Coventry University

Рейтинговий британський державний науково-дослідний університет, який прагне забезпечити студентів якісним викладанням і професійним досвідом, що допоможе їм стати професіоналами власної справи.

 

 • м. Ковентрі, Лондон, Велика Британія

 • Заснований у 1843 році

Цікаві факти:

 • 15-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Engineering: mechanical (3rd), Hospitality, event management & tourism (3rd), Social policy & administration (3rd), Nursing & midwifery (4th), Film production & photography (4th), Building and town and country planning (4th), Architecture (5th), Journalism, publishing & public relations (8th), Geography & environmental studies (10th) - The Guardian 2020

 • Отримав золоту нагороду викладання та навчання, Teaching Excellence Framework (TEF 2017)

 • Університет року за рівнем досвіду, який отримують студенти (The Times and Sunday Times Good University Guide 2019)

 • 97% випускників працевлаштувались або продовжили навчання у піврічний термін після закінчення навчання (DLHE Survey 2015/16)

 • 87% загальний рівень задоволеності університетом серед студентів (National Student Survey 2017)

 • 92% досліджень університету були оцінені як «провідні у світі», «міжнародно відмінні» або «визнані на міжнародному рівні» (REF 2014 - оцінюється кожні сім років)

 • Ковентрі потрапило у топ-5 найкращих студентських міст Великої Британії та 44-те найкраще студентське місто у світі (QS Best Student Cities 2018)

 

   

Опис університету:

 

 

  Coventry University - британський державний науково-дослідний університет з корпусами в Ковентрі і Лондоні. Історія університету розпочалась зі створення у 1843 році Дизайнерського коледжу Ковентрі, в 1970 році уже перейменований на Коледж Мистецтв Ковентрі навчальний заклад об'єднався з Технологічним коледжем Ланчестера та Технологічним коледжем Регбі й отримав назву «Ланчестерська політехніка». У 1987 році назва змінилася на Політехніку Ковентрі, а в 1992 році університет отримав свою сучасну назву.

   

  Сьогодні Університет Ковентрі є одним з найпрестижніших британських ВНЗ, що став лідером у підготовці інженерних спеціальностей, будівництва, архітектури, готельно-ресторанного бізнесу, кіномистецтва та журналістики. Випускники Coventry University - це задоволені навчанням студенти, які вдало знайшли робоче місце. Студенти користуються найсучаснішим обладнанням та приладами в усіх навчальних дисциплінах, включаючи лікарняні палати, проектні та інженерні лабораторії, студії прикладних мистецтв та обчислювальні центри. Завдяки міцним зв'язкам з провідними бізнес-компаніями та громадськими організаціями, студенти мають можливість отримати практичний досвід та отримати роботу після завершення навчальної програми.

   

  Університет пропонує близько 100 клубів і товариств, до яких можуть приєднатися студенти, щоб розвивати не лише свої професійні якості, але й особистий потенціал, не пов'язаний з професійною діяльністю.

   

Розташування:

 • Ковентрі

Ковентрі назвали "містом культури" Великої Британії 2021 року. Кампус університету розташований у центрі міста, тому все, що потрібно для студентів знаходиться за кілька хвилин ходьби.

 

Кампус TheHub - це центр студентського життя: місце, де можна зібратися з друзями, випити кави, пообідати або ж відвідати якийсь цікавий захід.

Для підтримки здорового духу студентів створено Спортивний центр університету, який розташований напроти TheHub, а також спортивні споруди Westwood Heath з полями для футболу, хокею, регбі та крикету.

 


 

   

   

  • Лондон

  Coventry London розташований в центрі фінансового району Лондона, всього в декількох хвилинах ходьби від станції Ліверпуль-стріт - ключового транспортного центру. Як місто, Лондон пропонує ідеальне поєднання історії та культури в сучасних умовах. У Лондоні налічується понад 300 000 студентів, і легко зрозуміти, чому він потрапив у число студентських міст номер один у світі (QS Best Student Cities 2018).

   

Проживання:

 • Ковентрі

Університет пропонує різноманітні варіанти проживання в студентських резиденціях, розроблені відповідно до потреб студентів. Всі резиденції чудово обладнані й розміщені неподалік навчального кампуса (від 1 до 20 хвилин пішки). Студенти самостійно обирають:

 • розташування

 • одномісну або двомісну кімнату

 • спільну або особисту ванну

 • харчування або самообслуговування

Вся детальна інформація щодо резиденцій вказана на сайті університету.

 

 • Лондон

В Лондоні університет пропонує проживання в студентських резиденціях, що розташовані поруч з навчальним корпусом, також поряд є чимало магазинів і кафе, які за потреби можуть відвідувати студенти. Резиденції комфортно обладнані й забезпечують зручне та безпечне проживання та навчання для студентів.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.