Bournemouth University

Державний інноваційний університет у Борнмуті, Велика Британія.

 • м. Борнмут, Велика Британія

 • Заснований у 1992 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається близько 18 000 студентів;

 • 65 місце серед британських університетів за версією The Guardian 2019

 • Єдиний в країні дослідний центр з підвищенням кваліфікації у сфері ЗМІ

 • 85% випускників знаходять роботу за півроку після закінчення навчання

 

   

Опис університету:

 

 

  Bournemouth University пропонує близько 120 програмах бакалаврату та магістратури. Університет входить в Топ-10 кращих ВНЗ Великої Британії за такими напрямками як готельний бізнес, туризм, медіа, комп'ютерна анімація, дизайн і образотворче мистецтво. Медіа школа є серед лідерів навчання в даному напрямку і має престижну акредитацію «Skillset Screen», так само університет є базою національного центру комп'ютерної анімації (NCCA).

   

Розташування:

Борнмут - є курортним містечком, щорічно він приваблює тисячі туристів з усього світу. Борнмутський пляж був нагороджений «Блакитним прапором» Британії - за чистоту води. Так само Борнмут відмінне місце для навчання і молодіжного відпочинку.

 

Університет має два кампуси: Тальбот і Лендсдаун.

 • Тальбот - це головний кампус Bournemouth University. На його території розташовані основні академічні коледжі університету, студентський союз, бібліотека, спортивний центр, медичний центр, магазини і кафетерії.

 • На території Лендсдауна, який розташований в самому центрі Борнмута, знаходяться студентські гуртожитки.

 

   

Проживання:

 

  Bournemouth University пропонує своїм студентам різні варіанти проживання на своїй території. Студент може вибрати собі одномісну або двомісну кімнату в одному з семи гуртожитків.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.