Cranfield University

Державний післядипломний вищий навчальний заклад у Великій Британії.

 

 • м. Кранфілд, Велика Британія

 • Заснований у 1946 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається майже 4 000 студентів із різних країн світу

 • Число викладачів Cranfield University в співвідношенні до числа студентів, займає друге місце серед університетів Великої Британії: 5:1

 

   

Опис університету:

 

 

  Cranfield University - це державний післядипломний вищий навчальний заклад у Великій Британії. Університет був заснований в 1946 році як Коледж Аеронавтики, на колишній базі військових повітряних сил Великої Британії в місті Кранфілд.

  На сьогодні тут можна вивчати науки про навколишнє середовище і агрокультуру, аеронавтику, балістику та багато іншого.

   

  Університет підтримує тісні зв'язки з асоціативними індустріями і практикуючими фахівцями, щоб гарантувати актуальність і відповідність сучасним вимогам всіх програм, які викладаються.

   

  Cranfield University має відмінно оснащені лабораторії та науково-дослідні центри. Обладнання, яке представлено на кампусі, є одним з кращих в країні.

   

Розташування:

Кранфілд - невелике містечко, розташоване в 75 кілометрах на півночі від Лондона.

Університет складається з двох університетських містечок. Головний кампус знаходиться в місті Кранфілд, Бедфордшир, а другий являє собою Академію Оборони Сполученого Королівства, на південному заході Оксфордшира.

Університетське містечко є унікальним у Великій Британії. На території знаходиться напів-експлуатаційний аеропорт (Cranfield Airport). Об’єкти аеропорту використовуються університетом в ході повітряно-космічного курсу, і наукових досліджень.

 

   

Проживання:

Cranfield University пропонує студентам різноманітні опції проживання. Це стандартні резиденції, квартири і будинки, де проживають по кілька студентів, а також котеджі і апартаменти для пар і сімей з дітьми.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.