Brunel University London

Британський державний дослідницький університет, що розташований на околицях Лондона і пропонує інтенсивні навчальні програми та активне студентське життя неподалік центру Лондона, найкращого студентського міста у світі.

 

 • м. Лондон, Велика Британія

 • Заснований у 1966 році

Цікаві факти:

 • 99-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-50 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Anthropology (13th), Health professions (14th), Film production & photography (25th), Education (25th), Design & crafts (33rd), Engineering: electronic & electrical (34th), Drama & dance (40th), Engineering: mechanical (41st), English & creative writing (42nd), Biosciences (48th), Computer science & information systems (50th) - The Guardian 2020

 • Світовий рейтинг: Топ-400 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • Є членом Association of Commonwealth Universities, European University Association і Universities UK

 

   

Опис університету:

Brunel University London - державний науково-дослідний університет, розташований в містечку на околиці західного Лондона - Аксбрідж. Виш був заснований у 1966 році та названий на честь вікторіанського інженера Ісамбарда Кінгдома Брюнеля. У червні 1966 року Brunel College of Advanced Technology був відзначений королівською хартією та став Brunel University London.

 

У 2016 році Brunel University відсвяткував 50-річчя як університет. Однак історія ВНЗ сягає ще 1798 року, часу заснування коледжів-попередників: Borough Road College, Maria Grey College, Shoreditch College і West London Institute of Higher Education, а також Acton Technical College, а вже потім Brunel College. Підйом навчального закладу відбувся у 1966 році й зростає з кожним роком до сьогодні. Зараз університет приймає 12 746 студентів, 3 309 студентів із яких навчаються на магістерських та дослідницьких навчальних програмах.

 

Університет пропонує широкий спектр програм бакалаврату, магістратури та докторантури, а також підготовчих програм для міжнародних студентів у своїх 3-х коледжах:

 • Бізнес, мистецтво та соціальні науки (College of Business, Arts and Social Sciences)

 • Інженерія, дизайн та фізичні науки (College of Engineering, Design and Physical Sciences)

 • Здоров'я та науки про життя (College of Health and Life Sciences)

 

Викладачі університету концентрують свою увагу на мотивації студентів: захоплення власним предметом, наукова діяльність, практичний підхід до навчання — дають можливість юним учням поринути у навчальний процес. Університет прагне бачити у своїх стінах амбітних та працьовитих студентів, що знатні критично оцінювати ситуацію, працювати над собою та детально досліджувати власну сферу вчення.

 

Brunel University володіє трьома науково-дослідними інститутами, що об'єднують науковців з різних наукових сфер, які спільно розв'язують деякі важливі світові проблеми. Дослідницька діяльність університету дає можливість студентам ширше знайомитись зі своєю сферою вчення, отримувати практичні знання та вміння і здобути важливий досвід.

 • Institute of Environment, Health and Societies - інститут, що займається дослідженнями у сфері якості довкілля, здоров'я та добробуту, а також поєднує соціальні, медичні та екологічні науки з технікою та дизайном, аби розвивати міждисциплінарні сфери вчення.

 • Institute of Energy Futures - інститут досліджує сферу енергетики та палива.

 • Institute of Materials and Manufacturing - інститут має на меті покращити показники матеріалів та конструкцій та стати провідним міжнародним постачальником досліджень у сфері матеріалів та виробництва.


Розвиток практичних навичок є важливим елементом для успішного працевлаштування. Все більше роботодавців цінують не лише академічні досягнення, але й позакласний досвід: участь у клубах і товариствах, волонтерство, організація заходів — все це формує різносторонньо розвинену особистість, здатну, як працювати у команді, так і стати її лідером та наставником.

 

Розташування:

 

Brunel Arts організовує щотижневі заняття, заходи, концерти та постановки протягом усього року. Курси та заходи відкриті для всіх охочих, що б не вивчали студенти. Вони включають співи, акторську майстерність, письменність, теорію музики, фотографію, живопис, малювання, гончарство та гітару.

 

  Brunel University London володіє кампусом в містечку Аксбрідж, на заході Лондона:

  • 40 хвилин на метро до центру Лондона

  • 20 хвилин до аеропорту Хітроу

   

  На території кампусу студенти можуть знайти все необхідне для комфортного життя і навчання: ресторани, кафе, бари, магазини, бібліотеку, комп'ютерний центр, спортивні зали та інше.

   

  Бібліотека пропонує широкий спектр ресурсів та послуг для підтримки інтенсивного навчального процесу. Бібліотека володіє колекцією розміром у приблизно 400 000 книг і ще більш об'ємною колекцією електронних ресурсів, які доступні для студентів цілодобово.

   

  Computer Centre - комп'ютерний центр на території кампусу, що дає широкі можливості роботи для студентів, як індивідуально, так і в команді. Студенти користуються цілодобовими комп'ютерними лабораторіями з постійним доступом до WiFi та можливостями друку.

   

  Університет володіє двома багатоцільовими спортивними залами та одним спеціалізованим залом для гри у баскетбол, бадмінтон, нетбол, волейбол, боротьби та багато іншого. Спортивні зали вміщують: чотири корти для бадмінтону, один великий баскетбольний майданчик та середні майданчики, один великий зал для футзалу, один волейбольний майданчик, мережа залів для гри у крикет.

   

  Зали вміщують 250-300 глядачів з хорошим освітленням та спеціальним табло, що дозволяє проводити різноманітні спортивні та неспортивні заходи.

   

Проживання:

Brunel University London забезпечує студентів широким спектром варіантів проживання, як на кампусі, так і поза ним. Університетська служба допомагає кожному студенту підшукати оптимальний варіант відповідно до індивідуальних потреб та бюджету.

 

Проживання на кампусі — це варіант зручного розташування поряд із навчальними кампусами у безпечному середовищі. Резиденції — це сучасні будівлі, обладнані необхідною кухонною технікою та меблями для самостійного приготування їжі. Мешканці резиденцій отримують постійний доступ до Wi-Fi. Також тут є місце для зберігання велосипедів. Служба безпеки на території резиденцій працює 24/7.

 • Bishop Complex

 • Chepstow Hall

 • Clifton Hall

 • Faraday Hall

 • Fleming Hall

 • Galbraith Hall

 • Isambard Complex

 • Mill Hall

 • Lancaster Complex Saltash Hall

 

Студентські резиденції на кампусі пропонують проживання у таких кімнатах:

 • стандартна одномісна кімната зі спільною ванною для кількох студентів;

 • одномісна кімната з особистою ванною та туалетом;

 • студія — спальня, що містить зону кухні для приготування страв, з особистою ванною.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.