BPP University

Британський приватний університет, що забезпечує студентів практично орієнтованою освітою, що спрямована на задоволення потреб сучасного ринку праці.

 

 • м. Лондон, Бірмінгем, Донкастер, Лідс, Манчестер, Ньюкасл, Ноттінгем, Абінгдон, Бристоль, Кембридж, Мілтон-Кінс, Редінг, Саутгемптон (Велика Британія)

 • Заснований у 1992 році

Цікаві факти:

 • Кампуси в найважливіших юридичних та ділових центрах Великої Британії

 • 15 000 студентів

 • 92,4% випускників бакалаврату працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 6 місяців після завершення навчальної програми 

 • 95.6% випускників магістратури працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 6 місяців після завершення навчальної програми

 • Партнерські відносини з 7000 підприємствами в різних галузях, чимало із яких працює з університетом ексклюзивно

 

   

Опис університету:

BPP University - британський приватний університет, який спеціалізується на праві, бізнесі, фінансах, бухгалтерському обліку, банківській справі, технологіях, хіропрактиці, стоматології, медсестринській справі, психології та охороні здоров'я. У вересні 2007 року Університет BPP увійшов в історію, ставши першою публічною компанією у Великій Британії, яка отримала повноваження щодо присвоєння навчальних ступенів. Зараз близько 15 000 студентів навчаються тут у 13 британських навчальних центрах і ще безліч студентів з усього світу займаються на онлайн-програмах університету.

 

Університет пропонує широкий спектр навчальних програм у своїх 4-х школах:

 • Правознавство (BPP University Law School)

 • Бізнес і технології (BPP University School of Business and Technology)

 • Здоров'я (BPP University School of Health)

 • Медсестринство (BPP University School of Nursing)

 

Навчальні програми, що пропонує університет не обмежуються бакалавром і магістратурою, вони також включають стажування, університетські курси, професійну кваліфікацію та підвищення кваліфікації. Усі навчальні програми були розроблені фахівцями галузі, постійно оновлюються і піддаються дослідженням.

 

BPP University Law School - одна з провідних юридичних шкіл Великої Британії, що має понад 25-річний досвід професійної кваліфікації. Школі довіряють безліч найбільш впливових юридичних фірм, а 60 провідних компаній направляють своїх працівників задля підвищення кваліфікації.

BPP University Law School володіє двома центрами у Лондоні: London Holborn і London Waterloo, а також кампусами у Бірмінгемі, Бристолі, Кембриджі, Лідсі та Манчестері.

 

BPP University School of Business and Technology - школа бізнесу та технологій надає вищу освіту для бухгалтерів, банкірів та менеджерів, а також пропонує низку перспективних програм у сфері цифрових технологій. Навчальні програми розроблені відповідно до потреб сучасного бізнес-клімату, а викладають для студентів фахівців галузі, що дозволяє отримати практичні та реалістичні уявлення про відповідну сферу.

BPP University School of Business and Technology володіє кампусами Shepherd’s Bush і City of London, також має освітні центри у Бірмінгемі, Лідсі та Манчестері.

 

BPP University School of Nursing - школа медсестер, що з 2018 року зобов'язалася забезпечити практичну освіту медсестер та працівників охорони здоров’я, одночасно досягнувши балансу між теоретичною освітою та практичним навчанням. Працюючи у кооперації з ключовими партнерами в галузі охорони здоров’я та приватним сектором охорони здоров’я, школа має на меті підготувати медичних працівників, які відповідають потребам галузі та емоційним потребам пацієнтів.

BPP University School of Nursing працює в центрі London Waterloo, Лідсі, а також центрах NHS Trust.

 

BPP University School of Health - школа охорони здоров’я, надає студентам знання та практичні навички для розвитку професійної кар’єри в галузі охорони здоров'я. Розташована в Лондоні, Абінгдоні, Бірмінгемі та Манчестері, школа пропонує програми з психології та хіропрактики, які розроблені у співпраці з експертами в цих галузях і саме це забезпечує актуальність та можливість успішного працевлаштування для студентів.

 

Розташування:

BPP University володіє величезною кількістю навчальних кампусів по всій Британії, кожен із яких прекрасно обладнаний сучасними аудиторіями, лекційними залами, комп'ютерними класами, бібліотеками, зонами для навчання, соціалізації та відпочинку з постійним доступом до мережі Інтернет, широким спектром ресурсів, що необхідні для навчання та кар'єрними центрами, що допомагають у пошуку роботи.

 

 • London City

Навчальний кампус в центрі Лондона, що став домівкою для BPP University Business and Technology School. Розташований на площі Майл, поруч із лондонською «Gherkin» та Lloyd's, легко доступний від станцій метро «Банк» та «Ліверпуль-стріт» та численних зупинок поблизу.

 

 

 • London Holborn

Юридична школа університету BPP, знаходиться в центрі правничого району Лондона. Дослідницький центр в Холборні знаходиться неподалік від історичного товариства "Inns of Court and Law" та за декілька хвилин ходьби від станцій метро Holborn та Chancery Lane.

 

 • London King's Cross

Кампус, що пропонує професійні курси у сфері фінансів та бухгалтерського обліку, повністю оснащений найновішими інформаційними та інтерактивними засобами навчання.

 

 

 • London Liverpool Street

Навчальний центр, що поєднує у собі історичне середовище, оснащене найновішими інформаційними технологіями та інтерактивними засобами навчання, що створює заохочувальне навчальне середовище для студентів. Навчальний центр пропонує курси професійної освіти, які проводять викладачі з теоретичним та практичним досвідом у відповідній галузі.

 

 

 • London Shepherd's Bush

Чудово оснащений навчальний центр зі зручною транспортною розв'язкою.

 

 • London Waterloo

Кампус, розташований недалеко від культурного кварталу Південного берега у жвавій частині міста. До залізничного вокзалу Ватерлоо та станції метро можна дійти менш ніж за п'ять хвилин.

 

 • Birmingham

Навчальний центр у Бірмінгемі розташований у бурхливому комерційному центрі міста — діловий та юридичний район Колмор — неподалік від кількох основних залізничних станцій зі зручним транспортним сполученням.

 

 • Doncaster

Кампус, що пропонує програми медсестринства, які проходять в приміщенні лікарні в навчальному центрі RED Донкастері, відомому як Rotherham Doncaster та South Humber NHS Foundation Trust. Цей інноваційний навчальний центр пропонує студентам найновіше обладнання в комп'ютерній лабораторії eHub, а також кабінети для клінічних занять практичного моделювання та практики із пацієнтами.

 

  • Leeds

  Сучасний навчальний центр розташований в центрі міста, всього за три хвилин ходьби від залізничного вокзалу Лідса та головних торгових районів. Whitehall Quay надає все необхідне, в тому числі модель залу засідань, найновіше технічне обладнання та зручні навчальні приміщення.

   

  • Manchester

  Кампус знаходиться в центрі міста, в історичній будівлі Сент-Джеймса на Оксфорд-стріт, всього за два хвилини ходьби від залізничного вокзалу Манчестер Оксфорд-роуд і за п'ять хвилин від основних торгових районів.

   

  • Newcastle

  Навчальний центр BPP в Ньюкаслі знаходиться одразу навпроти залізничного вокзалу в центрі міста.

   

  • Nottingham

  Навчальний центр у Ноттінгемі є провідним постачальником професійних курсів у галузі права. Кампус розташований у центрі Ноттінгема, приблизно за десять хвилин ходьби від залізничного вокзалу, забезпечує студентів сучасним та комфортним навчальним простором.

   

  • Abingdon

  McTimoney College - коледж хіропрактики Університету BPP знаходиться в Абінгдоні, Оксфордшир. Розташований у спокійній заміській місцевості, Абінгдон — одне з найстаріших міст Великої Британії. У навчальному центрі є справжня робоча клініка, де проходять лекції та клінічна підготовка для невеликих навчальних груп, де кожен студент отримує практичний досвід лікування пацієнтів.

   

  • Bristol

  Навчальний центр BPP Bristol, розташований у самому центрі міста, біля історичної королівської площі, лише 10 хвилин ходьби від залізничної станції Bristol Temple Meads.

   

   

  • Cambridge

  Кампус в Кембриджі знаходиться в самому центрі міста, всього за дві хвилини ходьби від центрального автовокзалу і за п'ять хвилин їзди на автобусі від залізничного вокзалу. Навчальний центр обладнаний за найвищими стандартами, а студентське товариство міста дає можливість взаємодіяти з широким колом людей на різних етапах своєї кар’єри.

   

   

  • Milton Keynes

  Навчальний центр BPP в Мілтон-Кінсі ідеально розташований як для ділових, так і транспортних зв'язків — у центрі бурхливого ділового району, навпроти залізничного вокзалу та за декілька хвилин ходьби від головного торгового центру.

   

  • Reading

  Кампус у Редінгу — це сучасні навчальні приміщення, що розташовані всього за дві хвилини ходьби від залізничного вокзалу Редінга. Університет пропонує широкий спектр бухгалтерських та податкових курсів, орієнтованих на сучасні потреби ринку праці.

   

  • Southampton

  Навчальний центр BPP в Саутгемптоні пропонує широкий спектр курсів, які готують до професійних іспитів. Викладачі університету — фахівці галузі, що мають реальний досвід роботи й можуть використовувати приклади реального життя, щоб дати теоретичним предметам практичний контекст.

   

Проживання:

Університет завжди допомагає своїм студентам знайти відповідне місце для проживання. Існують різні варіанти, аби задовольнити бажання і потреби студентів на житло, незалежно від того, чи є їхня програма короткостроковою або ж довгостроковою.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.