EDHEC

EDHEC - це не просто бізнес-школа, це справжня лабораторія ідей, освітній заклад для майбутніх лідерів, інноваторів та підприємців.

 

 • Ліль, Ніцца, Париж (Франція), Лондон (Велика Британія) та Сингапур

 • Заснований у 1906 році

Цікаві факти:

 • Серед 8,600 студентів у EDHEC навчаються представники 110+ національностей

 • EDHEC має 160+ партнерських університетів

 • EDHEC входить у Топ-5 освітніх закладів світу завдяки магістерській програмі з фінансів (Financial Times 2020)

 • QS Top university rankings 2021 помістив магістерську програму EDHEC у Топ-10 маркетингових програм у світі 

 • Financial Times 2020 вніс EDHEC у Топ-15 європейських бізнес-шкіл  

 • Магістерська програма з менеджменту у EDHEC входить у Топ-20 програм світу (Financial Times 2020, Economist 2020)

 • EDHEC має потрійну акредитацію (AACSB, EQUIS & AMBA), які у такій же комбінації мають лише 100 бізнес-шкіл у світі

 

   

Опис університету:

Бізнес-школа EDHEC була заснована у 1906 році підприємцями з Північної Франції. "EDHEC" - це акронім для французької повної назви освітнього закладу  - "École des Hautes Etudes Commerciales du Nord" або ж  “Школа вищої освіти з бізнес-адміністрування з Півночі”. У той час було придбано земельну ділянку, де до сьогодні стоїть основна адміністративна будівля EDHEC.

 

Сьогодні EDHEC Business School - це одна з провідних бізнес-шкіл у Франції, Європі та світі, де можна опанувати відповідно бізнесові, підприємницькі, менеджментські та інші інноваційні спеціальності. EDHEC має 5 кампусів, 3 з яких у Франції (головний - у місті Лілль), а також у Лондоні та Сінгапурі. EDHEC Business School пропонує бакалаврські програми  (International BBA), магістерські ступені з менеджменту та наук (MiM і MSc), програми підготовки професіоналів до керівних посад (Global MBA, Executive MBA,  MBA dual degree) та докторську програму з фінансів і ще кілька відкритих та кастомізованих програм.  

 

У 2019 році в EDHEC навчалося близько 8,600 бакалаврів та магістрантів, навчалося 245 студентів за обміном та за програмами подвійного ступеня у співпраці з провідними інститутами в світі. На той момент мережа випускників  EDHEC сягнула 40,000 людей зі 125 країн.

 

Завдяки численним міцним зв’язкам бізнес-школи з індустрією, її студенти мають змогу навчатися на реальних прикладах та ситуаціях за принципом “Learning by doing”. Кейсове навчання, майстеркласи від професіоналів, завдання-виклики від корпорацій - усе це дає справжній практичний досвід і сприяє правильному розвитку у бізнесі.

 

Завдяки такому навчанню, а також роботі кар’єрного центру при школі, випускники EDHEC з легкістю досягають своїх професійних цілей. Кар’єрний центр, зокрема, надає доступ студентам до персонального коучингу, менторства, запрошує на ярмарки вакансій та сесії нетворкінгу.  

 

Студент бізнес-школи мають доступ до всебічного розвитку та зростання, тому позакласний час вони використовують для духовного, фізичного та інтелектуального самовдосконалення. Для цього при університеті функціонує близько 80 студентських організацій та клубів різного спрямування: гуманітарні організації, братерства та сестринства, мистецько-соціальні об’єднання, спортивні гуртки і таке інше. 

 

Спорт - також є невіддільною частиною політики EDHEC. Кампус у Ліллі має територію у розмірі 3,200 м², яка відведена під спортивні майданчики та будівлі: басейн, спортзали, танцювальні студії, корт для сквошу, тренажерний зал й таке інше. Тут пропонується більш як 20 спортивних дисциплін, якими може на регулярній основі зайнятися будь-хто охочий.

 

Кампус у Ніцці, не дивлячись на своє центральне розташування, також має достатньо зручні умови для занять спорту. До того ж, університет має певні домовленості з місцевими спортзалами, тому їх студенти також можуть відвідувати за попередньою домовленістю. 

 

Дослідження, які здійснюються студентами та науковими співробітниками EDHEC, гарантовано мають прикладну цінність та релевантність, підтверджену академіками та бізнесом. До того ж вони відповідають міжнародним академічним стандартам і прямують до відкритості їхніх результатів для бізнесу і політиків.

 

Розташування:

Кампус у Ліллі, Франція

 

Головний кампус EDHEC знаходиться у французькому місті Лілль, у велетенській лісопарковій зоні.

Кампус Лілль уособлює собою дружню екологічну, підприємницьку та динамічну спільноту зі своє інноваційною стратегією. Тут навчається 4000 студентів, третя частина з яких прибули з інших країн. З надсучасних особливостей кампусу - бібліотека з цифровою мережею і трейдингова кімната, яка є одним з ключових факторів у навчанні через практичний досвід. Лілль є також головним офісом бізнес-інкубатора EDHEC Young Entrepreneurs (EYE) Incubator, який має велику мережу партнерів, а також символізує середовище заохочення і підтримки підприємців. 

На кампусі в Ліллі - 21 лекторій, 35 лекційних кімнат, інкубатор, 4 комп’ютерні кімнати, аудиторія на 760 місць, 2 музичні кімнати, 3 200 м² відведених під спортивні активності і 3 ресторани. 

 

Кампус в Парижі, Франція

 

Паризький кампус EDHEC розташувався між ринком цінних паперів (Paris Stock Exchange) та Будинком опери у історичному бізнес-центрі. Цей кампус - прекрасний навчально-дослідницький хаб у першу чергу призначений для тренінгів та підвищення кваліфікації фахівців, що займають керівні посади та студентів-магістрантів програми  European Learning Pathway і команди Економічного дослідницького центру. Тут також знаходяться деякі важливі університетські відділи EDHEC - відділ компаній та кар’єри, асоціація магістрів, відділ навчання керівників та онлайн-освіти. Його стратегічне розташування також робить цей кампус прихистком головних корпоративних заходів, конференцій, професійних форумів, які організовує EDHEC.

 

Нещодавні оновлення та реконструкції кампусу дозволили студентам отримувати справді якісний досвід навчання за найсучаснішими методами. Просторі модульні класні кімнати наповнилися інноваційним обладнанням, утворилися покращені умови для економічної, бухгалтерської та фінансової аналітики, а також був створений EDHEC NewGen Talent Centre і дослідницький центр Economics Research Centre.

 

Кампус у Ніцці, Франція

 

Кампус у Ніцці, який був збільшений та оновлений у 2013 році, пропонує унікальне глобальне академічне середовище, яке поєднує в собі переваги визнаного у світі технологічного хабу та легендарних курортних місць Французької Рів’єри. 

Кампус знаходиться неподалік від центру міста та аеропорту. Він обладнаний усім необхідним для особистого розвитку та оптимального навчання. Тут студенти EDHEC проходять всеможливі тренінги, а також опановують програми Global MBA та PhD з фінансів. Декілька кафедр та дослідницьких центрів теж знаходяться у Ніцці, серед них - EDHEC-Risk Institute, який має світову репутацію.

 

Бонус для студентів, які навчаються у Франції: вас очікують знижки на вхід до музеїв, кіно, театрів та навіть у ресторанах. 

 

  Кампус у Лондоні, Велика Британія

   

   

  Лондонський кампус знаходиться у центрі британської столиці і слугує прекрасною базою для студентів та менеджерів, які прагнуть ще глибше пізнати сферу фінансів. 

  Тут пропонуються програми  PhD in Finance і MSc in Risk & Finance,  а також програми розвитку та тренінги для професіоналів. У Лондонському кампусі найзручніше проводити форум та семінари EDHEC завдяки близькості до найбільших бізнес-компаній світу. 

   

  Кампус у Сингапурі

   

   

  Свій перший відділ у Азії EDHEC відкрив ще у 2010 році завдяки ініціативі місцевої влади, яка працювала у той час над збільшенням та компетентністю фінансового сектору у регіоні. Сьогодні ж EDHEC пишається, що має таке вдале розташування - в одному з найбільших бізнес-центрів світу, і має змогу бути посередником у фінансових та комерційних викликах Європи та Азії. Тут знаходиться основний дослідницький центр та Азійський офіс EDHEC-Risk Institute. Центр спеціалізується переважно на розвитку дослідницьких програм у співпраці з Deutsche Bank, Amundi ETF, AXA Investment Managers, Societe Generale Corporate and Investment Banking, Eurex і the CME Group. До того ж цей кампус було обрано для запуску дослідницького інституту  EDHECinfra Research Institute, який зосереджує свою діяльність довкола довготривалих інвестицій та розвитку економічної політики у співпраці з Сінгапурським національним банком.

   

   

   

Проживання:

Житло у місті Лілль 

 

Кампус EDHEC знаходиться у парку на території розміром 8,5 га, в околицях місту і має власні резиденції. Кімнати резиденцій обладнані необхідними меблями. Переважно - це студії та квартири на 8 спалень. Шкільні резиденції у більшості зарезервовані для міжнародних студентів та студентів з меншин чи з інвалідністю, проте на поселення на кампусі може претендувати кожен. 

Поза кампусом університет також пропонує кілька варіантів для поселення, які адмініструються організацією  SERGIC Résidences Services. Усі вони знаходяться не так далеко від кампуса та від залізничної станції.

 

Житло у Ніцці

 

У Ніцці студенти полюбляють жити на кампусі, адже він знаходиться у самісінькому центрі міста. Для цього вони обирають або оренду квартир, або проживання у резиденціях школи. Education Office - відділ при школі, який відповідає за пошук та підбір житла для студентів EDHEC, з радістю допомагає тим, хто цього потребує. Зазвичай, студенти тут орендують студії та квартири з 1-2 чи більше кімнатами. 

За 5 хвилин ходу від кампуса розташувалися також резиденції з творчою назвою “Ван Гог”, які радо приймають студентів  EDHEC. Їхні квартири обладнані необхідними для зручного життя меблями, а також індивідуальними душовими і кухнями для перекусів.

 

У інших містах, де є кампуси EDHEC, студенти винаймають житло поза кампусом.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.