Birmingham City University

Британський державний університет Бірмінгема, що пропонує для студентів високоякісні навчальні програми, серед яких особливо вирізняються програми  у сфері творчості та мистецтва.

 

 • м. Бірмінгем, Велика Британія

 • Заснований у 1843 році

Цікаві факти:

 • 81-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Education (3rd), Drama & dance (7th), Social work (28th), Music (29th), Journalism, publishing & public relations (30th) - The Guardian 2020

 

   

Розташування:

Birmingham City University розташований у Бірмінгемі, графство Західний Мідлендс, Англія. Бірмінгем — одне із найбільших місту у країні, що є центром промисловості та культури.

 

 

Історичний центр Бірмінгема був серйозно зруйнований в ході Другої світової війни. Зараз містить суміш класичної вікторіанської архітектури та сучасних будівель. Однією з найкрасивіших споруд Бірмінгема є міська ратуша, яка вважається шедевром архітектури 19 століття. Ця дивовижна споруда нагадує античний Римський храм і має 40 багато прикрашених коринфських колон з мармуру. Ювелірний квартал — гордість Бірмінгема. Це район з багатими традиціями, який включає 200 ювелірних майстерень. Також тут розташований музей ювелірів. Канали Бірмінгема є його справжньою пам’яткою та окрасою міста. Історія найстаріших із них сягає ще 18 століття. Загальна протяжність цих водних шляхів кілька сотень кілометрів, що перевищує протяжність каналів Венеції.

 

У місті можна відвідати такі музеї, як: Бірмінгемський музей і художня галерея, Бірмінгемський науковий музей, Національний центр морського життя. Також у місті є чудові парки: ботанічний сад та оранжерея, центр природи, парк Кеннон-Хілл, Кантрі парк лики-Хіллз, Королівське товариство захисту птахів в долині, парк Саттон, парк Вудвей Веллі.

 

  Університет володіє трьома основними кампусами й кількома додатковими:

  • City Centre Campus (містить 5 будівель: Curzon Building, Millennium Point, Parkside Building, Joseph Priestley Building і Royal Birmingham Conservatoire)

  • City South Campus (містить 3 будівлі: Seacole Building, Bevan House та Ravensbury House)

  • University House

  • Royal Birmingham Conservatoire

  • Birmingham School of Art

  • School of Jewellery

   

   

  Університет забезпечує студентів сучасним навчальним простором з новітнім обладнанням, виробничими лабораторіями та спеціалізованими навчальними аудиторіями.

   

   

  Університет має у своєму володінні сім бібліотек у Бірмінгемі на всіх кампусах, що містять близько 950 000 книг, 9000 друкованих та електронних журналів:

  • Kenrick Library

  • Curzon Library (розташована в City Centre Campus)

  • Bournville Library

  • Mary Seacole Library (розташована в City South Campus)

  • Margaret Street Library

  • Vittoria Street Library

   

Опис університету:

Birmingham City University - британський державний університет Бірмінгема. Він був заснований у 1843 році як Birmingham College of Art. У 1971 році навчальний заклад став політехнічним, а у 1992 році отримав статус університету.

 

Університет приймає студентів на програми бакалаврату, магістратури, а також підготовчі програми для міжнародних студентів, що розділені у 4-х факультетах:

 • Мистецтво, дизайн і медіа (Faculty of Arts, Design and Media)

 • Бізнес, право і соціальні науки (Faculty of Business, Law and Social Sciences)

 • Здоров'я, освіта і науки про життя (Faculty of Health, Education and Life Sciences)

 • Програмування, інженерія та довкілля (Faculty of Computing, Engineering and the Built Environment)

 

Зараз університет приймає близько 24 000 студентів з 80 країн світу і став мультикультурних освітнім центром. Успіх та добробут студентів — головна ціль діяльності навчального закладу. Birmingham City University надає для своїх учнів найкращі можливості для їх майбутнього успіху.

 

Університет має видатну репутацію за надання якісної, професійно орієнтованої освіти в доброзичливому середовищі. Високоякісні навчальні програми, найсучасніші засоби, кваліфікований персонал, фокусування на практичних навичках та професійній актуальності створюють для студентів ідеальне підґрунтя для розвитку.

 

Близько 6 000 студентів Birmingham City University навчаються на програмах музики, театру, письменності, медіа, цифрових технологій, мистецтва та дизайну. Університет є одним із провідних постачальників професіоналів у творчій сфері. На думку іменитого британського видання The Guardian у 2020 році Birmingham City University пропонує одні із найкращих освітніх програм за такими напрямками: освіта, драматичне і танцювальне мистецтво, соціальна робота, музика, журналістика і видавнича справа.

 

Університет займається науково-дослідною і володіє п'ятьма науковими центрами, які мають назву Centres of Research Excellence.

 

Проживання:

Birmingham City University забезпечує студентів проживанням в студентських резиденціях, що розташовані у Бірмінгемі неподалік навчальних корпусів:

 

University Locks - сучасна простора резиденція розташована за дві хвилини ходьби від City Centre Campus. Резиденція пропонує проживання у просторих одномісних кімнатах, де студенти або ділять ванну кімнату на двох, або володіють власною ванною кімнатою. Кухня, вітальня та відпочинкова зона спільні для мешканців резиденції. Кухня містить плити, духовки, мікрохвильові печі, тостери, чайники, холодильники й морозильні камери, а також посуд і полиці для зберігання. Зона вітальні містить стіл зі стільцями, диванчики й телевізор. Також є просторі кімнати для навчання та групової роботи.

 

Jennens Court - житло розташоване в центрі міста Бірмінгем, поруч із City Centre Campus. Усі кімнати обладнані власною ванною кімнатою, ліжком, шафою для одягу, письмовим столом та стільцем. Студенти ділять блок на 3-6 осіб, який містить спільну вітальню та кухонну зону. Також тут є спеціальний соціальний та навчальний простір. Мешканці користуються повністю обладнаною кухнею, обідньою зоною та кімнатою відпочинку.

 

The Heights - житло знаходиться всього за 10 хвилин ходьби від центру міста, базуються на кампусі City Centre та пропонує ідеальне проживання у місті. Студенти проживають в одномісних кімнатах, що об'єднані в блоки по 6 осіб, які розділяють добре обладнану кухню, обідню зону та кімнату відпочинку з іншими мешканцями. Окрім спільного простору у кожній квартирі, студенти також можуть користуватися загальною кімнатою на першому поверсі, у якій є телевізор із широким екраном зі Sky, зручні дивани та столик біля басейну.

 

Belgrave View - житло розташоване на Belgrave Middleway, трохи більше милі від Broad Street і Five Ways у центрі міста. Нещодавно оновлене обладнання Belgrave включає оновлений загальний зал із широкоекранним телевізором, повним пакетом Sky та соціальним простором. Студенти проживають в комфортних одномісних кімнатах з особистою ванною кімнатою. Кімната мітить ліжко, стіл зі стільцем, шафу, полиці й тумбочку. Мешканці на 3-5 осіб ділять спільну кухню, їдальню та кімнату відпочинку. Кухня обладнана плитою, духовкою, чайником, мікрохвильовою піччю, холодильником і морозильною камерою. Поруч знаходяться столики зі стільцями, а також диванчики й телевізор для відпочинку.

 

Lakeside - сучасна простора резиденція, розташована в центрі Бірмінгема, за кілька хвилин ходьби від City Centre Campus. Резиденція пропонує проживання в просторих одномісних кімнатах з ліжком, столом, стільцем, полицями, тумбочкою та шафою. Також мешканці користуються особистою ванною кімнатою і ділять кухню та вітальню. Кухня — це сучасна простора кімната обладнана новітньою технікою з обіднім столом та стільцями, а також диванчиками для відпочинку. Також для мешканців виділений спеціальний відпочинковий простір та зони для навчання.

 

Staniforth House - сучасна простора резиденція, розташована в City Centre Campus за 10 хвилин від центру міста. Житло забезпечує студентів проживанням в одномісних кімнатах з ліжком, робочим столом та стільцем, шафою та полицями з особистою ванною кімнатою. Студенти ділять між собою сучасно обладнану простору кухню зі столом для сніданку та відпочинковою зоною з диванчиками. Також мешканці користуються спільними зонами відпочинку, що містить м'які крісла та телевізор, а також столики для гри у більярд. На даху резиденція знаходиться озеленена зона з лавочками, де мешканці можуть відпочивати та насолоджуватись прекрасними краєвидами.

 

Bentley House - резиденція розташована в City Centre Campus за 10 хвилин ходьби від центру міста. Резиденція пропонує одномісне проживання в сучасних кімнатах з особистою ванною. Кімната містить ліжко, стіл, стілець, шафу, полиці й тумбочки. Кухню та їдальню студенти ділять між собою. Кухня сучасно обладнана для приготування страв зі столиками та стільцями для сніданку. Мешканці спільно користуються соціальними просторами, що включають диванчики та телевізор, настільний теніс та більярд, а також зручні столики для навчання та зустрічі з друзями.


Queen’s Hospital Close - резиденція, що розташована за 20 хвилин ходьби від City South Campus. Усі кімнати в резиденції одномісні й обладнані ліжком, письмовим столом, стільцем і шафою. Студенти користуються особистою ванною та загальною кухнею і вітальнею. Кухня обладнана сучасною технікою та меблями, що служать для приготування та зберігання харчів. Тут є спеціальні зони відпочинку та навчання з диванчиками, телевізором, настільними іграми та столиками.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.