Bangor University

Британський дослідницький університет, розташований у мальовничій місцевості Північно-Західного Уельсу, що пропонує якісні навчальні програми та активне студентське життя для юних та обдарованих абітурієнтів.

 

 • Заснований у 1884 році

 • м. Бангор, Уельс, Велика Британія

Цікаві факти:

 • 78-ий серед університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Agriculture, forestry & food (4th), Philosophy (10th), Sports science (15th), Social policy & administration (19th), Law (20th) Anatomy & physiology (23th), Music (23th), Engineering: electronic & electrical (24th), Earth & marine sciences (30th) - The Guardian 2020

 • Отримав золоту нагороду викладання та навчання, Teaching Excellence Framework (TEF 2017)

 • 10 000 студентів

 

Опис університету:

 

 

 

 

 

 

  Bangor University - британський університет, заснований у 1884 році у місті Бангор, Уельс. ВНЗ отримав свою Королівську хартію в 1885 році й був одним з установ-засновників федерального Уельського університету. Офіційно відомий як Університетський коледж Північного Уельсу, а пізніше Уельський університет, у 2007 році він став Університетом Бангора, незалежним від Уельського університету.

   

  Зараз університет приймає близько 10 000 студентів в 14 академічних школах ВНЗ, що розділені на три коледжі:

  • Гуманітарні науки, мистецтво та бізнес (College of Arts, Humanities and Business)

  • Природничі науки та інженерія (College of Environmental Sciences and Engineering)

  • Охорона здоров'я (College of Human Sciences)

  Університет здобув найвищу золоту нагороду TEF у 2017 році, де була врахована якість викладання, навчальне середовище, результати студентів та реальний рівень знань. Нагорода підтвердила незмінно високу якість освіти, яку пропонує Bangor University для своїх студентів. Університет пропонує сильні навчальні програми у сфері наук про довкілля, спорт, медицину, а також за напрямом "філософія" та "право".

   

  Дослідницька робота стала невіддільною частиною життя університету. Дослідження в Університеті Бангора отримали високу оцінку в Teaching Excellence Framework 2014 року, яка визнала понад три чверті досліджень «провідними у світі» або «чудовими на міжнародному рівні». Дохід від досліджень у 2014 році досяг майже 20 мільйонів фунтів стерлінгів. Дослідницька робота проводяться у сфері спортивних наук, сучасних мов та мовознавства, наук про океан, довкілля, природних ресурсів, також у сферах біології та географії, медицини, психології та науки про охорону здоров'я.

   

  Життя в кампусі не змусить вас нудьгувати: регулярно університет організовує безліч різноманітних заходів, поїздок, турнірів та просто розваг, а клуби та товариства університету були визнані найкращими у Великій Британії (WhatUni Student Choice Awards, 2019). Студентський союз пропонує широкий спектр клубів та товариств: на вибір є близько 200. Студенти можуть обрати як традиційні види спорту, такі як: футбол, регбі, нетбол та хокей, або ж спробувати щось нове: квідич, каное-поло або суб-аква.

   

Розташування:

Bangor University знаходить в місті Бангор на Північному Заході Уельсу. Місто розташоване між горами Сноудонія та Менайською протокою — це чарівна локація з панорамними краєвидами й, мабуть, одне із найкрасивіших місць розташування університету у Великій Британії. Бангор - це прекрасний варіант невеликого міста з широким спектром активностей, зокрема водних та гірських видів спорту.

 

Звідси легко можна дістатись у великі британські міста, зокрема є прямі поїзди в Лондон, Манчестер, Крю та Кардіфф:

 • до Ліверпуля машиною - 1,5 години

 • до Манчестера машиною - 2 години

 • до Бірмінгема машиною - 3 години

 • до Лондона поїздом - 3 години

Також часто відправляються пороми до сусіднього Холіхеда в Ірландію.

 

   

 

Проживання:

Bangor University пропонує проживання в студентських резиденціях. Усі житлові приміщення знаходяться в декількох хвилинах ходьби від центру міста та головних корпусів університету. Резиденції розташовані так, що студенти заощаджують багато грошей та часу, уникаючи проїзду на автобусах чи таксі.

 

Проживання передбачає:

 • Зручні одномісні кімнати обладнані для навчання та проживання

 • Спільна або ж особиста ванна кімната на вибір

 • Кухня повністю обладнана засобами, що дозволяють самостійно готувати їжу

 • Можливість поїсти на кампусі в різних кафе та ресторанах

 • Цілодобова охорона та нагляд

 • Доступ до мережі Інтернет

Оренда включає страхування, обслуговування кімнат, членство в спортзалі та програму заходів Campus Life. Програма заходів Campus Life охоплює різноманітні події на кампусі: спортивні заходи, кіноночі, барбекю, кулінарні заняття, вікторини, екскурсії тощо і допомагає студентам швидко адаптуватись до нового середовища, знайти друзів і весело проводити вільний час.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.