Aston University

Державний вищий навчальний заклад у Великій Британії.

 

 • м. Бірмінгем, Велика Британія

 • Заснований у 1895 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається близько 14 000 студентів із різних країн світу

 • 43 місце у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2019

 • 77- місце у рейтингу “Young University Ranking” у світі (The Times World University Rankings 2019)

 • Топ 101-125 за спеціальністю “Бізнес та економіка” у світі (The Times World University Rankings 2019)

 • 90% випускників знаходять роботу за півроку після закінчення навчання

 

   

Опис університету:

 

  Aston University пропонує більш як 130 програм бакалавріату, 40 - магістратури та 18 дослідного профілю. Академічна спеціалізація університету зосереджена в області управління, бізнесу, прикладних, технічних, соціальних наук, машинобудування.

  Бізнес-школа університету Aston Business School з року в рік займає високі позиції  в міжнародних рейтингах. Випускники Aston Business School працевлаштовуються в BBC, Co-operative Bank, Deloitte та ін.

  Щодо інфраструктури університету, наприклад, бібліотека у ВНЗ відкрита цілодобово і містить понад 200 тисяч книг і найменувань друкованих періодичних видань. У розпорядженні студентів є більш як 40 електронних баз даних і понад 3400 електронних періодичних видань.

  Aston University має навчальні кампуси з просторими аудиторіями, лекційними залами, лабораторіями, бібліотекою, культурними центрами.

   

Розташування:

Aston University знаходиться у другому за величиною місті у Великій Британії - Бірмінгемі. Місто є одним з найяскравіших і найцікавіших Європи, міжнародний центр туризму, ділового і культурного життя, спорту.

На території студентського містечка розташовано 40 спортивних клубів, банки, супермаркет, комп'ютерний центр, бібліотека, центр здоров’я.

 

   

Проживання:

Студенти проживають на базі університету. Резиденції розташовані на території кампусу, всі кімнати розраховані на одну людину. Є стандартні кімнати й покращені номери з окремим санвузлом. Також в кожній резиденції є пральні кімнати, загальні кімнати відпочинку та інші зручності для комфортного проживання студентів. Гуртожитки знаходяться під цілодобовою охороною.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.