Durham University

Державний університет у Великій Британії, заснований у 1832 році. По праву, вважається третім найстарішим університетом Англії після Оксфорда і Кембриджа.

 

 • Дарем, Стоктон-он-Тіс (Велика Британія)

 • Заснований у 1832 році

Цікаві факти:

 • 133-ій у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • 5-ий у рейтингу серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Входить в об'єднання престижних британських університетів Russell Group

 • Університет входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: English & creative writing (1st), Classics & ancient history (3rd), Geography &  environmental studies (3rd), Forensic science & archaeology (3rd), Philosophy (5th), Religious studies and theology(5th), Music(5th), History(6th), Earth & marine sciences(6th), Chemistry(6th), Mathematics(7th), Engineering: general (7th), Anthropology(10th) за версією The Guardian 2020.

 • Заклад володіє найстарішим з діючих університетських приміщень у всьому світі – Даремським замком

 • В університеті  працюють і викладають члени Королівського товариства (15 осіб) і близько 40 академіків

 • Університет Дарема є провідним серед університетів північного сходу Англії

 • Будівля університету знаходиться під охороною ЮНЕСКО і вважається особливим об'єктом культури

 • Внутрішній двір університету став місцем знімання фільмів про Гаррі Поттера

 

   

   

Опис університету:

University of Durham розташований в північній частині Англії в містечку Дарем, недалеко від кордону з Шотландією. Навчальний заклад функціонував ще з доби середньовіччя, де існувала  школа, яка вивчала богослов'я та теологію, але університетський статус він отримав тільки в 1832 році завдяки архідиякону Чарльзу Торпу і єпископу Вільяму ван Мілдерту.

 

 

Університет є федерацією з 16 коледжів, один з яких, St Mary's, приймає на навчання тільки дівчат. Університет пропонує понад 200 бакалаврських і магістерських курсів на трьох факультетах.

 

 

   

  University of Durham -  пропонує студентам обрати  такі факультети:

  - факультет соціальних наук і охорони здоров'я

  - факультет мистецтв та гуманітарних наук

  - факультет природничих наук

   

   

  Одним з найсильніших факультетів університету протягом багатьох  років залишається факультет мистецтва і гуманітарних наук. Варто відзначити програми з вивчення англійської філології та літератури, археології та географії. Крім цього, високою популярністю користуються факультети бізнес-менеджменту (зокрема відділення фінансової аналітики) і правова школа. До слова, факультет теології до цих пір працює і має відмінну репутацію у своїй області.

   

Розташування:

Закладу належать два кампуси - в Даремі (Durham City Campus) і Стоктон-он-Тіс (Queen's Campus).

 

 • Дарем - невеличке, тихе місто з населенням в 43 000 осіб. Воно насичене історичними, культурними та архітектурними пам'ятками, театрами, кінозалами, а центральна вулиця переповнена  різноманітними магазинами, ресторанами та кафе.

 • У Стоктон-он-Тіс протікає жваве та активне життя торгового міста, яке доповнене неймовірними пейзажами прибережної місцевості. Місто вражає  величезною кількістю парків, алей, магазинів, кафе і ресторанів. Життя студентів ніколи не буде нудним. Місцевість має велику кількість спортивних залів, фітнес-клубів та безліч популярних водних видів спорту, які не залишать Вас осторонь.

 

 

   

  Університет займає велику територію в південній частині міста і  в частині історичного центру Дарема. Недалеко один від одного знаходяться будівлі факультетів, студентські резиденції, ботанічний сад та озера.

   

  Головний кампус, розташований в самому серці міста в Даремського замку, являє собою дивовижний приклад середньовічної норманської архітектури. У головному кампусі розташовано 14 коледжів. Інші будівлі та центри для навчання були споруджені не так давно і виконані в сучасному стилі.

   

  У кампусах створені всі умови для навчання та розваг. Інфраструктура головного кампусу містить великі наукові бібліотеки, фітнес-центри, кафе і парки для відпочинку.

   

Проживання:

Пропонується проживання в резиденцій на кампусі.

Студенти проживають в комфортабельних двомісних кімнатах з окремою ванною і загальною кухнею.  У кімнаті: ліжко, велика гардеробна шафа, робоча зона, місця для зберігання речей. 

Також, у студентів є доступ до бібліотеки, Wi-Fi-зони, комп'ютерної кімнати, творчих просторів, ігрових приміщень, спортивного центру. Неподалік розташовані магазини, кафе, пральня та поштова служба.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.