De Montfort University

Британський державний дослідницький університет, що може пишатися не лише своєю історією та відомими випускниками, але й інноваційним практичним підходом до підготовки сучасних студентів.

 

 • Заснований у 1870 році

 • м. Лестер, Велика Британія

Цікаві факти:

 • 61-ий серед університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Mathematics (6th), Fashion & textiles (7th), Hospitality, event management & tourism (8th), Design & crafts (13th), Forensic science & archaeology (17th), History 21th), Journalism, publishing & public relations (22th), Media & film studies (25th), Art (25th), Pharmacy & pharmacology (29th), Economics (29th) - The Guardian 2020

 • Отримав золоту нагороду викладання та навчання, Teaching Excellence Framework (TEF 2017)

 • Топ-50 університетів сталого розвитку у світі (Times Higher Education University Impact Rankings 2019)

 • Є членом Асоціації університетів Співдружності

 • 26 000 студентів із понад 130 країн світу

 • Відомі випускники: Чарльз Денс (офіцер Ордену Британської Імперії, актор: роль Тайвіна Ланністера в «Грі престолів»), Луї де Берньєр (автор роману «Мандоліна капітана Кореллі» і ін.), Девід Шріглі (художник, номінант премії Тернера), Кен Шаттлворт (архітектор, спроектував лондонський Сент-Мері Екс 30 («Огірок») і Міст Тисячоліття) і багато інших.

 

   

   

Опис університету:

 

 

 

 

  De Montfort University - державний університет Великої Британії, що розташований у місті Лестер. Університет був заснований у 1870 році як Лестерська школа мистецтв, а у 1992 році отримав статус державного ВНЗ. Навчальний заклад отримав свою назву на честь Симона де Монфора, графа Лестера XIII століття, якому приписують створення першого парламенту Англії в 1265 році. Університет приймає понад 26 тисяч студентів на денну та заочну форму навчання і пропонує програми бакалаврату та магістратури у своїх 4-х школах:

  • Гуманітарні науки, мистецтво та дизайн (Faculty of Art, Design and Humanities)

  • Бізнес та право (Faculty of Business and Law)

  • Охорона здоров'я (Faculty of Health and Life Sciences)

  • Інформаційні технології, інженерія та медіа (Faculty of Computing, Engineering and Media)

  DMU надає професійні поради та рекомендації студентам та випускникам за допомогою програми DMU-work. Цей сервіс допомагає студентам підготуватись до життя після університету, побудувати персональний сценарій для розвитку індивідуальних навичок і розвитку успішної кар'єри.

   

  Дослідницька діяльність De Montfort University спрямована на досягнення суспільних благ у сферах охорони здоров'я, добробуту населення, інфраструктури, творчості, економічного зростання, бізнесу та розвитку громадянського суспільства. Саме тому у 2019 році університет увійшов в топ-50 у світі навчальних закладів, чия діяльність відповідає цілям ООН в галузі сталого розвитку (Times Higher Education University Impact Rankings).

   

  Чотири бібліотеки університету розташовані на території кампусу і складаються з головної бібліотеки Кімберліна та трьох додаткових бібліотек.

  Бібліотека Кімберліна - це чотириповерхова будівля, що була відкрита в 1977 році, розширена в 1997 році й капітально відремонтована у 2007 році. Зона навчання на першому поверсі була відкрита в рамках оновлення 2007 року і забезпечує простір для групової та індивідуальної роботи. Бібліотека Кімберліна містить близько 1250 місць для навчання. Верхні поверхи бібліотеки обслуговують більш традиційні методи навчання в атмосфері тиші та спокою. Також тут є кабінети для студентів з обмеженими можливостями та особливими потребами.

  Сусідня будівля Еріка Вуда пропонує навчальну зону на 1 першому поверсі й забезпечує 180 місць для занять.

  Юридична бібліотека розташована в будівлі Х'ю Астона була відкрита у вересні 2009 року. Юридична школа Лестера є однією з небагатьох у країні, яка має у своєму розпорядженні спеціалізовану правову бібліотеку у навчальному корпусі. В одному просторі разом з бібліотекою розміщена окрема бібліотека юридичної практики, до якої мають доступ лише студенти з цієї програми.

   

Розташування:

De Montfort University розташований у місті Лестер — яскраве місто з багатою історією, що крокує у ногу з сучасними тенденціями. Лестер розташований у Східному Мідленді на однаковій відстані від Манчестера та Лондона. Як і кожне сучасне британське місто, Лестер пропонує відвідати безліч чудових магазинів, кафе, ресторанів і просто прогулятись затишними вуличками. В Лестері проходить чимало цікавих фестивалів, зокрема Карибський карнавал, фестиваль світла "Diwali", музичний фестиваль "Handmade", лестерський комедійний фестиваль, фестиваль їжі та мистецький фестиваль "Bring the Paint". Місто пропонує для своїх відвідувачів чудові зелені парки для занять спортом, навчання та відпочинку, що допоможуть втекти від міської метушні.

 

   

Кампус-центр університету був побудований у 2003 році та є домівкою для спілки студентів DMU та різноманітних студентських організацій. Навчальні корпуси розташовані поряд один з одним і містять:

 

 • Leicester Castle Business School - бізнес-школа університету.

 

 • Edith Murphy House - одна із двох будівель факультету охорони здоров'я: 10-поверховий корпус, що містить сучасні та просторі аудиторії, лекційні зали, ІКТ-лабораторію, кімнати для переговорів та офіси персоналу, також тут перебуває декан факультету.

 

 • Hawthorn Building - ще один навчальний корпус факультету охорони здоров'я, що пропонує прекрасні можливості для навчання та здобуття практичного досвіду: кабінети для семінарських занять, лекційні зали, оснащені сучасними технологіями. Також студенти можуть скористатись лабораторіями аналітичної хімії, фармакологічним обладнанням, аудіологічними кабінками, лабораторіями мови та мовної терапії, комплектами для клінічних занять  сестринської та акушерської справи та лабораторіями аналітичної психології.

 

 • PACE Building (Performance Arts Centre for Excellence) - корпус DMU, що пропонує заняття в танцювальних та театральних студіях, а також зали для прикладного мистецтва.

 

 • Gateway House - центр діяльності студентів технологічних факультетів, де окрім аудиторій розміщені студії для розробки ігор, лабораторії кібербезпеки, розширеної мобільної робототехніки та штучного інтелекту.

 

 • Queens Building є домівкою для студентів Школи інженерії та сталого розвитку, Лестерської медіа-школи та Інституту енергетики. Корпус забезпечує студентів широким спектром лабораторій різноманітного технічного спрямування: лабораторія управління та динаміки, випробувальна камера двигуна, лабораторія Rohde та Schwarz / DMU Embedded Systems, що укомплектована 17 найсучаснішими електронними робочими станціями та осцилоскопами, інфрачервоні камери та тепловізійне обладнання, а також медіа-студії, що включають студії звукозапису, стандартного радіовиробництва з професійними системами відтворення та управління, HD-камери, тривимірні дослідницькі засоби та інше.

 

 • Clephan Building - місце навчання студентів гуманітарних спеціальностей, що також містить такі дослідницькі центри, як:
 1. Центр текстологічних студій - спеціалізується на оцифровуванні та редагуванні літературних текстів;

 2. Центр адаптацій - вивчає явище кіно-, телебачення та сценічних адаптацій літературних текстів, а також розвиток адаптації в епоху цифрових технологій;

 3. Міжнародний центр історії та культури спорту - відіграє провідну роль на міжнародному рівні у розвитку академічного вивчення спорту у всіх його формах.

 

 • Arts Tower - Vijay Patel Building - мистецький центр, що містить спеціальні дизайнерські майстерні.

 

 • Design wind - Vijay Patel Building - університетська галерея: живий архів Лестерської школи мистецтва, Школи дизайну та Лестерської школи архітектури.

 

 • Bede Island - навчальний центр, що надає для студентів доступ до цілого ряду програмного та апаратного забезпечення для розробки ігор на ПК, 3D-моделей, середовищ та 2D та 3D-анімації. Студенти також можуть використовувати спеціальної студії для малювання, аудиторії для лекцій та семінарів.

 

Проживання:

Університет пропонує для студентів на вибір 13 резиденцій для проживання (10 із яких передбачені для міжнародних студентів), що вміщують 4100 кімнат. Резиденції прекрасно обладнані і розташовані неподалік навчального корпусу. Кімнати здебільшого одномісного проживання зі столом для навчання, спільною або особистою кухнею та ванною кімнатою, а також спільними кімнатами відпочинку.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.