Cambridge School of Visual & Performing Arts

Одна з кращих художніх шкіл у Великій Британії.

 

 • м.Кембридж, Велика Британія

 • Заснована у 1985 році

Цікаві факти:

 • Має тісні зв'язки з журналом Hearst, який видає ELLE, ELLE Decoration, Harper's Bazaar, Esquire і Cosmopolitan

 • В кінці кожного року CSVPA проводить Arts Festival

 • Акредитована Kingston University, а також навчання проводиться спільно з University of the Arts London

 • Має 14 спеціалізованих студій

 

   

Опис університету:

Cambridge School of Visual & Performing Arts, яка вважається однією з кращих художніх шкіл Великобританії, була заснована в 1985 році і пропонує програми підготовки для вступу до ВНЗ і програми бакалаврату та магістратури в різних галузях мистецтва. Школа є лідером з підготовки студентів на програмах Art & Design, Drama and Music Foundation. Програми бакалаврату та магістратури проводяться при співпраці з University of the Arts London, Kingston University і всесвітньо відомої театральною школою - The Royal Academy of Dramatic Art.

CSVPA має тісні зв'язки з журналом Hearst, який видає ELLE, ELLE Decoration, Harper's Bazaar, Esquire і Cosmopolitan.

Ця школа надає унікальний і персоналізований метод навчання, створюючи середовище для виховання, навчання і заохочення творчих людей.

В кінці кожного року CSVPA проводить Arts Festival, де студенти можуть в повній мірі продемонструвати свої таланти і показати рівень своєї професійної підготовки. В рамках фестивалю проходить фешн виставка, виставка дизайну та мистецтв; увазі глядачів також пропонуються повномасштабна театральна постановка і музичний концерт.

 

 

   

Розташування:

   

  CSVPA знаходиться в Кембриджі, в одному з найпрекрасніших міст Великої Британії, історія якого налічує понад вісім століть. Кембридж - це чудовий ансамбль вишуканих архітектурних пам'яток, оточених незліченними парками, і все це грандіозне дійство розгортається на тлі дивного за своєю красою пейзажу.

   

  Школа розташована в самому центрі міста, в сучасній будівлі, з безліччю студій.

   

 

   

Проживання:

Університет пропонує для студентів проживання в резиденціях та сім'ях, які приймають студентів. Проживання в резиденції передбачає розміщення студентів одно- або двомісних кімнатах.

Ванна може бути як особистою, так і спільною, також в резиденції є загальні кухні.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.