Glasgow Caledonian University

Glasgow Caledonian University - один з найбільших за розміром та престижем університет Шотландії.

Кожна п'ята медсестра і працівник у сфері охорони здоров'я в Шотландії отримав вищу освіту в Університеті Glasgow Caledonian.

 

 • м. Глазго, Велика Британія

 • Заснований у 1993 році

 

Опис університету:

 

 

  Glasgow Caledonian University - один з найбільших державних університетів Шотландії, заснований в 1993 році внаслідок злиття двох коледжів: Queen’s і Glasgow Polytechnic.

  Університет  славиться своєю науковою роботою, значення якої сягає світових масштабів.

  ВНЗ займається підготовкою студентів в різних сферах, проте є лідером за напрямами "Соціальна робота" та "Анатомія й фізіологія", також  посідає високі місця в рейтингу за напрямами "Науки про здоров'я", "Фармація і фармакологія", "Загальна інженерія" та "Готельно-ресторанний бізнес, івент-менеджмент і туризм".

   

  Висока якість викладання, інноваційне обладнання та заохочення студентів дозволяє університету отримувати найкращі відгуки від студентів, а практичні навички, які студенти отримують протягом навчання, дозволяють знайти роботу в найкоротші терміни. Немало важливим є співробітництво університету, яке дає можливість не лише отримати досвід в міжнародних дослідженнях, але й побудувати успішну кар'єру.

   

Цікаві факти:

 • #80 серед університетів  Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Social work (2nd), Anatomy & physiology (3rd).

 • 95% випускників ВНЗ знаходять роботу або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення навчання (HESA, Destination of Leavers from Higher Education, 2018)

 • £ 32 млн вкладено в реконструкцію кампусу в Глазго у 2016 році

 • Понад 20 тис. студентів

 • Більш ніж 12% іноземних студентів

 

   

Розташування:

Glasgow Caledonian University розташований на заході Шотландії в місті Глазго, яке простягається на березі річки Клайд.

Глазго - старовинне місто з багатовіковою історією і мальовничою шотландською природою.

Тут мешкає понад пів мільйона жителів і кожен може знати розваги на власний смак: чи то архітектурні пам'ятки, музеї та картинні галереї, чи то паби, нічні клуби та фестивалі.

Навчальний кампус знаходиться в центрі Глазго, що дозволяє студентам безперешкодно діставатись в будь-який куточок міста. Новий кампус, сучасне технологічне обладнання і зелені вулички допомагають студентам налаштувати себе на плідний навчальний процес. Також у розпорядженні студентів бібліотека, яка налічує сотні тисяч книг, 1200 навчальних приміщень, понад 350 комп'ютерів та архіви університету. Для студентського комфорту на території кампусу розташовані їдальня та кафе, медичний центр та тренажерний зал.

 

   

Проживання:

 

  Університет пропонує проживання в студентських резиденціях, які знаходяться в кількох хвилинах ходьби від навчального корпусу.

  Кімнати одномісні зі спільною кухнею і вітальнею та пральнею, що розташована на території резиденцій.

  Для більш комфортного перебування можна обрати орендоване житло в центрі Глазго, яке здає університет для своїх студентів.

  Також можливий варіант проживання в сім'ї.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.