання:

 • Кембридж

Університет пропонує проживання в студентських резиденціях, що розташовані на кампусі, та будиночках, які знаходяться в межах пішої прогулянки до кампуса університету. Всі резиденції та будинки відрізняються, тому кожен студент може підібрати розміщення відповідно до своїх індивідуальних потреб.

 

 • Челмсфорд

Студентське містечко у Челмсфорді знаходиться в самому центрі кампусу, відповідно студенти легко можуть дістатись до будь-якого із навчальних корпусів. За 15 хвилин ходьби від місця проживання можна знайти магазини, ресторани та різноманітні кафе.

Містечко пропонує 511 місць проживання, що розділені на 110 квартир, а більшість кімнат є одномісними. Також для студентів доступні дві пральні та місце для зберігання велосипедів.

 

 • Пітерборо

Студенти, які навчаються в Пітерборо, можуть подати заявку на проживання в University Court або ж обрати варіант оренди приватного житла.Якщо студент вивчає медсестринську справу або акушерство, то навчальна програма передбачає проживання при лікарні в Пітерборо.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.